Geheel appartement

Adama Ewy mit schönem Garten by Interhome

Fotogalerie voor Adama Ewy mit schönem Garten by Interhome

Een strand met voetafdrukken die naar het water leiden, een pier in de verte en iemand die loopt.
Een rustieke buitenruimte met een houten tafel en bankjes, omringd door grind.
Een moderne woonkamer met een grijze modulaire bank, een klein wit tafeltje en een zwarte eettafel. Een groot raam biedt uitzicht op buiten.
Een eettafel met diverse sushi gerechten, een champagnefles en glazen wijn.
Een gebouw met een overdekt terras, een houten constructie en een voertuig.

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer40 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Adama Ewy mit schönem Garten by Interhome

  • Type gebouw: rijtjeshuis. perceeloppervlakte: 1200m². bouwjaar: 2019.
    Our property is 1 of 4 terraced houses. It is located in a secluded place in Gaski, 1000m from the beach and 800m from the centre. It is situated on a dead end street as the last building, so there is no car traffic and noise. It is a one-storey brick building, year-round. There are 4 terraced houses. Each house is a single-storey house of about 40m2. It consists of a bedroom, a bathroom and a living room with a kitchenette.Each cottage is equipped with bed linen and two single beds in the bedroom and a sofa bed in the lounge. The kitchenette is equipped with a double burner cooker, kettle, microwave, basic pots, pans, cutlery, plates, etc., fridge with freezer. Each cottage also has its own bathroom. There is a TV in the lounge. Free wi-fi on the premises.There is free parking, a playground, a barbecue, a smokehouse, deckchairs, a sauna and a jacuzzi.

    In prijs inbegrepen:
    Bedlinnen (Eerste set)
    ERV annuleringsverzekering
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden

    Zelf te organiseren:
    Badlinnen (Eerste set)

    Deposit information:
    Borgsom: 100.0 EUR
    #PL7603.605.1

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Verwarmd zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: internettoegang

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Magnetron

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Verwarmd zwembad

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 40 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich zowel in het stadscentrum als bij de zee in Mielno. Boleslaw Eik en Chłopy-strand zijn een goed voorbeeld van het natuurschoon van de omgeving en wat andere attracties in het gebied zijn bijvoorbeeld Hortulus Thematuinen en Hortulus Spectabilis Tuinen. Gemeentelijk Sport- en Recreatiecentrum en BAJKOLANDIA Amusementspark zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Mielno
Meer appartementen in Mielno
Kaart
Gąski

In de buurt

  • Een hoge bakstenen vuurtoren met een rood dak en een witte koepel, omringd door groene begroeiing.
    Vuurtoren van Gaski
    2 min. rijden - 1.6 km
  • Een strand met golven, een zandstrand en een bos op de achtergrond.
    Strand van Kołobrzeg
    27 min. rijden - 26.2 km
  • beach near Gąski
    2 min. rijden - 1.3 km
  • Strand van Mielno
    17 min. rijden - 12.8 km
  • Park van Kołobrzeg
    27 min. rijden - 26.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Kolobrzeg - 25 min. rijden

Restaurants

  • Słodki Tatas
    16 min. rijden
  • Beach Bar Max Hotel
    16 min. rijden
  • Smażalnia "Ryba
    14 min. rijden
  • Winiarnia Gąski
    17 min. lopen
  • Restauracja Cynamon
    14 min. rijden

Veelgestelde vragen

Is Adama Ewy mit schönem Garten by Interhome voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad. De zwembaden omvatten een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Adama Ewy mit schönem Garten by Interhome?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan.

Wat kost het om bij Adama Ewy mit schönem Garten by Interhome te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Adama Ewy mit schönem Garten by Interhome?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Adama Ewy mit schönem Garten by Interhome uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Adama Ewy mit schönem Garten by Interhome?

Dit appartement ligt in het centrum van Mielno, op 1,5 km van Vuurtoren van Gaski en binnen 10 km afstand van Sarbinowo Promenade en Pomost-Molo. Ook Kerk van de Tenhemelopneming van de Heilige Maagd Maria en Kerk van de Tenhemelopneming van de Heilige Maagd Maria liggen binnen 10 km afstand.

Beoordelingen over Adama Ewy mit schönem Garten by Interhome