Kijani Hotel

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Ontbijt inbegrepen
  • Spa
  • Gratis luchthavenshuttle
  • Gratis wifi
  • Restaurant
De huidige prijs is € 231
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Klassieke suite, uitzicht op oceaan, aan het strand

  • Uitzicht op zee
  • 30 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard tweepersoonskamer, 1 slaapkamer, uitzicht op zwembad, aan het zwembad

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Standaard Twin kamer, uitzicht op oceaan, langs het strand

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op zee
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, 1 slaapkamer, uitzicht op oceaan, uitzicht op zee

  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Superior tweepersoonskamer, 1 kingsize bed, uitzicht op oceaan

  • Uitzicht op zee
  • 5 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kijani Hotel bevindt zich zowel vlak bij de luchthaven als vlak bij het strand in Lamu. Een aantal lokale bezienswaardigheden om te bezoeken zijn Fort van Lamu en Takwa Ruins. Heb je bovendien zin om het natuurschoon in de omgeving te bewonderen? Neem dan een kijkje bij Strand van Shela en Strand van Manda. Duiken, watertuben en windsurfen zijn geweldige manieren om van het water te genieten. Je kunt ook kiezen voor een avontuurlijke activiteit in de buurt, zoals wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Lamu
Kaart
Off Corniche Path, Shela Village, PO Box 266, Lamu, 80500

In de buurt

  • Old Mosque
    5 min. lopen - 0.5 km
  • Strand van Shela
    5 min. lopen - 0.5 km

Restaurants

  • Petley's Inn, Lamu
  • Lamu Palace Hotel Restarant
  • Seafront Café
  • Koa Lamu
    2 min. lopen

Over deze accommodatie

Kijani Hotel

  • Hotel vlak bij de oceaan
  • Bij Kijani Hotel kun je uitkijken naar faciliteiten zoals een gratis continentaal ontbijt, een gratis shuttleservice van/naar de luchthaven en een terras. Zonaanbidders zitten goed bij dit hotel. Deze accommodatie biedt namelijk de mogelijkheid om te waterskiën, de mogelijkheid om een motorboot te huren en de mogelijkheid om te kajakken. Verwen jezelf met een massage bij de plaatselijke spa. Het plaatselijke restaurant met lokale en internationale gerechten, Kijani Rooftop Restaurant, serveert ontbijt, lunch, diner en lichte maaltijden. Je kunt er genieten van uitzicht op de zee. Geniet van lokale activiteiten zoals snorkelen, surfen/bodyboarden en vissen. Gasten kunnen gebruikmaken van voorzieningen zoals een kunstgalerie ter plaatse en een winkelcentrum ter plaatse en verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Overige voordelen zijn o.a.:
    • Een buitenzwembad met ligstoelen
    • Een paddleboard ter plaatse, een natuurreservaat en een kluis bij de receptie
    • Een bankethal, watersportuitrusting en een rookvrije accommodatie
    • Een 24-uurs receptie, hulp bij uitstapjes/tickets en een bagageopslagruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Kijani Hotel zijn voorzien van extraatjes zoals laptopwerkplekken en beschikken over faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Aanvullende voorzieningen zijn o.a.:
    • Douches en gratis toiletartikelen
    • Gemeubileerde balkons of terrassen, (kleding)kasten en plafondventilatoren

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • Gratis 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
  • Een bar/lounge
  • Een restaurant

Restaurants ter plaatse

  • Kijani Rooftop Restaurant

Dingen om te doen

  • Bibliotheek
  • Boot en peddels
  • Buitenzwembad
  • Designerwinkels
  • Kajakken
  • Kanoën
  • Kunstgalerie
  • Motorbootvaren
  • Paddleboard
  • Raften
  • Rondvaarten
  • Snorkelen
  • Speeltuin
  • Surfen/bodyboarden
  • Vissen
  • Volledig uitgeruste spa
  • Waterskiën
  • Watersportuitrusting
  • Wijntours
  • Winkelcentrum

Gezinsvriendelijk

  • Buitenzwembad
  • Extra bed (toeslag)
  • Speeltuin
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Kluisje bij de receptie
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Stomerij-/wasserijservice

Zakelijke diensten

  • Businesscentrum
  • Vergaderruimte

Buiten

  • Barbecue
  • In een natuurreservaat
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Rechtstreekse toegang tot het strand
  • Terras
  • Tuin

Volledig uitgeruste spa

  • Massage
  • Spa dagelijks geopend

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Meer

  • Feestruimte
  • Klamboes
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Extra bed (toeslag)

Badkamer

  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken inbegrepen

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice

Meer

  • Bureau
  • Kluis
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Plafondventilator

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 13.00 uur; inchecken is mogelijk tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven. Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn extra bedden beschikbaar tegen USD 110.0 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor extra bed: USD 110.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Veelgestelde vragen

Is Kijani Hotel voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Kijani Hotel?

Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Kijani Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 27 aug. 2026 min. € 231, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Kijani Hotel?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Kijani Hotel te parkeren?

Bij dit hotel kun je niet parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Kijani Hotel?

Je kunt inchecken vanaf: 13.00 uur; je kunt inchecken tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Kijani Hotel uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Biedt Kijani Hotel een shuttleservice naar de luchthaven aan?

Ja, er is op verzoek een gratis shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.

Waar ligt Kijani Hotel?

Dit hotel in Lamu biedt rechtstreeks toegang tot het strand en ligt op 5 minuten lopen van Strand van Shela en Old Mosque. Ook Strand van Manda en German Post Office Museum liggen binnen 3 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.