Beautifully Remodeled Condo in Unbeatable Location! Walk to Gondola & Downtown
Unbeatable location! On the famous “Rails to Trails” bike/nordic ski path, it’s only a short walk to River Run Lodge & 4 blocks to town. Relax in this stylish space with designer furniture, kitchen with modern appliances & gas fireplace. Primary bedroom offers a king sized bed with pillow top mattress & spacious loft. Two roomy closets for your clothes & inside storage closet for boots & skis. 2 full Bathrooms, high pressure shower head, & heated bidet toilet. Relax on a private peaceful deck. Please note the space is on the second level and requires climbing a set of stairs.
The Space Not only will our guests enjoy stylish accommodations - we include additional amenities: shampoo/conditioner, laundry soap, luggage bench, smart TV, high speed internet and full size washer/dryer.
Guest Access You’ll have your own entry and full private accommodations. Outside the entry door is a community hot tub open year-round, and the nearby pool is open in the summer months.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Buitenzwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Verwarmd zwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
IJsmachine
Keukeneiland
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Magnetron
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Open haard
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Balkon
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Dingen om te doen
Verwarmd zwembad
Wintersportuitrusting
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er is geen lift in deze accommodatie
Over deze buurt
Je vindt dit appartement in Ketchum. Heb je zin in een actieve uitstap? Neem dan een kijkje bij Sun Valley Ski Resort en Roundhouse-gondellift. Wie liever in alle rust van het natuurschoon in de omgeving geniet, is bij Caribou-Targhee National Forest en Bald Mountain aan het juiste adres. Argyros Performing Arts Center en Sun Valley Center for the Arts zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Ketchum
Sun Valley, ID (SUN-Friedman Memorial) - 28 min. rijden
Restaurants
River Run Day Lodge
6 min. lopen
La Cabanita
10 min. lopen
Lefty's Bar & Grill
14 min. lopen
Wiseguy Pizza Pie
14 min. lopen
Smoky Mountain Pizzeria Grill
12 min. lopen
Veelgestelde vragen
Is Beautifully Remodeled Condo in Unbeatable Location! Walk to Gondola & Downtown voorzien van een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. De zwembaden omvatten een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Beautifully Remodeled Condo in Unbeatable Location! Walk to Gondola & Downtown?
Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.
Wat kost het om bij Beautifully Remodeled Condo in Unbeatable Location! Walk to Gondola & Downtown te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Beautifully Remodeled Condo in Unbeatable Location! Walk to Gondola & Downtown?
Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Beautifully Remodeled Condo in Unbeatable Location! Walk to Gondola & Downtown uitchecken?
Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Waar ligt Beautifully Remodeled Condo in Unbeatable Location! Walk to Gondola & Downtown?
Dit appartement in Ketchum ligt binnen 10 minuten lopen van River Run Day Lodge en Sun Valley Ski Resort. Ook Roundhouse-gondellift en River Run Ski Lift liggen binnen 10 minuten lopen.
Beoordelingen over Beautifully Remodeled Condo in Unbeatable Location! Walk to Gondola & Downtown
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 37 van 37 beoordelingen
10 - Uitstekend
37
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 37 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 37 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 37 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 37 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
10
Netheid
9,8
Locatie
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Gage F.
10 mrt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Sun Valley ski trip
Excellent location and all the details to make our trip very enjoyable
3 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Dawn
13 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great stay. Clean and nicely renovated. Short walk to gondola
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Daniel K.
2 aug 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great location, beautiful space and very walkable to town and the mountain
6 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kim T.
7 sep 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very clean and well equipped condo within easy walking distance to the base of River Run and downtown. Would definitely stay here again!
9 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Dale C.
25 jul 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great location and very clean. Remodeling was exceptional. I would highly recommend this place.
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Brandi F.
18 aug 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very well stocked. Great location and excellent decor and comfort level! Would rent again for sure.
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Christie M.
2 mrt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Christie
Could not have asked for a more perfect place 10 plus Everything you needed and then some
10 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Katie M.
13 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Excellent communication. All questions were answered almost immediately. Property is one of the most well stocked/appointed that we have ever stayed in. Highly recommend.
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mike P.
30 sep 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
it was good
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mark F.
28 dec 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Fantastic property
We really enjoyed our stay. Very well situated within east walking distance to bald mountain. The condo was very well appointed and had everything we needed!
5 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
rob k.
9 jan 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Place is great. Everything as described by the owner. Super clean and fun. Short walk to ski lifts. Short walk to down town area as well. It was only 2 of us, but would have had plenty of room for 2 more. Thanks for a great stay!
