Geheel appartement

Casa Paradis by Rental Hero

Fotogalerie voor Casa Paradis by Rental Hero

Een woonkamer met een grijze bank, een salontafel, een open haard met een scheepsmodel en een spiegel aan de muur.
Een moderne woonkamer met een flatscreen-tv, een grijze bank, een houten scheepsmodel en een witte tv-meubel.
Een moderne keuken met witte kasten, een zwart betegelde spatwand, een roestvrijstalen vaatwasser en een wandklok.
Een opgemaakt bed met een grijze deken en witte handdoeken, een tv aan de muur en een decoratief hoofdbord.
Een balkon met een tafel en stoelen, met uitzicht op een strand en de zee.

Geheel appartement

90 m²

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Casa Paradis by Rental Hero

  • Casa Paradis by Rental Hero – Je toevluchtsoord direct aan de Mar Menor
    Welkom in Casa Paradis, een onlangs gerenoveerd vakantieappartement in het charmante kustplaatsje Los Alcázares – waar elke dag begint met het zachte ruisen van de zee en eindigt met een zonsondergang boven de Mar Menor.

    Het uitzicht? Onbetaalbaar.
    Vanaf het balkon op de eerste verdieping (zonder lift) geniet je van een vrij uitzicht op het glinsterende water van de Mar Menor – perfect voor je eerste kopje koffie in de ochtend of een glas wijn bij zonsondergang. De locatie? Direct aan de strandboulevard – geen enkele weg scheidt je van de zee.

    Ruimte voor iedereen
    Met 3 gezellige slaapkamers (2 tweepersoonsbedden, 2 eenpersoonsbedden) en 2 moderne badkamers met inloopdouches biedt Casa Paradis plaats aan maximaal 6 personen – ideaal voor gezinnen, stellen of vrienden.

    Details die het verschil maken
    Elke kamer is voorzien van airconditioning, zodat je je ook op warme dagen prettig voelt. De volledig uitgeruste keuken nodigt uit om te koken – of je kunt genieten van de vele tapasbars om de hoek.

    Extra's die je zullen inspireren:

    Snelle wifi – ook op het strand, als je dat wilt.

    Ondergrondse parkeerplaats (let op: de inrijhoogte is 1,75 m en de minimale bodemvrijheid is 17 cm).

    Welkomstpakket van Rental Hero: schone handdoeken en beddengoed, een fles wijn, water en zoete verrassingen wachten op je.

    Goed om te weten:
    Om het milieu te beschermen, zijn onze airconditioners uitgerust met een muntensysteem. Bij normaal gebruik (4-6 uur per dag) is het gebruik gratis. Als je meer nodig hebt, kun je munten van 1 of 2 euro gebruiken – we investeren elke cent in duurzame projecten in de regio.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Magnetron
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een dorp

Dingen om te doen

  • Kajak
  • Snorkelen in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Windsurfen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • Unitgrootte: 90 vierkante meter

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VV.MU.8579-0001
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Over deze buurt

dit appartement ligt aan het strand in Los Alcázares. Twee lokale bezienswaardigheden zijn Molino del Tío Paco en Parque Minero de La Unión. Voor wat leuke activiteiten ben je bij La Manga Club en Punta Calera Spa aan het juiste adres. Ben je een echte waterrat? In de buurt van dit verblijf kun je volop genieten van activiteiten als snorkelen, windsurfen en vissen. Bekijk onze reisgids voor Los Alcázares
Meer appartementen in Los Alcázares
Kaart
Alcazares, Los

In de buurt

  • Een rustige zee met boten, een rotsachtige kustlijn en op de achtergrond bergtoppen onder een heldere lucht.
    Playa lo Sola
    1 min. lopen - 0.1 km
  • Mar Menor
    2 min. lopen - 0.2 km
  • Playa de Carrión
    11 min. lopen - 1.0 km
  • Playa La Concha
    13 min. lopen - 1.1 km
  • Playa de Los Narejos
    4 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Balsicas-Mar Menor - 19 min. rijden
  • Corvera (RMU-Internationale Luchthaven Región de Murcia) - 34 min. rijden

Restaurants

  • Beach Bar Principado
    13 min. lopen
  • Restaurante La Tropical
    11 min. lopen
  • Restaurante Ramón
    9 min. lopen
  • Armonía Beach Club
    15 min. lopen
  • Pizzería La Rucola
    14 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa Paradis by Rental Hero?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoe laat kan ik inchecken bij Casa Paradis by Rental Hero?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Paradis by Rental Hero uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Waar ligt Casa Paradis by Rental Hero?

Dit appartement in Los Alcázares ligt aan het strand, vlak bij Playa lo Sola en Mar Menor. Ook Playa de Carrión en Playa La Concha liggen binnen 15 minuten lopen.