Gehele woning

Malabar House

Accommodatieklasse: 3

Fotogalerie voor Malabar House

Een rij kleurrijke strandhuisjes met witte buitenmuren en deuren in diverse pastelkleuren.
Een buitenterras met stenen muren, een houten bank en een tafel voor twee, gedekt met borden, glazen en een fles.
Een uitzicht op de kust met een jachthaven, strand en een houten hek in de voorgrond.
Een keuken met een groot raam, een eethoek met houten meubels, en een stenen vloer.
Een kustlandschap met een bloementuin, een strand en een promenade.

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Malabar House

  • Cottage naast een golfbaan
  • Malabar House biedt onder meer voorzieningen zoals een tuin aan. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Daarnaast biedt deze cottage de volgende voordelen:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en beschikken over voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Overige voorzieningen zijn onder andere:
    • 4 badkamers met diepe baden en douches
    • Keukens, koelkasten en vaatwassers

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

deze cottage bevindt zich zowel naast een golfbaan als vlak bij het strand in Lyme Regis. Bij Dorset and East Devon Coast en East Devon geniet je van het natuurschoon van de omgeving, terwijl Marine Theatre en Lyme Regis Museum hier twee van de culturele hoogtepunten zijn. Lyme Regis Marine Aquarium en Seaton Tramway zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Lyme Regis
Meer cottages in Lyme Regis
Kaart
Malabar House Church Street, Lyme Regis, England, DT7 3BS

In de buurt

  • Luchtbeeld van een kustgebied met een rotsachtige klif, een zandstrand en een heldere blauwe zee.
    Dorset and East Devon Coast
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Een kiezelstrand met een rij witte strandhutten en verschillende boten.
    Monmouth Beach
    10 min. lopen - 0.9 km
  • Lyme Regis Museum
    1 min. lopen - 0.0 km
  • Marine Theatre
    1 min. lopen - 0.1 km
  • Lyme Regis Beach
    1 min. lopen - 0.2 km

Lokaal vervoer

  • Axminster Station - 14 min. rijden
  • Exeter (EXT-Internationale luchthaven Exeter) - 40 min. rijden

Restaurants

  • Fox & Owl Cellar
    3 min. lopen
  • The Anchor Inn
    12 min. rijden
  • The Hind
    9 min. rijden
  • Swim
    7 min. lopen
  • The George
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Malabar House?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan.

Wat kost het om bij Malabar House te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Malabar House?

Je kunt inchecken vanaf: 16.00 uur; je kunt inchecken tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Malabar House uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Malabar House?

Deze sportieve cottage in Lyme Regis ligt vlak bij Marine Theatre, Lyme Regis Museum en Church Cliff Beach. Lyme Regis Beach en Town Mill liggen op enkele stappen afstand.

Beoordelingen

8,2

Zeer goed