Gehele woning·Particuliere eigenaar

Studio barn conversion land bbq possible render horse

Fotogalerie voor Studio barn conversion land bbq possible render horse

Een houten pergola in een tuin met een gazon, omringd door bomen en planten.
Een slaapkamer met een bed, houten hoofdbord, twee nachtkastjes met lampen, een houten ladder en een houten vloer.
Een trap met houten balken, een stoel en een rood voorwerp op de vloer.
Een paard staat op een grasveld, met een houten wagen en een landelijk gebouw op de achtergrond.
Een houten wagen in een grasrijk gebied, met een houten omheining en een gebouw op de achtergrond.

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Studio barn conversion land bbq possible render horse

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Studio barn conversion land bbq possible render horse is van alle gemakken voorzien. Gasten kunnen verbinding maken met wifi op de kamer.
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Studio barn conversion land bbq possible render horse zijn voorzien van faciliteiten zoals internet.
  • Andere gemakken in alle kamers zijn o.a.:
  • Badkamers met haardrogers en zeep

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Aparte rookruimtes

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Uitchecken

Uitchecken voor 13.00 uur

Speciale incheckinstructies

De openingstijden van de receptie variëren bij deze accommodatie.
Neem contact op met de accommodatie voor informatie over het inchecken.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om afspraken te maken over het inchecken.
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken toegestaan: in daarvoor toegewezen ruimtes

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Over deze buurt

Je vindt dit vakantiehuis in Lourdoueix-Saint-Michel. Bij Parc Naturel Régional de la Brenne en Plage de Fougères geniet je van het natuurschoon van de omgeving, terwijl Eco-musée Tuilerie de Pouligny en Musée de la Chemiserie hier twee van de culturele hoogtepunten zijn. La Pommeraie idéale en Labyrint zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Lourdoueix-Saint-Michel
Meer vakantiehuizen in Lourdoueix-Saint-Michel
Kaart
Lourdoueix-Saint-Michel, Indre

In de buurt

  • Lac de Chambon
    10 min. rijden - 12.3 km
  • Plage de Fougères
    11 min. rijden - 12.7 km
  • Éguzon Dam
    12 min. rijden - 16.4 km
  • Plage de Bonnu
    13 min. rijden - 14.3 km
  • La Vallée des Peintres
    26 min. rijden - 34.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Eguzon - 26 min. rijden
  • Chateauroux (CHR-Chateauroux - Centre) - 58 min. rijden

Restaurants

  • Le saint Antoine
    10 min. rijden
  • La Promenade
    11 min. rijden
  • Restaurant des Ruines de Crozant
    15 min. rijden
  • La Gamelle
    13 min. rijden
  • Bar Tabac la Promenade Aigurande
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Studio barn conversion land bbq possible render horse?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Tot hoe laat kan ik bij Studio barn conversion land bbq possible render horse uitchecken?

Je dient uiterlijk om 13.00 uur uit te checken.

Waar ligt Studio barn conversion land bbq possible render horse?

Dit vakantiehuis in Lourdoueix-Saint-Michel ligt binnen 15 km afstand van Plage de Fougères, Plage de Bonnu en La Vallée des Peintres. Ook Éguzon Dam en Plage de Chambon liggen binnen 20 km afstand.

Beoordelingen over Studio barn conversion land bbq possible render horse