Loskade 45

Accommodatieklasse: 3.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Bar
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 103
inclusief belastingen en toeslagen
17 nov - 18 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Comfort kamer

9,0 van 10
Fantastisch
(9 beoordelingen)
  • 22 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed OF 2 eenpersoonsbedden

Appartement, 2 slaapkamers

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 28 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 kingsize bedden

Deluxe kamer, balkon

8,6 van 10
Voortreffelijk
(4 beoordelingen)
  • 28 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Appartement, toegankelijk voor mindervaliden

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 38 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Superior kamer, balkon

  • 38 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Studio

  • 25 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Loskade 45 is gelegen in de wijk Binnenstad in Middelburg. De accommodatie heeft een gunstige ligging in een winkelbuurt en vlak bij een treinstation. Culturele hoogtepunten die je hier kunt bezoeken zijn onder andere Zeeuws Museum en Maritiem Muzeeum Zeeland. Een aantal andere bijzondere bezienswaardigheden zijn Oostkerk en Damplein. Ook een bezoek aan University College Roosevelt en Grote Kerk van Veere is sterk aanbevolen.Maak van de gelegenheid gebruik om de buitenactiviteiten in de omgeving te ontdekken, zoals wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Middelburg
Kaart
Loskade 45, Middelburg, 4331HX

In de buurt

  • Damplein
    6 min. lopen - 0.6 km
  • Oostkerk
    9 min. lopen - 0.8 km
  • Miniatuur Walcheren
    11 min. lopen - 0.9 km
  • Stadhuis Middelburg
    12 min. lopen - 1.0 km
  • University College Roosevelt
    12 min. lopen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Middelburg - 5 min. lopen

Restaurants

  • Biercafé De Vliegende Hollander
    5 min. lopen
  • MarktCafé
    9 min. lopen
  • Hotel Brasserie De Huifkar
    9 min. lopen
  • Brasserie 1600
    6 min. lopen
  • Smulhoekje
    7 min. lopen

Over deze accommodatie

Loskade 45

  • Hotel met een gezinsvriendelijk beleid, verbouwd in 2016 en gelegen in de buurt van Damplein
  • Loskade 45 bevindt zich in de buurt van Zeeuws Museum en Oostkerk en biedt extraatjes zoals een terras, een kunstgalerie ter plaatse en een winkelcentrum ter plaatse. Naast voorzieningen zoals een spelletjesruimte en een bar kunnen gasten gebruikmaken van gratis wifi op de kamer.
  • Bovendien profiteer je van voordelen zoals:
    • Een ontbijtbuffet (tegen een toeslag), parkeerplaatsen (toeslag) en een snelle uitcheckservice
    • Een snelle incheckservice, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een kluis bij de receptie
    • Een automaat, een lift en een cadeauwinkel
    • Uit gastenbeoordelingen blijkt dat gasten zeer te spreken zijn over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Loskade 45 beschikken over uiteenlopende faciliteiten, van gratis wifi en kluisjes tot geluiddichte muren en espressoapparaten.
  • Aanvullende voorzieningen zijn o.a.:
    • Kinderstoelen, kinderboeken en gratis baby-/kinderbedjes
    • Badkamers met regendouches en designer toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies van 32 inch met digitale zenders
    • Waterkokers, verwarming en draagbare ventilatoren

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplaatsen binnen 1 kilometer van de accommodatie
  • Beveiligde overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 14,10 per dag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: EUR 25 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
  • Een bar/lounge

Dingen om te doen

  • Kunstgalerie
  • Spelletjesruimte
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes
  • Winkelcentrum

Gezinsvriendelijk

  • Babybed in de kamer
  • Babyspeelgoed
  • Geluiddichte kamers
  • Kinderboeken
  • Kinderspeelgoed
  • Kinderspelletjes
  • Kinderstoel
  • Spelletjesruimte

Voorzieningen

  • Automaat
  • Bagageopslag
  • Cadeauwinkel/kiosk
  • Kluisje bij de receptie
  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Reisgidsen

Gastendiensten

  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Terras

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Handdouche
  • In hoogte verstelbare douchekop
  • Lift
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Trapleuningen

Meer

  • 3 etages
  • De volledige accommodatie is gerenoveerd in juni 2016
  • Feestruimte
  • Gebouwd in 1894
  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Gratis babybed
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Designer toiletartikelen
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Regendouche

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 32 inch met digitale zenders

Eten en drinken

  • Champagneservice
  • Elektrische waterkoker
  • Espressoapparaat
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Meer

  • Bureau
  • Draagbare ventilator
  • Geluiddichte kamers
  • Kluis
  • Mobiele toegangssleutel
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 14.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 17.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Snelle incheckservice beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice beschikbaar

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks tussen 08.00 uur en 17.00 uur geopend.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het smartslot. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 17.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden, smartslot

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn geen extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 3.05 per persoon, per nacht.

