Gehele woning

Vakantiewoning 1 “Kein Hüsung”

Fotogalerie voor Vakantiewoning 1 “Kein Hüsung”

Een ruime woonkamer met een grote televisie, comfortabele zithoek en een model zeilboot.
Een strand met boten en een rotsenrijke zeewering.
Een kustgebied met een jachthaven, strand en gebouwen.
Een hotelkamer met een bed, nachtkastje, stoel, raam met gordijnen en een zichtbare badkamer door een geopende deur.
Een tafel met twee wijnflessen en een glas, op de achtergrond een heldere lucht en uitzicht op zee.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Gratis wifi
  • Sportschool
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Vakantiewoning 1 “Kein Hüsung”

  • Ons vakantieappartement "Kein Hüsung" (Appartement nr. 1) ligt direct aan het strand en biedt een onbelemmerd uitzicht op zee. Het appartement is 130 m² groot en beschikt over een ruime woonkamer met direct uitzicht op zee, 2 slaapkamers, 1 badkamer met douche en 1 badkamer met een groot bad. Het is geschikt voor 2-4 personen en is rookvrij en huisdiervrij!

    Het appartement is ook zeer geschikt voor vakanties met meerdere generaties.

    Het appartement biedt een onbelemmerd uitzicht op de Oostzee en is ideaal voor mensen met allergieën: rookvrij en huisdiervrij, marmeren vloeren met vloerverwarming en een eigen luchtfiltratiesysteem met fijnstof- en pollenfilters.

    Het appartement is voorzien van de nieuwste technologie: een "smart home"-systeem, hoge beveiligingsnormen, DSL, wifi, een wasmachine/droger en tal van andere voorzieningen voor een comfortabel leven.

    Vakantieappartement "Kein Hüsung" in Strandresidenz Kühlungsborn heeft 5 sterren ✸✸✸✸✸ gekregen volgens de kwaliteitscriteria van de DTV-classificatie. Het vakantieappartement biedt eersteklas voorzieningen en exclusief comfort.

    De classificatie is geldig tot 20 februari 2027.
    Indeling:

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Available for Rent

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Available for Rent
    Wifi; Included

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan het strand in Kuehlungsborn. Heb je zin in een actieve uitstap? Neem dan een kijkje bij Hafen Kühlungsborn en Ostsee Golf Resort Wittenbeck. Wie liever in alle rust van het natuurschoon in de omgeving geniet, is bij Strand Warnemunde en Strand van Kühlungsborn aan het juiste adres. Bäderbahn Molli en Sommerrodelbahn Bad Doberan zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Kuehlungsborn
Meer vakantiehuizen in Kuehlungsborn
Kaart
Kühlungsborn

In de buurt

  • Een houten steiger die zich uitstrekt in een heldere blauwe zee, met mensen die erover lopen.
    Strand van Kühlungsborn
    1 min. lopen - 0.2 km
  • Een transparante overkapping met uitzicht op een jachthaven, boten en een helderblauwe lucht.
    Hafen Kühlungsborn
    4 min. lopen - 0.4 km
  • Een strand met een houten steiger die zich uitstrekt in de oceaan.
    Ostsee-Grenzturm
    7 min. lopen - 0.7 km
  • Strandstoelen en huizen op een zandstrand met een bewolkte lucht.
    Strand Warnemunde
    40 min. rijden - 31.8 km
  • Haven van Rostock
    48 min. rijden - 34.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Kröpelin - 19 min. rijden
  • Rostock (RLG-Laage) - 76 min. rijden

Restaurants

  • Strandgut Restaurant
    8 min. rijden
  • Ankerbar Kühlungsborn
    14 min. lopen
  • Vielmeer
    2 min. lopen
  • Wilhelms
    10 min. lopen
  • Cafe Del Mar
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Vakantiewoning 1 “Kein Hüsung”?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Vakantiewoning 1 “Kein Hüsung” te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Vakantiewoning 1 “Kein Hüsung”?

Je kunt vanaf middernacht inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Vakantiewoning 1 “Kein Hüsung” uitchecken?

Je dient uiterlijk om middernacht uit te checken.

Waar ligt Vakantiewoning 1 “Kein Hüsung”?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het strand, binnen 5 minuten lopen van Strand van Kühlungsborn en Hafen Kühlungsborn. Ook Ostsee-Grenzturm en Ostsee Golf Resort Wittenbeck liggen binnen 5 km afstand.