5 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Patti H.
23 sep 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The location is serene and peaceful. We enjoyed the well appointed modern kitchen. The bed was comfy, the fireplace was cozy and it was a very relaxing stay while in Ketchum. Angela was easy to reach even though we had zero issues.
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Erik C.
22 mrt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great Spot
A few minute walk to everything. This place is fantastic. Would give it six stars if I could
7 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Olga N.
28 dec 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Angela was very nice. Condo is tiny, but cozy. A few extra things like baking sheets, extra kitchen towel would make it even more comfortable. Butt most things we needed were prepared for us and we loved it. Highly recommend.
6 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
roger a.
14 jul 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The condo was just as advertised. Clean, comfortable and nicely decorated. The location was perfect, walking distance to everything in town and steps away from a beautiful hiking/ biking trail that runs miles around Ketchum. Would definitely stay here again! Thanks Angela!
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Dan S.
18 feb 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Sun Valley, Bald Mountain
Great place, exactly as advertised. Fireplace heats up the entire unit very quickly despite sub zero temp outside. Easy walk to town and mountain.
5 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Diane W.
29 mrt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Sun Valley ski week
All the fine touches- baggies, tons of spices, “in case you forgot” basket and the heated toilet seat. Convenient location.
7 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jolyn Hunt H.
17 aug 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This beautifully renovated unit was in an awesome location. We walked to Ketchum and to dinner each evening. The united was stocked with everything we could possibly need and was very clean and comfortable. We enjoyed sitting out on the back deck.
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Cynthia
30 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Angela’s condo is cozy, clean and she goes above and beyond to make sure you have everything you need. It’s a very short walk to downtown and there is a hiking and biking trail accessible from the condo parking area. If we visit Ketchum again, we would definitely stay here!
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Scott F.
12 jan 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect for skiing
Cannot beat the location for skiing. A quick 6 min and your there or a quick 10 min drive and your at Dollar Mountain. Ideal!!!
3 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Clint T.
14 okt 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Immaculate. Cozy. Peaceful. Great location.
Angela very responsive and helpful.
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kim D.
19 mrt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The MOST CHARMING condo in the PERFECT LOCATION for ski trip!
My husband, 18yr old son, and I stayed here for a week of skiing, and we couldn't have been happier with every single aspect of the stay. The condo is so nicely done, so CLEAN, and every little detail has been thought of to make your stay perfect. There is walkway/path (or can ski down and walk back) to the main Sun Valley lodge/chairlift/gondola area right outside the condo that was very convenient. We have been staying in VRBOs for over 15 years and have even lived in Europe a couple times, and this was one of the greatest finds we have ever had! HIGHLY RECOMMEND!
5 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Roni R.
10 feb 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Slice of Heaven in Sun Valley
This property deserves a 10 star rating! From the condition to the location to the overall experience, we can't say enough good things. Ideally located walking distance to the town of Ketchum where you'll find amazing dining options and cute shops. Also an easy walk to the base of River Run for world class skiing. The condo is perfectly situated in the back of the community overlooking open space-so peaceful and quiet! The interior has been remodeled top to bottom with quality upgrades, the kitchen and bathrooms have all the amenities you could desire. The host is extremely professional, quick to respond, and offers a wealth of information about the area. Hands down the best place to stay if you're visiting Sun Valley!
5 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
hillarie b.
6 jul 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great Rental!
We enjoyed our stay at this property! The location was fantastic. It is a short walk into town and also to the River Run Lodge. The complex was quiet and the neighbors were friendly. Unit is on the backside so looks out to trees and not the parking lot which was nice. There were several thoughtful touches such as an "in case you forgot" basket, a generous assortment of spices and a selection of games. Angela was a great host, responding to emails almost immediately. Only comment is that we wished the bathroom had a door and not a curtain. If you need darkness to sleep and are visiting during the summer when the days are long the upstairs loft may not be for you. Overall we loved our stay and would definitely book again!
6 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
William M.
5 jan 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Amazing location!
Beautifully remodeled. Short walk to gondola. Super cozy to hang out in front of fireplace with enticing view of the outdoors. Up to date appliances. Fancy heated toilet and really nice shower in master. Comfortable bed. Over all better than expected. Only wished the master had a door rather than curtain separating it from the bathroom. Upstairs bathroom tight and not renovated but now we are nitpicking. The host was fantastic and we enjoyed her hospitable touches - above and beyond. Comfortable and fun hanging out with two teenagers. We would definitely rent again in the future.