Geheel appartement

Cozy Ski-In/Ski-Out Apartment with Pool & Sauna, Sleeps 6

Fotogalerie voor Cozy Ski-In/Ski-Out Apartment with Pool & Sauna, Sleeps 6

Een kamer met een bed, een televisie op een standaard, een houten tafel en een eethoek met stoelen.
Een moderne keuken met witte kasten, een roestvrijstalen toaster, een koffiezetapparaat en een vaatwasser.
Een overzichtskaart van een skigebied, met daarin aangegeven accommodaties, parkeerplaatsen en skipistes.
Een gemeubileerde kamer met een bank, een salontafel, een televisie op een meubelstuk en een glazen schuifdeur naar een buitenruimte.
Een kamer met een houten eettafel en stoelen, een bank en twee wandlampen.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Cozy Ski-In/Ski-Out Apartment with Pool & Sauna, Sleeps 6

  • Luxury residence, Les Colchiques: 3rd floor. Two-room apartment for six people, ideally located with free access to the heated outdoor pool and sauna. It comprises a small bedroom at the entrance with two single bunk beds, a double sofa bed in the living room, a bedroom with a double bed, a kitchenette, a bathroom, and a separate toilet. East-facing balcony. Ski locker in the residence. Ski-in/ski-out access. Key collection will take place at the LOGEVAC agency located in Les Orres at 1800m.

    To access the inventory, copy the link below:

    [hidden]

    Optional services payable on site and to be reserved before your arrival:

    - Towel kit rental (2 per person): €7.

    - Single bed linen rental (set of sheets): €16.

    - Rental of a double bed linen set: €16.

    - End-of-stay cleaning: €90.

    - Pet occupancy: €15.

    Property managed by a professional. Unless stated, services such as cleaning, bed linen, towels etc. are not included in the price of this rental. If pets are allowed (information in the advertisement), charges may be applicable.
    Only equipment mentioned in this advertisement are present. Equipment not mentioned are not considered to be present. Unless there is an electric charging station in the accommodation, charging electric vehicles is prohibited.

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

Je vindt dit appartement in Les Orres. Heb je zin in een activiteit, neem dan een kijkje bij Skigebied Les Orres en Bike Park. Voor attracties in de omgeving kun je bij Patinoire des Orres en Jungle Aventure terecht. L'Orrian Express en AquaParc Embrun zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Les Orres
Meer appartementen in Les Orres
Kaart
Les Orres, Provence - Alpes - Cote d'Azur

In de buurt

  • Skigebied Les Orres
    1 min. lopen - 0.0 km
  • Bike Park
    1 min. lopen - 0.0 km
  • Skilift van Préclaux
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Via Ferrata des Orres
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Patinoire des Orres
    11 min. lopen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Embrun - 28 min. rijden

Restaurants

  • Le Rooftop
    22 min. rijden
  • Chateau La Robéyère
    20 min. rijden
  • Les Ecrins
    16 min. lopen
  • McDonald's
    20 min. rijden
  • Snack le Gratin les Orres 2400m
    18 min. rijden

Veelgestelde vragen

Is Cozy Ski-In/Ski-Out Apartment with Pool & Sauna, Sleeps 6 voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Cozy Ski-In/Ski-Out Apartment with Pool & Sauna, Sleeps 6?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan.

Hoe laat kan ik inchecken bij Cozy Ski-In/Ski-Out Apartment with Pool & Sauna, Sleeps 6?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Cozy Ski-In/Ski-Out Apartment with Pool & Sauna, Sleeps 6 uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Cozy Ski-In/Ski-Out Apartment with Pool & Sauna, Sleeps 6?

Dit appartement in Les Orres ligt vlak bij Skigebied Les Orres, Bike Park en Skilift van Préclaux. Ook Via Ferrata des Orres en L'Orrian Express liggen binnen 15 minuten lopen.