Rowad Al Mashaer Al Rawdah Hotel

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • 24/7 receptie

Kameropties

Eenvoudige vierpersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 4 eenpersoonsbedden
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
3925 Al Sahah, Makkah, Makkah Province, 24236

Restaurants

  • ستاربكس
    2 min. rijden
  • Restoran Bukhori Spesial Nasi Arab Shisha
    2 min. rijden
  • كافتيريا القناعة
    2 min. rijden
  • كبيبة الفلق
    2 min. rijden
  • بارنيز Barnue's
    2 min. rijden

Over deze accommodatie

Rowad Al Mashaer Al Rawdah Hotel

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Rowad Al Mashaer Al Rawdah Hotel is van alle gemakken voorzien. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Bovendien profiteer je van voordelen zoals:
  • Parkeerplaatsen (toeslag) en een 24-uurs receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 129 kamers zijn voorzien van gemakken als airconditioning. Daarnaast beschikken ze over voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Extra gemakken in alle kamers zijn o.a.:
  • Badkamers met bad-/douchecombinaties en zeep

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 50+ Mbps

Parkeren en vervoer

  • Beveiligde overdekte parkeerplekken ter plaatse (SAR 50 per dag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice op verzoek

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Kamervoorzieningen

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Toiletpapier
  • Zeep

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 12.30 uur

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Betalingsmethoden

MastercardVisa

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor overdekt parkeren: SAR 50 per dag (onbeperkt in- en uitrijden)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
Registratienummer van de accommodatie 10010085
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Rowad Al Mashaer Al Rawdah Hotel?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Rowad Al Mashaer Al Rawdah Hotel te parkeren?

Parkeren is mogelijk tegen een toeslag van SAR 50 per dag.

Hoe laat kan ik inchecken bij Rowad Al Mashaer Al Rawdah Hotel?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: 16.00 uur. Het is niet mogelijk om na sluitingstijd in te checken.

Tot hoe laat kan ik bij Rowad Al Mashaer Al Rawdah Hotel uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.30 uur uit te checken.