Hotel Johann

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 135
inclusief belastingen en toeslagen
27 okt - 28 okt

Kameropties

Standaard tweepersoonskamer

  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Deluxe tweepersoonskamer

  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je vindt Hotel Johann in Lauterach. Vuurtoren Lindau is een bekende bezienswaardigheid en bij Skigebied Bödele en Pfänder kun je genieten van het natuurschoon dat de omgeving te bieden heeft. Ook een bezoek aan Haven van Bregenz en Seebühne Bregenz is sterk aanbevolen.Bekijk onze reisgids voor Lauterach
Kaart
Bundesstraße 85, Bregenz, Lauterach, Vorarlberg, 6923

In de buurt

  • Een pittoresk stadje aan de rivier, met historische gebouwen, een kerk en een boot afgemeerd aan de kade.
    Haven van Bregenz
    6 min. rijden - 4.9 km
  • Kunst im Rohnerhaus
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Seebühne Bregenz
    6 min. rijden - 4.2 km
  • Casino Bregenz
    6 min. rijden - 4.2 km
  • Messe Friedrichshafen
    39 min. rijden - 46.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Riedenburg - 6 min. rijden
  • Altenrhein (ACH-St. Gallen - Altenrhein) - 34 min. rijden

Restaurants

  • Strike Center
    18 min. lopen
  • Antalya Imbiss
    5 min. rijden
  • Hotel Schwärzler
    4 min. rijden
  • Deluxe Bistro
    4 min. rijden
  • Cafe Reichl
    19 min. lopen

Over deze accommodatie

Hotel Johann

  • Hotel in de buurt van Casino Bregenz
  • Hotel Johann bevindt zich in de buurt van Seebühne Bregenz en Haven van Bregenz en biedt extraatjes zoals een restaurant en een snackbar/delicatessenwinkel. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Bovendien profiteer je van voordelen zoals:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een lift, een bagageopslagruimte en een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Hotel Johann bieden leuke extraatjes zoals laptopwerkplekken en beschikken over faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
  • Overige voorzieningen zijn onder andere:
    • Badkamers met haardrogers en shampoo
    • Flatscreentelevisies van 102 cm met kabelzenders
    • Waterkokers, dagelijkse schoonmaakservice en bureaus

Vergelijkbare accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Johann?

Nee, alleen assistentiedieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Johann?

Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Johann van één nacht voor twee volwassenen op 27 okt. 2026 min. € 135, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Hotel Johann te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Hotel Johann?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Johann uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Hotel Johann?

Dit hotel in Lauterach ligt binnen 5 km afstand van Casino Bregenz, Seebühne Bregenz en Haven van Bregenz. Ook Skigebied Bödele en Pfänder liggen binnen 15 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel Johann

9,8

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,8

Voorzieningen

9,6

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 21 van 23 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 23 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 23 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 23 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 23 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Grym personal och jättebra mat
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ein sehr schöner Aufenthalt, sehr nett aufgenommen. Nicht zu vergessen das wunderbare Menü am Abend und am nächsten Morgen das tolle Frühstück. Rundherum gelungen!
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schönes Hotel mit großen sauberen Zimmern, sehr nettem Personal und sehr gut an den ÖPNV angebunden.
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel molto bello
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr saubere Zimmer und flexibles und freundliches Personal! Sehr zu empfehlen
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice and helpfull people. Nice room
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Zimmer war ruhig und wie das Bad - sehr sauber, die Qualität vom Bett hervorragend, der bereitgestellte Kaffee sehr guter Muntermacher - wird von mir mit Sicherheit weiterempfohlen. Leider hatte das Restaurant am besagten Dienstag Ruhetag - hätte ich gerne auch ausprobiert.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
War alles super
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
We stayed at the hotel for one night on our way from Munich to St. Anton am Arlberg. There was plenty of parking available for our car, the check-in was flexible, the rooms were spacious and clean, and the breakfast was good. Highly recommended!
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles wunderbar.
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super gegessen zu anständigem Preis. Sehr zu empfehlen
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Preise beim Essen eher gehoben aber wenn du dann so ein Essen bekommst ist das mehr als ok
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Es war alles sehr geschmackvoll, sauber und die menschen dort sehr freundlich. Wunderbar. 😀
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hervorragend!
2 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Sauber und ok

Sauber und ok
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Einchecken war grundsätzlich unkompliziert sobald man herausgefunden hat dass der Schlüsseltresor durch einen seitlichen Knopf zu öffnen ist. Keine Frühstücksmöglichkeit in der näheren Umgebung. Restaurant Betriebsurlaub. Fahrradabstellmöglichkeit nur nach Bestellung gegeben
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ingen kommentar til personalet da dette er selvbetjeningshotell. Greit hotell. Gratis parkering på andre siden av gaten/tvers over krysset
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
4 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

1 nacht verbleven in december 2024