Club Atrium Marmaris

Accommodatieklasse: 2.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Spa
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar
  • Bar

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Studio

  • Uitzicht op de stad
  • 29 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed OF 3 eenpersoonsbedden

Appartement, 1 slaapkamer

  • Uitzicht op de stad
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden OF 4 eenpersoonsbedden

Standaard kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

  • Uitzicht op de stad
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed OF 3 eenpersoonsbedden
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Club Atrium Marmaris ligt vlak bij het strand in de wijk Stadscentrum van Marmaris in Marmaris. Het natuurschoon van de omgeving is bij Strand van Marmaris en Icmeler-strand te bewonderen. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Amfitheater van Marmaris of Marmaris Go Karting Park op het programma heeft staan. Bekijk onze reisgids voor Marmaris
Kaart
Merkez Mah.315 Sok.No 8 Armutalan, Marmaris

In de buurt

  • Een zeilboot op rustig water, met een zonsondergang en bergen op de achtergrond.
    Strand van Marmaris
    12 min. lopen - 1.0 km
  • Winkelcentrum Blue Port
    10 min. lopen - 0.9 km
  • Atlantis Marmaris Water Park
    14 min. lopen - 1.2 km
  • Waterpark Aqua Dream
    17 min. lopen - 1.5 km
  • Marmaris Grand Bazaar
    3 min. rijden - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Dalaman (DLM-Internationale luchthaven Dalaman) - 85 min. rijden

Restaurants

  • Crazy Karaoke Bar
    2 min. lopen
  • Beer Garden
    3 min. lopen
  • Pacha Garden Bar&Restaurant
    4 min. lopen
  • British Corner Park House
    2 min. lopen
  • Rainbow Steak House
    1 min. lopen

Over deze accommodatie

Club Atrium Marmaris

  • Hotel in de buurt van Strand van Marmaris
  • Bij Club Atrium Marmaris zijn er de volgende voorzieningen: een bar aan het zwembad, een terras en een tuin. Laat je op-en-top verwennen in de sauna of het Turkse bad/de hamam en geniet van een massage. Ga beslist een hapje eten bij een van de twee plaatselijke restaurants. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner, en je geniet er van Chinese gerechten. Naast voorzieningen zoals een speeltuin en wasvoorzieningen kunnen gasten gebruikmaken van gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
    • 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
    • Een ontbijtbuffet (tegen een toeslag), vervoer van en naar de luchthaven (toeslag) en een 24-uurs receptie
    • Conciërgeservices, een lift en een kluis bij de receptie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 127 kamers zijn voorzien van faciliteiten zoals open haarden en gemeubileerde balkons en bieden bovendien leuke extraatjes zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
  • Overige voorzieningen zijn o.a.:
    • Douches en haardrogers
    • Televisies met satellietzenders
    • (kleding)kasten, aparte zitruimtes en gratis baby-/kinderbedjes

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
  • Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek tussen 09.00 uur en 14.00 uur

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 5 voor volwassenen en EUR 2,50 voor kinderen
  • 2 restaurants
  • Een bar aan het zwembad
  • Een bar/lounge

Restaurants ter plaatse

  • CUBA BAR RESTORAN
  • HAVUZ BAR RESTORAN
  • TAIPAN ÇİN RESTORAN

Dingen om te doen

  • 2 buitenzwembaden
  • Kinderzwembad
  • Sauna
  • Speeltuin

Gezinsvriendelijk

  • 2 buitenzwembaden
  • Babybed in de kamer
  • Kinderzwembad
  • Speeltuin
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Kluisje bij de receptie
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Parasols bij het zwembad
  • Terras
  • Tuin

Spa

  • Massage
  • Spadiensten
  • Turks bad

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Hardhouten vloer in de kamer
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift

Meer

  • Aparte rookruimtes

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Gratis babybed

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv met satellietzenders

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Aparte zitruimte
  • Bureau
  • Kluis
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Open haard
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 14.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 05.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Neem minstens 72 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Renovaties en sluitingen

De volgende voorzieningen zijn elk jaar gesloten buiten het seizoen. Ze zijn gesloten van 1 november tot 14 april:
  • De bar/lounge
  • Één of meerdere eetgelegenheden
  • De wasserette
  • De sauna
  • Het zwembad

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn extra bedden beschikbaar tegen EUR 20.0 per dag.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 5 voor volwassenen en ca. EUR 2.5 voor kinderen
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 300 per voertuig (enkele reis, passagierscapaciteit: 2)
  • Kindertarief voor de luchthavenshuttle: EUR 100 (enkele reis), (van 2 tot 11 jaar oud)
  • Toeslag voor kamerkluis: EUR 10 per dag
  • Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser en rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 2022-48-1521
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 20.00 uur.
In deze accommodatie zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Veelgestelde vragen

Is Club Atrium Marmaris voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad. Het zwembad is geopend van 08.00 uur tot 20.00 uur. Het zwembad is elk jaar gesloten van 1 november tot 14 april.

Zijn huisdieren welkom bij Club Atrium Marmaris?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoe laat kan ik inchecken bij Club Atrium Marmaris?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: 05.30 uur. Op beperkte tijden kun je laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Club Atrium Marmaris uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Biedt Club Atrium Marmaris een shuttleservice naar de luchthaven aan?

Ja, tussen 09.00 uur en 14.00 uur is er op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 300 per voertuig.

Waar ligt Club Atrium Marmaris?

