Quality Inn Forsyth near GA Public Safety Training Center

Accommodatieklasse: 2.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,2 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt inbegrepen
  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
De huidige prijs is € 59
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Standaard kamer, 1 kingsize bed, niet-roken

8,6 van 10
Voortreffelijk
(13 beoordelingen)
  • Uitzicht op het park
  • 65 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 2 tweepersoonsbedden, niet-roken

7,8 van 10
Goed
(10 beoordelingen)
  • 65 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden, niet-roken

  • Uitzicht op het park
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standard Room, 1 King Bed, Non Smoking

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standard Room, 2 Double Beds, Non Smoking

  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Room, 1 King Bed, Accessible, Non Smoking

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Quality Inn Forsyth near GA Public Safety Training Center is in het stadscentrum in Forsyth te vinden. Ook een bezoek aan Georgia Public Safety Training Center en High Falls State Park is sterk aanbevolen.Bekijk onze reisgids voor Forsyth
Kaart
951 GA Hwy 42 N. Building A, Exit 188 off I-75, Forsyth, GA, 31029

In de buurt

  • Een waterval met een uitkijkpunt en weelderige begroeiing.
    High Falls State Park
    13 min. rijden - 21.3 km
  • Een rond plein met een bronzen beeld, een grote boom en een JOANN winkel op de achtergrond.
    The Shoppes at River Crossing
    19 min. rijden - 33.9 km
  • Een parkeerplaats voor het Coliseum Medical Centers.
    Macon Coliseum
    29 min. rijden - 48.6 km
  • Een straatkruispunt met een blauwe auto, een historisch gebouw met de tekst 'Mercer Historic Quarters' en omliggende bomen.
    Mercer University
    29 min. rijden - 49.3 km
  • Georgia Public Safety Training Center
    1 min. rijden - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Hartsfield-Jackson Atlanta (ATL) - 61 min. rijden

Restaurants

  • Chick-fil-A
    3 min. rijden
  • McDonald's
    2 min. rijden
  • Starbucks
    2 min. rijden
  • Dairy Queen
    2 min. rijden
  • Wendy's
    2 min. rijden

Over deze accommodatie

Quality Inn Forsyth near GA Public Safety Training Center

  • Hotel in de buurt van Georgia Public Safety Training Center
  • Bij Quality Inn Forsyth near GA Public Safety Training Center kun je uitkijken naar faciliteiten zoals een gratis selfserviceontbijt, een terras en een koffiebar/café. Blijf verbonden dankzij gratis wifi op de kamer met een snelheid van 25+ Mbps en maak gebruik van voorzieningen zoals een tuin en een spelletjesruimte.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
    • Een seizoensgebonden buitenzwembad
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Vervoer van en naar de luchthaven (toeslag), een automaat en een bankethal
    • Barbecues, hulp bij uitstapjes/tickets en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
    • Uit gastbeoordelingen blijkt dat gasten zeer lovend zijn over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 58 kamers beschikken over gemakken zoals vloerverwarming en laptopwerkplekken en bieden daarnaast leuke extraatjes zoals airconditioning en aparte zitruimtes. Uit gastenbeoordelingen blijkt dat gasten niets dan lof hebben voor de schone kamers van deze accommodatie.
  • Overige gemakken in alle kamers zijn onder andere:
    • Extra bedden (tegen een toeslag) en baby-/kinderbedjes (tegen een toeslag)
    • Badkamers met bad-/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
    • Lcd-televisies van 32 inch met premium tv-zenders en dvd-spelers
    • Vloerverwarming, aparte zitruimtes en koelkasten

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
  • Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Gratis parkeerplekken voor campers/bussen/vrachtwagens ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Eten en drinken

  • Gratis zelfbedieningsontbijt beschikbaar dagelijks van 06.00 uur tot 09.00 uur
  • Een bar/lounge
  • Een koffiebar/café
  • Een restaurant
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Dingen om te doen

  • 24-uurs sportschool
  • Biljart/pooltafel
  • Buitenzwembad
  • Spelletjesruimte
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Babybed (toeslag)
  • Buitenzwembad
  • Dvd-speler
  • Extra bed (toeslag)
  • Geluiddichte kamers
  • Koelkast op de kamer
  • Magnetron op de kamer
  • Spelletjesruimte
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Automaat
  • Bagageopslag
  • Cadeauwinkel/kiosk
  • Reisgidsen
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Stomerij-/wasserijservice
  • Turndownservice

Zakelijke diensten

  • Businesscentrum
  • Vergaderruimtes

Buiten

  • Barbecue
  • Picknickplaats
  • Terras
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Hardhouten vloer in de kamer
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
  • Rolstoeltoegankelijke lounge
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie

Meer

  • 1 gebouw
  • 2 etages
  • Aparte rookruimtes
  • Feestruimte
  • Gebouwd in 1980

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Babybed (toeslag)
  • Beddengoed inbegrepen
  • Extra bed (toeslag)
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Lcd-tv van 32 inch met premium kabelzenders

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Maaltijdbezorging
  • Magnetron
  • Restaurantgidsen

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Airconditioning
  • Aparte zitruimte
  • Bureau
  • Bureaustoel
  • Elektrische adapters
  • Geluiddichte kamers
  • Gratis lokale gesprekken
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon
  • Toegang via buitengalerij
  • Vliegenramen
  • Vloerverwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 14.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 07.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 16.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Huisdieren zijn toegestaan tegen USD 15.00 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Kinderen van 18 jaar oud en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze op de kamer van de ouder of voogd slapen
Er zijn extra bedden beschikbaar tegen USD 10.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar tegen USD 10.0 per nacht.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 40 per persoon (enkele reis)
  • Toeslag voor huisdieren: USD 15.00 per huisdier, per dag
  • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
  • Toeslag voor babybed: USD 10.0 per nacht
  • Toeslag voor extra bed: USD 10.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en buitenverlichting
De accommodatie bevestigt dat het de schoonmaak- en desinfectierichtlijnen van Commitment to Clean (Choice) volgt.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 november t/m 29 februari
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Veelgestelde vragen

Is Quality Inn Forsyth near GA Public Safety Training Center voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Quality Inn Forsyth near GA Public Safety Training Center?

Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij Quality Inn Forsyth near GA Public Safety Training Center van één nacht voor twee volwassenen op 13 sep. 2026 min. € 59, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Quality Inn Forsyth near GA Public Safety Training Center?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan. Er geldt een toeslag van USD 15.00 per huisdier, per dag. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Wat kost het om bij Quality Inn Forsyth near GA Public Safety Training Center te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Quality Inn Forsyth near GA Public Safety Training Center?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: 07.00 uur. Op beperkte tijden kun je laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Quality Inn Forsyth near GA Public Safety Training Center uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Biedt Quality Inn Forsyth near GA Public Safety Training Center een shuttleservice naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van USD 40 per persoon.

Waar ligt Quality Inn Forsyth near GA Public Safety Training Center?

Dit hotel ligt in het centrum van Forsyth, op 1,5 km van Georgia Public Safety Training Center en op 22,1 km van High Falls State Park.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.