Geheel appartement

Appartement Bona by Interhome

Fotogalerie voor Appartement Bona by Interhome

Buiten dineren
Dineren
Een jachthaven met aan wal liggende boten, een gebouw met pannendak en palmbomen.
Een televisie
Vlak bij het strand

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

1 badkamerMax. aantal: 228 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Uitzicht op het water

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Appartement Bona by Interhome

  • Residentie "Bona", van 3 verdiepingen, omgeven door bomen. In de wijk Les Pesquiers, 20 m van zee, 20 m van het strand, de straat oversteken, directe toegang tot het strand. Winkel 500 m, supermarkt 750 m, winkelcentrum 6.2 km, restaurant 80 m, bar 500 m, bakkerij 600 m, café 500 m, fietsverhuur 600 m, bushalte "Bona" 37 m, zandstrand "Bona" 20 m. Jachthaven 1 km. Attracties in de buurt: Magic world 2.1 km, kiddy Park 2.5 km, Jardin Olbius Riquier 4.8 km, Complexe Aquatique d'Hyères 4.9 km.
    Studio 1-kamer 28 m2 op de 2e verdieping. Ruim en licht, mooi ingericht: woon-/eetkamer met 1 kastbed (140 cm, lengte 190 cm), TV en Flatscreen TV. Uitgang naar het balkon. Keuken in de hal (oven, afwasmachine, 2 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine, pads voor de koffiemachine (Expresso) extra). Douche/WC. Air-conditioning. Terras 6 m2. Balkonmeubilair. Mooi uitzicht op zee. Ter beschikking: wasmachine, strijkijzer, haardroger. Internet (Internet (WiFi), gratis). Parkeerplaats (omheind). TV alleen FR. Rookmelders. Aanbod door een particulier volgens art. 155, IV van CGI.

    In prijs inbegrepen:
    Airconditioning
    Bedlinnen (Eerste set)
    ERV annuleringsverzekering
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    parkeerplaats
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
    Badlinnen (Eerste set)
    Draadloos toegang tot internet (WIFI)

    Niet inbegrepen in de prijs en moet vooraf worden geboekt:
    Booster seat (for children) 3.0 EUR Bookable extra per day
    Babybed (tot 2 jaar) 3.5 EUR Bookable extra per day
    Kinderstoel 3.0 EUR Bookable extra per day

    Deposit information:
    Borgsom per creditcard Visa / Mastercard: 300.0 EUR
    #FR8399.411.1

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Magnetron
  • Oven

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee

Dingen om te doen

  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Surfen/bodyboarden in de buurt
  • Zeilen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 28 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Hyères. Als je zin hebt in een leuke activiteit, kun je een kijkje nemen bij Haven van Toulon. Geniet je liever op een rustige manier van de natuur? Ga dan naar Presqu'île de Giens of Strand van Toulon. Aqualand Saint Maxime en Jardin Alexandre 1er zijn ook zeker het bezoeken waard. Ontdek de wateractiviteiten in de omgeving. Er zijn namelijk tal van faciliteiten in de buurt, bijvoorbeeld voor zeilen en surfen/bodyboarden. Je kunt ook de natuur in trekken en paardrijden en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Hyères
Meer appartementen in Hyères
Kaart
Hyères

In de buurt

  • Een jachthaven met diverse boten afgemeerd, kalm water en een verafgelegen glooiend landschap onder een lichtbewolkte lucht.
    Presqu'île de Giens
    1 min. lopen - 0.0 km
  • Plage Bona
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Plage des Pesquiers
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Port d'Hyères
    5 min. lopen - 0.5 km
  • Strand van La Capte
    17 min. lopen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Hyères - 11 min. rijden
  • Toulon (TLN-Toulon - Hyeres) - 5 min. rijden

Restaurants

  • Fratelli d'Italia
    17 min. lopen
  • Funboard Center
    3 min. rijden
  • Le Marais
    4 min. rijden
  • Alma Café
    4 min. rijden
  • Le Sax
    11 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Appartement Bona by Interhome?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Appartement Bona by Interhome te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Appartement Bona by Interhome?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Appartement Bona by Interhome uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Appartement Bona by Interhome?

Dit appartement ligt bij de zee, vlak bij Presqu'île de Giens, Plage Bona en Plage des Pesquiers. Ook Port d'Hyères en Strand van La Capte liggen binnen 2 km afstand.

Beoordelingen over Appartement Bona by Interhome

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

PHILIPPE

Agréable séjour

Studio très agréable calme très propre Le lit est un peu dur il faudrait ajouter un sur matelas la baie vitrée est dure à ouvrir manque de graisse mais ce sont des détails Car le studio est très pratique et la vue magnifique ! Nous remercions les propriétaires d avoir accepté notre demande ! Nous y reviendrons certainement !