Dit hotel ligt in Stadscentrum van Marmaris, binnen 2 km afstand van Mini Golf Marmaris en Strand van Marmaris. Ook Caria-ziekenhuis en Amfitheater van Marmaris liggen binnen 10 minuten lopen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Club Atrium Marmaris

7,0

Goed

7,2

Netheid

7,8

Locatie

6,8

Personeel en service

7,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 16 van 58 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 17 van 58 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 58 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 58 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 58 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Bu fiyata mükemmel

İş gereği 4 gece konaklama durumumuz oldu Fiyat fayda dengesi açısından oldukça güzel bir tesis.. özellikle personellerin yardimsever davranışlarından Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
The beds was very hard and the breakfast was not the best I think it’s a little unfair u have to pay extra for cooked one
14 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Leuke hotel

Het was zeer goed de personeel was zeer vriendelijk en kind vriendelijk een aanrader
7 nachten verbleven in oktober 2017
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything we’re bad
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service

Otelin temizliği ve personel ilgisinden memnunuz

Ailemle birlikte 4 kişilik apart odalardan rezervasyon yaptırdık. Odayı temiz teslim aldık. Kahvaltı biraz daha zenginleştirilebilirdi. Ancak otel personelinin ilgisinden ve havuz temizliğinden memnun kaldık.
4 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid

Ortalama bir otel

4 kişilik bir aile olarak konakladık apart oda verildi oda ve mutfağı yeterli ancak yastık kılıfının üzerindeki kandan bir gün sonra bir önceki misafirden kaldığını farkettik dışarı çıkıp geldiğimizde oda temizliğinin yapıldığını ama yastığın değişmediğini gördük söyledik ancak değiştirdiler pandemi dönemi temizlik ile alaka bu adres soracağız önbürodaki çalışan kız arkadaşı ile cep telefonu ile konuşuyor gözümüze bakıyor ama telefonu kesmiyor neyse dışarda sorarız dedik çıktık havuz yeterli ve temiz, kahvaltı çeşidi az ama bize yetti, servis personeli güleryüzlü ve yardımsever konumu merkezi liman dahil yürünebilyor 1.4 km taksi ile 15 lira otel eski bir otel tv 37 ekran tüplü
2 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bizim için çok güzel bir bir konaklama oldu.Özellikle başta Erhan bey olmak üzere tüm çalışanların ilgisi bizi çok memnun etti.Bu pandemi sürecinde çok korkarak gittik açıkcası ama gerek odalar gerek havuz olsun çok temizdi.Bundan sonraki Marmaris tatilimde gideceğim ilk yer oldu.Herşey için çok teşekkürler.
2 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Çalışanların sıcaklığına hayran kaldım. Her şey için teşekkür ederiz.
6 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Disappointing stay

Not comfortable to shower as there were open slates in the bathroom. Rooms require updating.
1 nacht verbleven in augustus 2020
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service
Nice hotel great area room a bit dated breakfast was included it was a Turkish breakfast which was ok only ate at hotel once lovely pool area again only stayed at pool once would stay again.
7 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon séjour, dommage qu’il manquait la climatisation dans le séjour.
1 nacht verbleven in augustus 2020
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

havalandrma deliğine filtr tel lazım

ilaçlamada sıkıntı var sivri sinek odada kızımı ısırdı yüzü şişti çeçe sineğiymiş. zehirli sivri sinek. odadaki havalandırma deliğinden giriyor deliğe filtre tel takılmalı bunu dışında herşey mükemmel
3 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Vasat

Yerli turist le çok fazla ilgilenme Yok Daha çok yabancı turist için konsept hazırlanmış Bir daha bu paraya orda kalmam sanırım
2 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid

Çay

Kahvaltıda demleme çay olmaması, sallama çay olması üzücü.
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten

Yabancilar icin ideal. Turkler icin degil.

Turk aileler icin uygun degil.
1 nacht verbleven in juni 2019
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Otel çalışanları harika
7 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Amazing stay

Hotel was amazing and staff were so caring and kind. Looked after by everyone
4 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Negatief: Netheid

Orta sınıf bir tatil için düşünülebilir

Otelin havuzu güzeldi , kahvaltı salonu dışarıda diğer otel ve sivil misafirlerle ortak alandaydı , demleme çay yoktu ve çok sinek vardı , Fiziki olarak güzel ama işletme yetersizdi.
1 nacht verbleven in september 2018
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Excellent

Personnel très gentil et accueillant, excellente ambiance et deux vrais piscines dans un quartier calme mais assez proche de la ville et commerces et de très bonnes animations.
1 nacht verbleven in juni 2018
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Perfect

Food, staff, location are all perfect. Wonderful for couples, families or friends
9 nachten verbleven in oktober 2017
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Netheid, personeel en service en comfort kamer

Bence gitmeyin

Otel temiz değil ve gecelere kadar club dan ses geliyor. Personel son derece ilgisiz.
2 nachten verbleven in september 2017
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid

1 gece için

konukların çoğunluğu turist olması sebebiyle onlara yönelik bir anlayışla hizmet veriliyor,ancak çalışanların iyi niyet ve güler yüzlülüğü memnun ediciydi.yemekler güzel ancak kahvaltı vasattı.
1 nacht verbleven in augustus 2017
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fiyat fayda dengesi açısından bakıldığında uygun bir hoteldi ancak havlular pisti, odadaki tüm eşyalar eski ve pisti. Ancak bizim gibi sadece 1 gece uyumak için düşünüldüğünde nispeten tercih edilebilir
1 nacht verbleven in september 2017
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Negatief: Personeel en service

good location

Club Atrium is a great location for those wishing to be near bars, entertainment, etc. It is loud till about midnight, so if you are sensitive to that, choose a place on a back street. The room (606) had a great view of the pool with a balcony to dry our things. It was comfortable and relatively clean. The only exception being that there were lots of little bugs in the bathroom. It is walking distance to the beach.Breakfast was standard Turkish fare with added bonus of delicious watermelon.n
3 nachten verbleven in augustus 2017
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Berbat

Rezalet bir otel sıfır hizmet
2 nachten verbleven in augustus 2017