Yasam Otel

Accommodatieklasse: 2.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 49
inclusief belastingen en toeslagen
28 okt - 29 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Standaard eenpersoonskamer

8,0 van 10
Zeer goed
(4 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 tweepersoonsbed

Tweepersoonskamer

8,0 van 10
Zeer goed
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Driepersoonskamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 3 eenpersoonsbedden

Vierpersoonskamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 4 eenpersoonsbedden

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Yasam Otel ligt in de wijk Buca in Izmir. Hamle Theater en Staatsopera en -ballet van Izmir vormen twee culturele hoogtepunten en reizigers die lekker een middagje willen winkelen zijn bij Kemeralti en Winkelcentrum Izmir Optimum aan het juiste adres. Als je tijdens je bezoek wel zin hebt in een evenement of wedstrijd, kun je bij Buca Hippodroom terecht. Of overweeg anders een avondje uit bij Izmir Arena. Bekijk onze reisgids voor Izmir
Kaart
Erdem Cd. No:41, Izmir, Buca, 35400

In de buurt

  • Een moskee met een hoge minaret en een koepel, omringd door marktkramen.
    Kemeralti
    8 min. rijden - 6.8 km
  • Een grote kolom met een beeldhouwwerk van mensen op de top, omringd door vogels, met moderne gebouwen op de achtergrond.
    Kordonboyu
    9 min. rijden - 8.3 km
  • Protestantse Baptistenkerk
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Universiteit Dokuz Eylul
    2 min. rijden - 1.9 km
  • Konak-plein
    8 min. rijden - 7.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Koşu - 4 min. rijden
  • Station Hasanaga Bahcesi - 7 min. lopen
  • Izmir (ADB-Adnan Menderes) - 24 min. rijden

Restaurants

  • Göl Pastanesi
    1 min. lopen
  • Balad Türkü Cafe
    1 min. lopen
  • Loupe
    2 min. lopen
  • Gizli Bahçe
    2 min. lopen
  • Katık Döner
    1 min. lopen

Over deze accommodatie

Yasam Otel

  • Hotel in de buurt van Konak-plein
  • Yasam Otel biedt onder meer voorzieningen zoals stomerij-/wasservices aan. Blijf verbonden met gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Andere voordelen zijn o.a.:
    • Plaatsen voor valetparkeren (toeslag), een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte
    • Een lift
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Yasam Otel bieden leuke extraatjes zoals airconditioning en beschikken over faciliteiten zoals geluiddichte muren en gratis mineraalwater.
  • Aanvullende gemakken in alle kamers zijn o.a.:
  • Badkamers met douches

Vergelijkbare accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Yasam Otel?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Yasam Otel?

Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Yasam Otel van één nacht voor twee volwassenen op 28 okt. 2026 min. € 49, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Yasam Otel te parkeren?

Valetparkeerservice is beschikbaar tegen een toeslag van TRY 150 per dag. Je kunt in de buurt gratis parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Yasam Otel?

Je kunt inchecken vanaf: 12.30 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Yasam Otel uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.30 uur uit te checken.

Waar ligt Yasam Otel?

Dit hotel ligt in Buca, op 0,2 km van Protestantse Baptistenkerk en binnen 5 km afstand van Universiteit Dokuz Eylul en Buca Hippodroom. İzmir Hippodrome ligt op 3,5 km. Station Hasanaga Bahcesi ligt op 7 minuten lopen en naar Station Camlikule is het 25 minuten lopen.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen

Beoordelingen over Yasam Otel

8,0

Zeer goed

8,2

Netheid

7,0

Voorzieningen

8,0

Personeel en service

7,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 48 van 98 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 25 van 98 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 98 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 9 van 98 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 98 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Was erg schoon en comfortabel. Met kleine kinderen was het ideaal
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Güzel bir yerde
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Odalar temiz., yakinlarda her türlü dükkan var
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid
It was a good place to stay. It was an older establishment but clean.
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gayet mükemmel temiz odalar daha öncede konakladim. Personeli iyi guler yuzlu tavsiye ederim.
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Bu üçüncü kalışım temizliğin
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Es un hotelucho de cuarta
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
3 gece konakladım genel temizliği odalar vs. Fiyatına ve çevre otellere göre gayet güzel sadece bi gece lambası tarzı bişey olsa daha iyi olabilirdi ama tavsiye ederim kalabilirsiniz yanlız arabayla gelecekseniz oto park sorunu yaşayabilirsiniz biraz ileride bir yerlerde boş alan bulmak zorundasınız oda olur o kadar fiyat performans sonuçta.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fiyat/performans oteli.Hasanağa bahçesinin hemen yanıbaşında olması ve merkezi konumu nedeniyle tercih ettiğimiz, çalışanların güleryüzlü olduğu,araçla gelenler için otoparkı bulunmatan bir otel.
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Mükemmel konaklama

