Chalet met uitzicht op zee. Het zandstrand op 75 meter.
CHALÉ TOWNHOUSE tussen Fuengirola en Mijas Costa (Málaga). Met uitzicht op de zee, op slechts 75 meter afstand en naast een vuurtoren. Bars, restaurant en supermarkt binnen 100 meter. Uitzicht op zee vanaf het terras, woonkamer en slaapkamers. Lopend naar het strand zijn er ongeveer 300 meter. Het strand is een zandstrand met een strandbar en een badmeesterhuis. Met heldere dagen kunt u de kust van Afrika zien. Gibraltar en Sierra Nevada. Het heeft 3 slaapkamers en twee badkamers. Capaciteit voor 6 personen. Gemeenschappelijk zwembad, gemeenschappelijke parkeerplaats bij de toegangsdeur, GRATIS WIFI, tv, wasmachine, magnetron, kookplaat, grote koelkast, strijkijzer, enz., Groot terras met eettafel buiten, barbecue op het terras, grote entree patio en ligstoelen voor zonnebaden. prijzen: -Tot 18 september aan 600 euro de week. -Op 1 oktober tot 30 april 2017 de week op 450 euro de week. Meer aanbetaling of aanbetaling van 300 euro. De aanbetaling wordt geretourneerd nadat is geverifieerd dat het huis in de afgeleverde staat is geretourneerd.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Wintersport
Dicht bij een skigebied
Zwembad/spa
Gemeenschappelijk zwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Auto aanbevolen
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Magnetron
Oven
Pan voor kreeft/krab
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Boeken
Dvd-speler
Smart-tv
Stereo-installatie
Videobibliotheek
Buiten
Barbecue
Patio
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Tot 10 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Opmerking van de eigenaar: Solo en la terraza o patio. Only on terrace.
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan het water
Dicht bij de baai
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij de oceaan
Dicht bij een dierentuin
Dicht bij een outletcentrum
In het stadscentrum
Naast een golfbaan
Dingen om te doen
Boot
Golf
Kajak
Watersportuitrusting
Wintersportuitrusting
Casino in de buurt
Ecotours in de buurt
Golfbaan in de buurt
Jetskiën in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Paardrijden in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Snorkelen in de buurt
Surfen/bodyboarden in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Walvissen spotten in de buurt
Waterskiën in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Veiligheidsslot
Algemeen
Tuin
Unitgrootte: 120 vierkante meter
Vergelijkbare accommodaties
Appartement op het strand, terras met uitzicht op zee en gratis WiFi
Benalmádena Costa
Appartement op het strand, terras met uitzicht op zee en gratis WiFi
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden zijn welkom
1 in totaal (maximaal 10 kg per huisdier)
Opmerking van de eigenaar: Consultar primerol. Consult firts.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken toegestaan: in daarvoor toegewezen ruimtes
Solo en la terraza o patio. Only on terrace.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
Huren op lange termijn is mogelijk.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser, een EHBO-doos en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VUT/MA/84493, ESFCTU0000290440002892370000000000000000VUT/MA/844933
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Het wordt aanbevolen om per auto van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
deze villa bevindt zich zowel in het stadscentrum als aan het water in Mijas. Als je zin hebt in een leuke activiteit, kun je een kijkje nemen bij Jachthaven van Benalmádena. Geniet je liever op een rustige manier van de natuur? Ga dan naar Strand van Fuengirola of Playa de Carvajal. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Club del Sol-tennisclub of Don Carlos Tennis & Sports Club op het programma heeft staan. Jetskiën en duiken zijn geweldige manieren om van het water te genieten. Je kunt ook kiezen voor een avontuurlijke activiteit in de buurt, zoals fietsen of paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Mijas
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 42 min. rijden
Restaurants
Foster's Hollywood
8 min. rijden
Bikini Beach
9 min. rijden
L'Espresso Virginia
9 min. rijden
Belros
8 min. rijden
McDonald’s Mijas El Chaparral
3 min. rijden
Veelgestelde vragen
Is Chalet met uitzicht op zee. Het zandstrand op 75 meter. voorzien van een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Chalet met uitzicht op zee. Het zandstrand op 75 meter.?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden (maximaal 1 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 10 kg per huisdier.
Wat kost het om bij Chalet met uitzicht op zee. Het zandstrand op 75 meter. te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Chalet met uitzicht op zee. Het zandstrand op 75 meter.?
Je kunt vanaf 14.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Chalet met uitzicht op zee. Het zandstrand op 75 meter. uitchecken?
Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Waar ligt Chalet met uitzicht op zee. Het zandstrand op 75 meter.?
Deze sportieve villa ligt in het centrum van Mijas, binnen 10 minuten lopen van Playa del Faro - El Faro en Malaga Provincie Stranden. Ook Playa del Charcón - Playa Marina en Playa Del Castillo liggen binnen 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Chalet met uitzicht op zee. Het zandstrand op 75 meter.
