Gehele woning

Casa Aurora 5 bdr Private Pool in Los Sueños

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Casa Aurora 5 bdr Private Pool in Los Sueños

Een groot zwembad met betegelde rand, omringd door palmbomen en ligbedden.
Een ruime woonkamer met een hoge plafond, een keuken op de achtergrond, en een groot raam met uitzicht op de omgeving.
Een moderne villa met een zwembad, omringd door weelderige begroeiing en voorzien van een overdekt terras.
Een restaurant met terras aan het water, omgeven door weelderige begroeiing en een heuvel.
Een terras met tafels en stoelen met uitzicht op een jachthaven met boten.

Gehele woning

5 slaapkamers6 badkamersMax. aantal: 10743 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Droger
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Barbecue
  • Uitzicht op de bergen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Casa Aurora 5 bdr Private Pool in Los Sueños

  • Cottage in de buurt van Marina Los Sueños
  • Casa Aurora 5 bdr Private Pool in Los Sueños biedt faciliteiten zoals een terras en een tuin aan. Maak gebruik van spaservices zoals een massage.
  • Overige voordelen zijn o.a.:
  • Barbecues, een rookvrije accommodatie en conciërgeservices
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Casa Aurora 5 bdr Private Pool in Los Sueños zijn uitgerust met gemakken zoals airconditioning en aparte eetruimtes.
  • Aanvullende gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • 6 badkamers met douches
    • Televisies met kabelzenders
    • Balkons, aparte eetruimtes en keukens

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Massage

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein

Gezinsvriendelijk

  • Kinderstoel

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Magnetron
  • Oven

Slaapkamers

  • 5 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 6 privébadkamers
  • Douche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv met kabelzenders

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Terras
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Droger

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Beperkte huishoudservice
  • Conciërgeservices
  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Snorkelen
  • Raften in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 21.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

De inchecklocatie verschilt van de locatie van de accommodatie. Ga om in te checken naar [at_the_apartment].
Neem contact op met de accommodatie voor informatie over het inchecken.
Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Roken

Roken is niet toegestaan

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 3-102-547247
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

Je vindt deze cottage in Jacó. Heb je zin in een activiteit, neem dan een kijkje bij Marina Los Sueños en Rainforest Adventures Jaco. Voor attracties in de omgeving kun je bij Neo Fauna en Hacienda las Agujas terecht. Maak van de gelegenheid gebruik om de wateractiviteiten in de omgeving te ontdekken, zoals raften. Bekijk onze reisgids voor Herradura
Meer cottages in Herradura
Kaart
Ecolotes 9, Jacó, Puntarenas Province, 61101

In de buurt

  • Een zonsondergang boven een strand met een zwembad en palmbomen.
    Herradura Bay
    17 min. lopen - 1.5 km
  • Een strand met golven, een bebost heuveltje en boten in het water.
    Playa Herradura
    19 min. lopen - 1.6 km
  • Een kustresort met weelderige begroeiing, een golfbaan en een strand.
    Marina Los Sueños
    7 min. rijden - 2.5 km
  • Een kustlandschap met een strand, een stad en omliggende heuvels.
    Jacó Strand
    26 min. rijden - 15.7 km
  • Een kabelspoorweg hangt in een weelderig bos.
    Rainforest Adventures Jaco
    27 min. rijden - 14.1 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Juan Santamaría (SJO), San José, Costa Rica - 104 min. rijden

Restaurants

  • The Hook Up
    4 min. rijden
  • Starbucks
    7 min. rijden
  • Restaurante Carabelas
    21 min. rijden
  • Restaurante Casa del Café
    13 min. lopen
  • Bar y Restaurante del Best Western Jacó
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa Aurora 5 bdr Private Pool in Los Sueños?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Casa Aurora 5 bdr Private Pool in Los Sueños te parkeren?

Je kunt in de buurt gratis parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Casa Aurora 5 bdr Private Pool in Los Sueños?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: 21.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Aurora 5 bdr Private Pool in Los Sueños uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12:00 uur uit te checken.

Waar ligt Casa Aurora 5 bdr Private Pool in Los Sueños?

Deze cottage in Jacó ligt binnen 2 km afstand van Herradura Bay en Marina Los Sueños. Ook Playa Herradura en Auto Mercado Herradura liggen binnen 5 km afstand.

Beoordelingen over Casa Aurora 5 bdr Private Pool in Los Sueños