Geheel appartement

Apartments Matkov

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Appartement (A2)

  • Uitzicht op de tuin
  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed

Appartement (A1)

  • Uitzicht op het strand
  • 40 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 2 kingsize bedden
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je vindt Apartments Matkov in Jelsa. Bij Museum van Stari Grad en Dominicanenklooster kun je voor een aantal culturele hoogtepunten terecht en een aantal leuke activiteiten vind je bij Haven Jelsa en Nikola Winery. Bekijk onze reisgids voor Jelsa
Meer appartementen in Jelsa
Kaart
Vitarnja 989, Jelsa, Split-Dalmatia, 21465

In de buurt

  • Een kustlandschap met een zeilboot op het water en een bergketen op de achtergrond.
    Stari Grad Vlakte
    2 min. lopen - 0.2 km
  • strand bij Burkovo
    3 min. lopen - 0.3 km
  • beach near Uvala Mala Vrboska
    5 min. lopen - 0.5 km
  • beach near ACI Marina Vrboska
    13 min. lopen - 1.1 km
  • Haven Jelsa
    5 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Split (SPU) - 177 min. rijden

Restaurants

  • Caffe Pjaca Jelsa
    19 min. lopen
  • Wine Studio Tomic
    7 min. rijden
  • Prošperin
    18 min. lopen
  • Konoba Lem
    8 min. rijden
  • Caffe Bar Dalmatino
    8 min. rijden

Over deze accommodatie

Apartments Matkov

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Apartments Matkov biedt onder meer voorzieningen zoals een terras aan. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Andere voordelen zijn o.a.:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Barbecues
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Apartments Matkov bieden extraatjes zoals airconditioning en beschikken over faciliteiten zoals gratis wifi en espressoapparaten.
  • Extra gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Keukens met koelkasten, magnetrons en ovens
    • Kookplaten, kookgerei, borden en bestek en satellietzenders

Vergelijkbare accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartments Matkov?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan.

Wat kost het om bij Apartments Matkov te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Apartments Matkov?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartments Matkov uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Apartments Matkov?

Dit appartement in Jelsa ligt binnen 10 minuten lopen van Stari Grad Vlakte en Jelsa Park. Ook Sint-Janskerk en Haven Jelsa liggen binnen 3 km afstand.

Beoordelingen

9,2

Fantastisch