Gehele woning

A ylang ylang room in the heart of nature

Fotogalerie voor A ylang ylang room in the heart of nature

Buiten dineren
Een koelkast, een magnetron, een oven, een kookplaat
Terrein van de accommodatie
1 slaapkamer, wifi, beddengoed
Interieur

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

1 slaapkamer2 badkamers0 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

A ylang ylang room in the heart of nature

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • A ylang ylang room in the heart of nature biedt onder meer voorzieningen zoals wasvoorzieningen aan. Blijf verbonden met wifi op de kamer.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
  • Een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van A ylang ylang room in the heart of nature bieden voordelen zoals airconditioning en aparte eetruimtes en beschikken bovendien over faciliteiten zoals wifi.
  • Overige voorzieningen zijn o.a.:
    • Keukens met koelkasten, magnetrons en ovens
    • Aparte eetruimtes, kookplaten en kookgerei, borden en bestek

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Magnetron
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1,5 badkamers

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Woonkamer

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

Je vindt dit vakantiehuis in Le Morne-Rouge. Bij Musée Franck A. Perret en Departementaal Museum van Martinique kun je voor een aantal culturele hoogtepunten terecht en een aantal leuke activiteiten vind je bij Cruiseterminal en Anse Turin. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Stade Louis Achille of Stade Pierre-Aliker op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Le Morne-Rouge
Meer vakantiehuizen in Le Morne-Rouge
Kaart
Le Morne Rouge

In de buurt

  • Een klein eiland met rotsachtig terrein en schaarse begroeiing, gelegen in een uitgestrekte oceaan.
    Martinique Regionaal Natuurpark
    1 min. lopen - 0.0 km
  • Oude stenen muren met beplanting ertussen.
    La Savane Park
    40 min. rijden - 31.0 km
  • Een historisch gebouw met versierde architectuur, waaronder een koepel en ingewikkelde details, omringd door weelderige begroeiing en palmbomen.
    Schoelcher Bibliotheek
    40 min. rijden - 31.0 km
  • Tuin van Balata
    21 min. rijden - 19.2 km
  • Jachthaven l'Étang Z'Abricots
    46 min. rijden - 34.8 km

Lokaal vervoer

  • Fort-de-France (FDF-Internationale luchthaven Martinique Aime Cesaire) - 53 min. rijden

Restaurants

  • Le Refuge de l'Aileron
    14 min. rijden
  • Odelice-Mene
    13 min. rijden
  • Bella Beach
    15 min. rijden
  • Restaurant Le Louis d'Or
    17 min. rijden
  • Kaï Ray-Mont
    13 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij A ylang ylang room in the heart of nature?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij A ylang ylang room in the heart of nature te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij A ylang ylang room in the heart of nature?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij A ylang ylang room in the heart of nature uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt A ylang ylang room in the heart of nature?

Dit vakantiehuis in Le Morne-Rouge ligt op enkele stappen van Martinique Regionaal Natuurpark en op 10 km van Pitons du Carbet en Randonnee de la Trace des Jesuites. Ook Mont Pelée en Plage de Saint-Pierre liggen binnen 15 km afstand.

Beoordelingen over A ylang ylang room in the heart of nature

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

9,0

Netheid

9,0

Locatie

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ebin

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great stay!
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Cécile D.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Bonne explication pour trouver le logement. Super accueil des hôtes. Le cadre est reposant.
15 nachten verbleven in oktober 2025