Gehele woning

Coastal Villa With a Pool for 6 in Syvota, Greece

Accommodatieklasse: 2.5

Fotogalerie voor Coastal Villa With a Pool for 6 in Syvota, Greece

Een modern hotel met een zwembad, ligbedden en parasols.
Een zwembadgedeelte met ligbedden, een tafel met drankjes en een watermeloen, en een grote parasol.
Een moderne villa met zwembad, ligbedden en een overdekt zitgedeelte.
Een hotelkamer met een bed, een televisie op een houten dressoir, een groot raam met uitzicht op een zwembad, en een deur die naar een andere kamer leidt.
Een moderne keuken met een eethoek, met een groot raam, roestvrijstalen apparatuur en een informele zithoek.

Gehele woning

3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 6132 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Droger
  • Parkeren inbegrepen
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Coastal Villa With a Pool for 6 in Syvota, Greece

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Coastal Villa With a Pool for 6 in Syvota, Greece biedt onder meer voorzieningen zoals een tuin aan.
  • Daarnaast biedt deze villa de volgende voordelen:
    • Een binnenzwembad en een buitenzwembad
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn uitgerust met gemakken zoals airconditioning.
  • Aanvullende voorzieningen zijn onder andere:
  • 3 badkamers met douches

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Binnenzwembad
  • Buitenzwembad

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Schoonmaakartikelen

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Douche

Buiten

  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droger

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Individuele aankleding
  • Tuin

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een e-mail met informatie over het inchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Roken

Roken is niet toegestaan

Betalingsmethoden

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november tot 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Over deze buurt

Je vindt Coastal Villa With a Pool for 6 in Syvota, Greece in Igoumenitsa. Twee lokale bezienswaardigheden zijn Elina en Archeologikos Choros Elina. Voor wat leuke activiteiten ben je bij Haven van Igoumenitsa en Haven van Sivota aan het juiste adres. Bekijk onze reisgids voor Sivota
Meer villa's in Sivota
Kaart
Igoumenitsa, Epirus

In de buurt

  • Een rustig meer bij zonsondergang, met een zeilboot op de voorgrond en een bebost eiland in de verte.
    Bela Vraka Beach
    4 min. rijden - 2.3 km
  • Haven van Sivota
    15 min. lopen - 1.3 km
  • Zavia beach
    19 min. lopen - 1.6 km
  • Gallikos Molos Strand
    3 min. rijden - 1.9 km
  • Megali Ammos-strand
    4 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Corfu (CFU-Ioannis Kapodistrias) - 142 min. rijden

Restaurants

  • Acanthus Cocktail Bar
    17 min. lopen
  • Pita Club Nikos
    17 min. lopen
  • Zanzi Bar
    12 min. rijden
  • The View
    18 min. lopen
  • Mediterraneo Ristorante Italiano
    15 min. lopen

Veelgestelde vragen

Is Coastal Villa With a Pool for 6 in Syvota, Greece voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad en een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Coastal Villa With a Pool for 6 in Syvota, Greece?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Coastal Villa With a Pool for 6 in Syvota, Greece te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Coastal Villa With a Pool for 6 in Syvota, Greece?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Coastal Villa With a Pool for 6 in Syvota, Greece uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Coastal Villa With a Pool for 6 in Syvota, Greece?

Deze villa in Igoumenitsa ligt binnen 2 km afstand van Haven van Sivota, Zavia beach en Ionische Zee. Ook Gallikos Molos Strand en Zeri Beach liggen binnen 2 km afstand.