2 gece annemle kalmıştım.Çalışanlar çok güler yüzlü ve yardımsever.Check-in saattinden çok daha erken bir saatte İzmirde olduğumuz için girişimiz konusunda da yardımcı oldular,odaların temizliği gayet güzeldi.Rahatlıkla güvenip kalabilirsiniz aile seyahatlerine çok uygun👍
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Negatief: Netheid
Yan odadan ses çok geliyordu duvarlar ince olduğu için bütün ses odamıza geliyordu uyumakta zorlandık. Bir de yolun dibinde olduğu için trafiğin sesleri de full odadaydı. Diğer taraftan fiyatı uygun
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Fiyat performans çok iyi

Tam bir iş seyahati oteli. Sessizlik arayanlar için uygun değil. Çünkü konumu çok işlek bir caddede olduğundan araç gürültüsü var. Ancak genel olarak çok iyi.
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Temiz değildi, çarşaf kıl ile doluydu. Çarşaflar sararmıştı. Buzdolabını köşelerinde kıllar birikmiş.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel très simple mais à un prix correct pour Izmir. Les lits étaient confortables et propres. La salle d’eau était fonctionnelle et la douche a parfaitement fonctionné. L’hôtel était assez calme. Nous n’avons pas été gênés par les bruits de la rue (nous étions au 4eme étage). Il n’y a pas de petit-déjeuner mais juste à côté il y a une boulangerie/ café avec une grande salle terrasse. Les pains étaient frais et très bons. Le café au lait était très bien aussi. Par contre, contrairement à ce que je croyais avoir compris, l’hôtel n’a pas de parking. Le réceptionniste nous a aidé à trouver une place dans la rue (gratuite).
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Buca’da kalmak için fazla otel bulunmuyor. Bu otel kısa iş seyahati için uygun. Daha önce öğretmen evlerde kalıyordum , bu otel konfor açısından onlara çok yakın diyebilirim. Ayrıca odamda ayakkabımı unuttum, sağolsunlar hemen kargoya verdiler 🙏
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Oda güzeldi personel ilgiliydi. Sadece cadde üstü çok ses var uyuyamadım. Ve bir saat erken giriş yapmak istedik mümkün mü diye sordum evet dediler. Fakat fazladan ücret çekmişler. Bunun bilgisi verilmeliydi diye düşünüyorum
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Pozitif bir konaklama..

Otelin konumu çok merkezi bu avantaj genel olarak yalnız ses ve gürültü takıntısı olanlar için dezavantaj. Oda temiz, çalışanlar güler yüzlü, Benim kaldığım odada efsane bir balkon var çok geniş ve tam meydanı görüyor. Sıcak su ve tazyik problemi yok. Havlular tertemiz.
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Gürültü

Temizliği ve konumu iyiydi. Fakat yan odada kalanlarin gürültüsünden çok rahatsız olduk. Sabaha kadar gürültü yaptilar. Yöneticinin dikkatine!
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Havlular lekeliydi. Onun dışında temizlik genel olarak fena değildi. Gece resepsiyona bakan kadın ben geçerken telefonda küfürlü konuştu, rahatsız oldum. Cadde üzeri olduğu için geceleri gürültülü. Yatak da rahat değildi, uyuyamadım. Hesaplı olduğu sürece idareten tercih edilebilir.
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service

Notfallösung

Für durchfahrt 1x übernachten o.k. Sauberkeit ok. Freundlichkeit leider nicht vorgefunden. Reception war bereit nur das nötigste zu erledigen bzw. antworten.
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
6 temmuzda 1 gece konakladık. Temiz bir konaklama beklentimiz vardı. Beklentimizi karşıladı. Cam açık olursa caddeden ses geliyor ama kapalı durumda problem yok.
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Penginapan yang menarik

Bilik yang selesa dan Luas. Lokasinya juga strategik dan mudah untuk ke lokasi penting hanya dengan berjalan kaki.
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotels.comdan rezervasyon yapıp ardından oteli arayıp geç geleceğimi belirttim.Sorun olmayacağını gelebileceğimi söyledi oteldeki yetkili.saat 00.15 te otele gelip rezervasyon yapıp ücreti yatırmama rağmen odamın başka birisine verildiği boş odalarının olmadığını söylediler.o saate kadar bu bilgiyi benimle paylaşmayıp mağdur ettiler.Ücret iadesi yapıldı ancak böyle bi durumla daha önce hiç karşılaşmamıştım.İzlenimim çok kötü
1 nacht verbleven in april 2023
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Vieles war defekt wie Duschkopf und Schlauch,offene Kabel,sehr starker Rauch in jedem Zimmer,Zimmer nicht sauber,24 Stunden Lärm durch Verkehr und Hunde bellen, Personal sehr freundlich.
16 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice staff. Great breakfast! Loved it!