Hotel Moosburger Hof

Kies datums om prijzen te bekijken

Luxe
4.0-sterrenaccommodatie
9,4

Uitzonderlijk

Elegantie aan de rustige rivier

Dit elegante hotel kijkt uit over een rustige rivier en beschikt over individueel ingerichte kamers met luxe beddengoed en regendouches. Geniet van een werkelijk luxueus verblijf op de aangrenzende golfbaan, de winkels ter plaatse en een stijlvolle bar.

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt inbegrepen
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer, voor 1 persoon, privébadkamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 17 m²
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard tweepersoonskamer, privébadkamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 17 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Business tweepersoonskamer, voor 1 persoon, privébadkamer

  • 20 m²
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Business tweepersoonskamer, privébadkamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer, voor 1 persoon, privébadkamer

  • 24 m²
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Deluxe tweepersoonskamer, privébadkamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 24 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Familie vierpersoonskamer, privébadkamer

  • 28 m²
  • Max. aantal: 4
  • 4 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard eenpersoonskamer, privébadkamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 13 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Moosburger Hof bevindt zich zowel naast een golfbaan als aan het water in Pfaffenhofen an der Ilm. Voor wat culturele hoogtepunten maak je een uitstap naar Audi Museum Mobile en Audi Forum en een aantal bezienswaardigheden die je in de omgeving kunt ontdekken zijn onder andere Hohenkammer Castle en Dachau Palace. Haal je golfclubs tevoorschijn en leef je uit op de golfbaan in de buurt, die ook lessen aanbiedt. Als je wat avontuurlijker bent aangelegd, ga je bijvoorbeeld mountainbiken of wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Pfaffenhofen an der Ilm
Kaart
Moosburger Straße 3, Pfaffenhofen an der Ilm, BY, 85276

In de buurt

  • Een groot stadion met een opvallend rood dak, omringd door snelwegen en velden.
    Allianz Arena
    32 min. rijden - 49.9 km
  • Een moderne autotentoonstelling binnen met een opvallende, oranje oldtimer en diverse andere voertuigen.
    BMW Welt
    44 min. rijden - 60.2 km
  • Een historisch stadsplein met een opvallende klokkentoren, omringd door kleurrijke gebouwen en een helderblauwe lucht.
    Marienplatz
    48 min. rijden - 61.9 km
  • Pfaffenhofen-plein
    5 min. lopen - 0.4 km
  • Museum Mesnerhaus
    6 min. lopen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Pfaffenhofen (Ilm) - 7 min. lopen
  • Internationale luchthaven Franz Josef Strauss (MUC) - 38 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    8 min. rijden
  • McDonald's
    9 min. rijden
  • Zum Sepp
    4 min. rijden
  • Klosterschenke Scheyern
    8 min. rijden
  • Starbucks
    10 min. rijden

Over deze accommodatie

Hotel Moosburger Hof

  • Hotel met een chique stijl bij een rivier
  • Profiteer bij Hotel Moosburger Hof van faciliteiten zoals een gratis ontbijtbuffet, een aangrenzende golfbaan en een terras. Naast voorzieningen zoals winkels ter plaatse en stomerij-/wasservices kunnen gasten gebruikmaken van gratis wifi op de kamer.
  • Daarnaast biedt dit hotel de volgende voordelen:
    • Parkeerplaatsen (toeslag), een oplaadpunt voor elektrische auto's en een bagageopslagruimte
    • Een lift, een computerstation en hulp bij uitstapjes/tickets
    • Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een bankethal en een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd, zijn voorzien van gemakken zoals luxe beddengoed en kussenkeuzemenu's en bieden voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
  • Overige voorzieningen zijn o.a.:
    • Hypoallergeen beddengoed en donzen dekbedden
    • Badkamers met regendouches en baden of douches
    • Lcd-televisies van 32 inch met premium tv-zenders
    • Dagelijkse schoonmaakservice en bureaus

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
  • Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
  • Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 15 per nacht)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet beschikbaar van 06.00 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 10.30 uur in het weekend
  • Een bar/lounge

Restaurants ter plaatse

  • LobbyBar

Dingen om te doen

  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes
  • Winkelen

Gezinsvriendelijk

  • Geluiddichte kamers
  • Wasserij

Voorzieningen

  • Bagageopslag
  • Gratis kranten in de lobby
  • Kluisje bij de receptie
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Huwelijksservices
  • Meertalig personeel
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Stomerij-/wasserijservice

Zakelijke diensten

  • 60 vierkante meter aan conferentieruimte
  • Computerstation
  • Vergaderruimtes

Buiten

  • Aan een rivier
  • Terras

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift

Meer

  • 1 gebouw
  • 3 etages
  • Beaux-arts-architectuur
  • Feestruimte
  • Gebouwd in 2008
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Donzen dekbed
  • Hypoallergeen beddengoed
  • Kussenkeuzemenu
  • Luxe beddengoed
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Regendouche

Entertainment

  • Betaalfilms
  • Lcd-tv van 32 inch met premium satellietzenders

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice
  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Geluiddichte kamers
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Kluis
  • Laptopvriendelijke werkplek

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 20.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag in rekening gebracht

Speciale incheckinstructies

De receptie is op maandag t/m vrijdag tussen 06.00 uur en 20.30 uur geopend en op zaterdag t/m zondag tussen 07.00 uur en 14.30 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies en een toegangscode. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.30 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, de receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Huisdieren zijn toegestaan tegen EUR 25 per accommodatie, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden zijn welkom
1 in totaal
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door contact op te nemen met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Voer- en drinkbakken zijn aanwezig

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Kinderen van 4 jaar oud en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze op de kamer van de ouder of voogd slapen

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor overdekt parkeren: EUR 15 per nacht
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 25 per accommodatie, per nacht
  • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
  • Vroeg inchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is tegen een toeslag mogelijk (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
Geluiddichte kamers kunnen niet worden gegarandeerd.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

Accommodatieklasse

Hotelstars Union kent in Duitsland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 sterren toegekend gekregen.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Moosburger Hof?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximaal 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 25 per accommodatie, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Wat kost het om bij Hotel Moosburger Hof te parkeren?

Parkeren is mogelijk tegen een toeslag van EUR 15 per nacht.

Hoe laat kan ik inchecken bij Hotel Moosburger Hof?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: 20.30 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Moosburger Hof uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar ligt Hotel Moosburger Hof?

Dit sportieve hotel in Pfaffenhofen an der Ilm ligt op 12,9 km van Hohenkammer Castle en binnen 40 km afstand van Weihenstephan Brewery en Bezoekerspark München Luchthaven. Ook Saturn-Arena en Ingolstadt Village Factory Outlet liggen binnen 40 km afstand. Station Pfaffenhofen (Ilm) ligt op 7 minuten lopen.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.