Sol-y-Days in California, Large cabin studio with parking
Apartment for 4 people located on the 1st floor of an appreciated residence (in a quiet area), 200m from the beach and close to the Seaquarium. This well-equipped accommodation comprises one bedroom, a living room opening onto a loggia corner for meals; portable air conditioning and private parking space in the residence; ideal geographical location: beaches and shops are 300m away, town centre a 15-minute walk away.
Accommodatie-voorzieningen
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Magnetron
Oven
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1,5 badkamers
Douche
Toiletpapier
Entertainment
Tv
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Dingen om te doen
Waterpark
Pretpark in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Heure de remise des clés : 15H00 - 18H00. Respect de la règlementation de la copropriété et interdiction de nuisances sonores entre 21H00 et 9H00.
Avant votre arrivée caution de 300€ (non débité) par carte uniquement. Annulation de votre caution sous 3 Jours maximum (en général 24H).
Prestations optionnelles payantes (nous consulter) : fourniture draps et linges, ménage fin de séjour, lit bébé, chaise haute.
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in: EUR 30
Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 15 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 30133000396QH
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Over deze buurt
Je kunt dit appartement in de buurt van pretparken vinden vlak bij een waterpark in Le Grau-Du-Roi. Voor een middagje winkelen kun je bij Centre Commercial Grand Sud en Centre Commercial Régional Odysseum heerlijk rondstruinen, terwijl natuurliefhebbers juist bij Parc Naturel Régional de Camargue en Centre de Découverte du Scamandre hun hart kunnen ophalen. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Arènes Francis San Juan of Sud de France Arena op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Le Grau-Du-Roi
Station La Grande-Motte Le Grau-du-Roi - 17 min. lopen
Montpellier (MPL-Montpellier - Mediterranean) - 38 min. rijden
Restaurants
Le Spot
17 min. lopen
La Table A Plancha
17 min. lopen
Phanette
10 min. lopen
L'Assiette Amoureuse
14 min. lopen
La Croix Du Sud
11 min. lopen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Sol-y-Days in California, Large cabin studio with parking?
Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.
Wat kost het om bij Sol-y-Days in California, Large cabin studio with parking te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Sol-y-Days in California, Large cabin studio with parking?
Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Sol-y-Days in California, Large cabin studio with parking uitchecken?
Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Waar ligt Sol-y-Days in California, Large cabin studio with parking?
Dit appartement in Le Grau-Du-Roi ligt binnen 10 minuten lopen van Seaquarium, Babyland en Port Camargue Plage Nord. Ook Golf van Lion en Plage Rive Gauche liggen binnen 10 minuten lopen. Station La Grande-Motte Le Grau-du-Roi ligt op 17 minuten lopen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Sol-y-Days in California, Large cabin studio with parking
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
yamina
7 jul 2023
tres bien
nous avons apprécier l'emplacement du studio avec parking et aussi le confort.le studio est très propre et confortable
peut être envisager une petite clim