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Optionele extra's

  • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. EUR 25 voor volwassenen en ca. EUR 15 voor kinderen
  • Toeslag voor overdekt parkeren: EUR 14.10 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
Contactloos betalen is mogelijk
Geluiddichte kamers kunnen niet worden gegarandeerd.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: brandblusser, rookmelder en EHBO-doos
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Loskade 45?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Loskade 45?

Vandaag, 21 okt. 2026, kost een verblijf bij Loskade 45 van één nacht voor twee volwassenen op 17 nov. 2026 min. € 103, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Loskade 45 te parkeren?

Parkeren is mogelijk tegen een toeslag van EUR 14.10 per dag. Je kunt in de buurt gratis parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Loskade 45?

Je kunt inchecken vanaf: 14.00 uur; je kunt inchecken tot: 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Loskade 45 uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Loskade 45?

Dit gezinsvriendelijke hotel in Middelburg ligt in een winkelbuurt, binnen 10 minuten lopen van Damplein en Zeeuws Museum. Ook Oostkerk en University College Roosevelt liggen binnen 15 minuten lopen. Station Middelburg ligt op maar 5 minuten lopen.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen

Beoordelingen over Loskade 45

9,4

Uitzonderlijk

9,6

Netheid

9,4

Locatie

9,6

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 142 van 192 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 38 van 192 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 192 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 192 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 192 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Huiselijke sfeer, kleinschaligheid, rustig gelegen locatie en voldoende parkeergelegenheid
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fijn hotel; goede ligging tov OV en centrum, vriendelijke en behulpzame eigenaar, schone kamer en goed ontbijt. Kortom, alles wat je nodig hebt voor een fijn verblijf.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooie nette kamer met fijne douche. Ontbijtbuffet was ook goed met voldoende keus en natuurlijk ontbrak de zeeuwse bolus ook niet.
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wat een schone kamer met alle gewilde voorzieningen aanwezig en een geweldig ontbijt met verse producten ook streek gerelateerd! Fijn dat er meegedacht werd aan verlaat inchecken. Top ook de lokatie ligging is lekker rustig
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We hebben met vrienden Middelburg en Vlissingen bezocht en hier 1 nachtje overnacht. Het personeel was vriendelijk en uiterst behulpzaam, de kamer schoon en netjes, een heerlijk bed en een heerlijk ontbijt. Kortom een aanrader!
1 nacht verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geen uitgebreid ontbijt maar zeer lekker en vers en met lokale producten.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed hotel heerlijk ontbijt . Korte wandeling naar het centrum .
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prachtig mooi hotel , mooie grootte kamer. Maar zo mooi als het hotel is , zo oubollig is het restaurant / ontbijtzaal. Het ontbijt was karig en zag er met al die zelf gevulde wekpotten met jam en sap ook niet lekker / en uitnodigend uit
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeer goed ontvangen met duidelijke uitleg, prima overnachting geweest
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima en heerlijk rustig hotel
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Het is een leuk goed hotel
2 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel met goede service, kamers en vriendelijk personeel
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super kamer, heel netjes en schoon. Vriendelijke ontvangst en lekker ontbijt.
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Vriendelijk personeel, goede lokatie, netjes. Basis maar goed ontbijt
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Fijn verblijf in familiehotel

Fijn verblijf in familiehotel. Schone kamer, goed bed, lekker ontbijt en behulpzaam en vriendelijk personeel
2 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Leuk hotel voor een bezoek aan Middelburg op loopafstand naar de binnenstad. Mooie grote kamer met een lekker bed.
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Een heel mooi en luxe hotel met uitgebreid ontbijt. Het personeel is super gastvrij. De volgende keer boeken we weer zeker dit hotel.
1 nacht verbleven in november 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fijn appartement voor 2 personen met een baby. Zoals afgesproken, een bedje en kinderstoel aanwezig. Ook handig dat er een keukentje was.
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeer vriendelijke ontvangst. Nette kamer met balkon voorzijde, (betaald) parkeren voor de deur. Lekker ontbijt.
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Een ruime, luxe appartement met grote bedden en een ruime, luxe badkamer, vaatwassertje en Nespresso apparaat. Heel vrienelijk personeel en een toplocatie aan het water.
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Een aanrader

Klein hotel nabij de binnenstad en het station. Mooie ruime kamer met ruime inloopdouche. Aller vriendelijkst ontvangst bij de receptie met adviezen wat er allemaal in Middelburg te doen is en een tips welke restaurants heerlijke streekgerechten serveren.
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service
Het is een knus hotel. Redelijk dichtbij centrum. Geen parkeergelegenheid.
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Een aanrader!

Wat een aangenaam verblijf hebben we gehad in dit leuke hotel. Alles was keuring voor elkaar. We werden erg vriendelijk geholpen toen we wilden inchecken buiten de de openingtijden van de receptie. Heerlijk ontbeten met lokale producten. Wij komen hier zeker een keer terug.
1 nacht verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Supergastvrij ontvangen. Gemoedelijk. Ruime schone kamers. Perfecte locatie
1 nacht verbleven in februari 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beetje gehorig, maar verder ontzettend leuk en fijn.
2 nachten verbleven in oktober 2024