Geheel appartement

Apartment in Playas del Duque for 4 people| Casa Córdoba 229

Fotogalerie voor Apartment in Playas del Duque for 4 people| Casa Córdoba 229

Terrein van de accommodatie
Een resort met een groot zwembad, omringd door weelderige begroeiing en palmbomen, met uitzicht op een heldere blauwe zee.
Strand
Hotelkamer met een groot bed, twee nachtkastjes, een raam met gordijnen en uitzicht op een woongebied.
Een moderne keuken met een ingebouwde oven, magnetron en een glazen vaas met bloemen op het aanrecht.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4110 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Uitzicht op het strand

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment in Playas del Duque for 4 people| Casa Córdoba 229

  • Elegant 2-bedroom apartment with sea views in playas del duque:
    Enjoy a dream vacation in this bright and spacious apartment located in the prestigious residential complex Playas del Duque, in Puerto Banús. With capacity for 4 people, this property is perfect for families and groups of friends seeking comfort and proximity to the beach and the best leisure areas of Marbella.

    The apartment features two bedrooms, a spacious living and dining area, and a fully equipped open-plan kitchen. Its glass-enclosed terrace, is the perfect place to relax and enjoy a comfortable stay in a modern, welcoming setting.

    Located in Playas del Duque, this luxury complex is known as the lung of Puerto Banús, thanks to its impressive interior garden of approximately 30,000 m². Guests can enjoy three communal pools, two restaurants open in high season, and 24-hour concierge and security, ensuring a safe and pleasant stay.

    Puerto Banús is famous for its vibrant social life and luxurious atmosphere. Visitors can enjoy a wide range of activities and attractions, including the famous harbor where you can admire luxury yachts and the best beaches in the area, perfect for sunbathing and water sports. The area is also known for its high-end fashion boutiques, renowned restaurants, and lively nightlife.

    Nueva Andalucía, located a short distance away, is known as the 'Golf Valley' due to its concentration of top-tier golf courses. Golf enthusiasts can enjoy prestigious courses such as Aloha Golf Club, Las Brisas Golf, and Los Naranjos Golf, all just a few minutes' drive away.

    Marbella is the perfect destination to recharge and enjoy an unforgettable vacation in the Mediterranean. With its exceptional climate and unique environment, it offers everything needed for a dream vacation both in summer and winter. Don't miss the unique experience offered by Banus Rentals in this apartment in Playas del Duque!



    Features


    Area: 110 m²
    Location: Playas del Duque Complex
    Capacity: 4 people
    Views: Sea view
    Kitchen: Fully equipped
    Living Room: Spacious and bright with direct access to the terrace
    Glass enclosed terrace
    Equipment: TV, air conditioning, and WiFi (fiber optic)
    Orientation: Southwest
    Garage: Included




    Room Distribution


    Master Bedroom: Double bed (200 cm x 200 cm)
    Second Bedroom: Two single beds (105 cm x 200 cm)
    Bathrooms: 2 full bathrooms




    Amenities


    Pool: 3 communal pools (closed from October to April)
    Gardens: 30,000 m² of communal gardens
    Restaurants: 2 private restaurants, open in high and mid-high season
    Nearby Services: Shops, restaurants, beaches, beach clubs, shopping centers, pharmacies, and beach bars within walking distance


    Trip Preparation
    Our goal is to ensure your stay is impeccable; however, please note that neither Banus Rentals nor the property owner is responsible for any external restrictions, such as water supply issues, that may affect your stay. To mitigate possible inconveniences, we recommend purchasing travel insurance.

    Book your stay in Puerto Banús, Marbella in this elegant apartment, located in the Playas del Duque complex. This property is perfect for those seeking the comfort of staying in the Puerto Banús area, close to the beach and the best leisure areas.




    Registry: ESFCTU0000290410004604990000000000000000VUT/MA/675405

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Aan het strand

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Magnetron
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Conciërgeservices
  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Bergbeklimmen in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Surfen/bodyboarden in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Waterskiën in de buurt
  • Windsurfen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Unitgrootte: 110 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser en een EHBO-doos
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU0000290410004604990000000000000000VUT/MA/675405
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Over deze buurt

dit appartement ligt aan het strand in de wijk Puerto Banús in Marbella. Als je graag een activiteit wilt doen, kun je een kijkje nemen bij Puerto Banús Marina en Marina Marbella. Geniet je liever van het buitenleven? Breng dan een bezoekje aan Puerto Banús Strand en Strand van Estepona. Bulevar San Pedro Alcántara en Cultureel Centrum Hospital Real de la Misericordia zijn ook zeker het bezoeken waard. Waterskiën en windsurfen zijn geweldige manieren om van het water te genieten. Je kunt ook kiezen voor een avontuurlijke activiteit in de buurt, zoals bergklimmen of wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Marbella
Meer appartementen in Marbella
Kaart
Puerto Banús - Marbella, Puerto Banús

In de buurt

  • Een kustzonsondergang met roze en paarse wolken boven de oceaan.
    Malaga Provincie Stranden
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Een kustplaats met een rotsachtige kustlijn, palmbomen en gebouwen.
    Playas del Duque
    5 min. lopen - 0.5 km
  • Een historisch gebouw met versierde architectuur, een hoge kolom met decoratieve lantaarns, en een helderblauwe lucht.
    Winkelcentrum El Corte Inglés
    10 min. lopen - 0.9 km
  • Een jachthaven met aangemeerde jachten, een zonsondergang op de achtergrond en een stadsgezicht met witte gebouwen.
    Puerto Banús Marina
    10 min. lopen - 0.9 km
  • Een kustgezicht met een rotsachtige zeebaan, een vuurtoren en een berg op de achtergrond.
    Puerto Banús Strand
    16 min. lopen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 48 min. rijden

Restaurants

  • La Creperie
    9 min. lopen
  • Cafe Da Paolo
    10 min. lopen
  • Five Guys
    13 min. lopen
  • La Pappardella
    10 min. lopen
  • Pizzeria Picasso
    10 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment in Playas del Duque for 4 people| Casa Córdoba 229?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan.

Wat kost het om bij Apartment in Playas del Duque for 4 people| Casa Córdoba 229 te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Apartment in Playas del Duque for 4 people| Casa Córdoba 229?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment in Playas del Duque for 4 people| Casa Córdoba 229 uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Apartment in Playas del Duque for 4 people| Casa Córdoba 229?

Dit appartement in Puerto Banús ligt aan het strand, binnen 15 minuten lopen van Malaga Provincie Stranden en Puerto Banús Marina. Ook Playas del Duque en Winkelcentrum El Corte Inglés liggen binnen 10 minuten lopen.

Beoordelingen over Apartment in Playas del Duque for 4 people| Casa Córdoba 229