Countryside Granary cottage with access to indoor pool, sauna & steam room
The Granary is a spacious newly renovated traditional house with beautiful views over the local countryside.
Shaw is a small village located in Wiltshire close to the famous town of Lacock and 20 minutes from the city of Bath.
The space: The house is set over two floors and boasts of a brand-new kitchen with integrated appliances and a dedicated utility room. The house has an open-plan sitting room and dining area, perfect for entertaining.
The living room features a restored Bath stone fireplace and reading nook, perfect for cozy countryside stays.
On the ground floor, you will also find the master bedroom which features a king-sized bed, and an en-suite bathroom with walk-in shower and bathtub.
The remaining 3 en-suite bedrooms are located on the first floor and feature 2 King sized Beds and 1 double Bedroom
As you enter the property on the ground floor there is a cloakroom bathroom with a dedicated dog wash area.
The house benefits from access to a private indoor swimming pool, with Sauna & Steam room - exclusive use available through pre-booking with the host. A 2 hour slot per day is included with your booking. ( The Pool and Spa are available between 10 am and 6 pm Daily )
At both the front and rear of the house, guests will find comfortable outdoor seating areas perfect for the summer months.
Guest access Guests will have access to the entire property along with a private rear lockable courtyard.
To the rear of the property, there is a shared outdoor area complete with BBQ area This is shared with one other holiday rental unit.
The Pool and Spa are accessed from this area.
For larger groups of 14, this property can be booked with the Hayloft, Please Enquire
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Binnenzwembad
Privézwembad
Sauna
Verwarmd zwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Magnetron
Oven
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Matras van memory foam
Badkamer
4,5 privébadkamers
Bad of douche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Boeken
Smart-tv
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
2 huisdieren in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Op het platteland
Dingen om te doen
Spelletjesruimte
Verwarmd zwembad
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasser inruimen en opzetten
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooiene n het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
2 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis is in een landelijke omgeving in Melksham te vinden. Bowood Golf & Country Club en Wadworth Brewery zijn voor actievelingen een bezoekje waard, terwijl wie zin heeft in een middagje winkelen bij Cepen Park en Artisan Quarter (winkelcentrum) aan het juiste adres is. Ga je met je kinderen op vakantie? Overweeg dan een bezoek aan Lacock Bakery en The Courts Garden. Bekijk onze reisgids voor Melksham
Internationale luchthaven Bristol (BRS) - 70 min. rijden
Restaurants
The Milk Churn
4 min. rijden
The Red Admiral
9 min. rijden
Water Meadow
6 min. rijden
Hungry Horse
9 min. rijden
Starbucks
5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Is Countryside Granary cottage with access to indoor pool, sauna & steam room voorzien van een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. De zwembaden omvatten een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Countryside Granary cottage with access to indoor pool, sauna & steam room ?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximaal 2 in totaal).
Wat kost het om bij Countryside Granary cottage with access to indoor pool, sauna & steam room te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Countryside Granary cottage with access to indoor pool, sauna & steam room ?
Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Countryside Granary cottage with access to indoor pool, sauna & steam room uitchecken?
Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Waar ligt Countryside Granary cottage with access to indoor pool, sauna & steam room ?
Dit gezinsvriendelijke vakantiehuis in Melksham ligt in een landelijke omgeving, binnen 5 km afstand van Great Chalfield Manor en Lacock Bakery. Ook The Courts Garden en Lacock Abbey liggen binnen 10 km afstand. Station Melksham ligt op 19 minuten lopen.
Beoordelingen over Countryside Granary cottage with access to indoor pool, sauna & steam room