Gehele woning

Can Lull, Casa Familiar Totalmente Renovada y Rodeada de Olivos

Fotogalerie voor Can Lull, Casa Familiar Totalmente Renovada y Rodeada de Olivos

Een gezellige woonkamer met een open haard, een bank en een salontafel.
Een moderne woonkamer met een gebogen modulaire bank, houten balken in het plafond en grote ramen die voor natuurlijk licht zorgen.
Een zwembadterras met een zwembad, buitenmeubels en palmbomen.
Een ruime keuken met een groot eiland, witte kasten en uitzicht op de tuin door een groot raam.
Een buiten eethoek met een lange houten tafel gedekt voor een maaltijd, omringd door stoelen en overdekt door een pergola met hangende lampjes.

Gehele woning

5 slaapkamers6 badkamersMax. aantal: 11

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Can Lull, Casa Familiar Totalmente Renovada y Rodeada de Olivos

  • Can Lull is a recently renovated family estate with a private entrance off the iconic Bunyola highway. Just 15 minutes from Palma, this wonderful, fully equipped villa is surrounded by 400 centuries-old olive trees and 15,000 square meters of perfectly manicured private gardens.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Keukeneiland
  • Keukenpapier
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kruiden
  • Magnetron
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 5 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 5,5 badkamers
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Open haard

Entertainment

  • Boeken
  • Dvd-speler
  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders
  • Stereo-installatie
  • Videobibliotheek

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • Tot 25 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden zijn welkom
1 in totaal (maximaal 25 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Toegestane evenementen: familiebijeenkomsten and verjaardagsfeesten

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feestjes en evenementen (waaronder familiebijeenkomsten en verjaardagsfeesten) zijn toegestaan op het terrein voor maximaal 25 gasten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 963/2006, ESFCTU000007025000129523000000000000000000000ETV/4792
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Over deze buurt

Je vindt dit vakantiehuis in Marratxi. Plaça d'Espanya en Catedral de Santa María de Palma de Mallorca zijn noemenswaardige bezienswaardigheden en bij Playa Cala Mayor en Playa de Palma kun je van het natuurschoon in de omgeving genieten. Met de kinderen op reis? Denk na over een bezoek aan Centre Cultural La Misericòrdia of bezoek samen een evenement of wedstrijd bij Mallorca Son Moix Stadion. Bekijk onze reisgids voor Marratxi
Meer vakantiehuizen in Marratxi
Kaart
Marratxi, Baleares

In de buurt

  • Een strand met rieten parasols en de oceaan bij zonsondergang.
    Ca'n Pere Antoni Beach
    9 min. rijden - 10.8 km
  • Een voetbalstadion met rode zitplaatsen en reclameborden.
    Mallorca Son Moix Stadion
    9 min. rijden - 12.3 km
  • Mallorca Fashion Outlet
    6 min. rijden - 7.1 km
  • XtremKart
    7 min. rijden - 7.7 km
  • Cala Portixol
    9 min. rijden - 10.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Marratxí Poligon - 7 min. rijden
  • Station Son Fuster Vell - 8 min. rijden
  • Palma de Mallorca (PMI) - 17 min. rijden

Restaurants

  • Can Pedro De Maria
    6 min. rijden
  • Bar Ca'n Dalmau
    5 min. rijden
  • Bar Amura
    9 min. rijden
  • El Bar de Enfrente
    6 min. rijden
  • Gran Via
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Is Can Lull, Casa Familiar Totalmente Renovada y Rodeada de Olivos voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Can Lull, Casa Familiar Totalmente Renovada y Rodeada de Olivos?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden (maximaal 1 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 25 kg per huisdier.

Wat kost het om bij Can Lull, Casa Familiar Totalmente Renovada y Rodeada de Olivos te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Can Lull, Casa Familiar Totalmente Renovada y Rodeada de Olivos?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Can Lull, Casa Familiar Totalmente Renovada y Rodeada de Olivos uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Can Lull, Casa Familiar Totalmente Renovada y Rodeada de Olivos?

Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis ligt in Marratxi, binnen 10 km afstand van Station Ferrocarril de Sóller, Centre Cultural La Misericòrdia en Jardí del Bisbe. Ook Plaça d'Espanya en Catedral de Santa María de Palma de Mallorca liggen binnen 10 km afstand.