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,6
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 68 van 77 beoordelingen
10 - Uitstekend
68
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 77 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 77 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 77 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 77 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Luc G.
21 sep 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Een fijne ontspannende vakantie gehad. Vriendelijk ontvangst, alles was voldoende aanwezig om een relaxt verlof te garanderen.
12 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Aliona D.
24 jun 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Beautiful place!
Thank you for good family vacation.
7 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Robert M.
28 jul 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Excellent stay, property was everything that was promised. We will certainly return.
10 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Pol B.
20 apr 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Petit coin de paradis
Accueil chaleureux, gîte confortable, site spectaculaire et nombreux conseils du propriétaire pour les visites de cette remarquable région!
7 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Angela F.
12 mrt 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Nice property
Plenty of room inside and out.sea view close to main road and bus stops.
56 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
vladimir p.
31 jul 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
El faro Mijas
Very good and clean house,the host was very friendly and helpful 👌
11 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Lynn P.
30 jun 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Lynn
We thoroughly enjoyed our stay and the views from the balcony were superb. The accommodation was compact, clean and tidy. We would definitely go back
7 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Naida B.
16 sep 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Holiday stay
We had a great stay in Costa Bonita. The villa has a good location and was as described on the website. Francisco was extremely helpful and was on hand to greet us in spite of us arriving much later than planned.
14 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
23 okt 2023
Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Wonderful stay
The view was just amazing, really loved the stay there! Really nice welcome and service. The host was always helpful and courteous. Would definitely recommend.
11 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rafael R.
20 apr 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Unos días de relax
Hemos quedado muy satisfechos. Francisco muy atento y amable.Todo limpio y confortable. Las vistas al mar impresionantes. Una hermosa terraza. y tranquilidad
7 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Alfredo L.
30 apr 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Una experiencia inolvidable. Mis hijos encantados
A destacar la limpieza, comodidad, las vistas impresionantes, la amabilidad del propietario, muy cerca de bares, restaurantes y supermercado. La piscina a 25 metros y la playa a solo unos minutos.
Merece la pena volver y disfrutar de la zona, la gastronomía y la amabilidad de sus gente.
1 nacht verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kisha B.
10 jul 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Wonderful apartment
Paco was so friendly and accommodating- beautiful apartment, wonderful view.
7 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Leigh M.
5 okt 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Relaxing
situated between Marbella and Fuenginrola and only 30mins drive from Malaga airport.
Local restuarant "Colinas del faro" walking distance, was superb.
Host Fransisco was great.
7 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Rami P.
1 mei 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Upea paikka!
Pieni loma ystävien kanssa. Huoneistosta hieno näkymä merelle. Isäntämme Paco oli hyvin avulias ja ystävällinen. Kaikki meni hyvin suuresta sähkökatkoksesta huolimatta.
4 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Yolanda E.
8 aug 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great family apartment
Very well equipped, comfortable and extremely clean apartment. The terrace, the view and the pool are great. A 5-minute walk from the beach. Very helpful property owner. Family and pet friendly.
7 nachten verbleven in augustus 2022
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Stefan B.
26 sep 2016
vacation for one week
well appointed house with beautiful sea view and much enough space for two
We had a nice vacation
...but sea temperature was too low:-)
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Christian S.
25 sep 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
All Perfect
Die Unterkunft ist sehr sauber, modern eingerichtet, der Empfang durch den Hausherrn war sehr freundlich, ein wahrlich großartiger Blick aufs Meer. Super WiFi. Uns hat es an nichts gefehlt.
9 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Adeline L.
9 jun 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Girls break away
Its a very nice , clean property. We were all happy with it and Francusco was very helpful when we asked about anything. Shops, restraunt and pub not far from house. Pool decent size and plenty seating around it in sun or shade. We would book again and recommend to family and friends.
7 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Eric M.
5 mei 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Todo correcto
Buena relación calidad precio. Propietario atento
4 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Olga H.
10 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Es war wundervoll! Alles mindestens 10 Sterne wert. Der Vermieter war sooo lieb und kooperativ! Obwohl uns bei der Buchung etwas untergegangen ist, bzw. wir haben es in der Beschreibung nicht genau gelesen, es war unsere eigene Dummheit, ist der Vermieter trotzdem herzlich geblieben und hat es so akzeptiert. Das Haus ist Top ausgestattet und hat alles was man so braucht. Selbst für Informationen bezüglich Hundestrand oder Freizeittips , war der Vermieter sehr zuvorkommend und engagiert.Der Kontakt mit ihm war wirklich zu empfehlen! Das Haus bietet auch bis zu 7 Personen einen entspannten Urlaub mit einem fantastischen Ausblick und einen Pool! Wir waren mit 3 Kindern und 2 Erwachsenen sowie Hund in El Faro! Wir werden aufjedenfall wieder kommen!!! Danke Francisco!Liebe GrüßeOlga& Daniel
6 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Eduardo M.
10 sep 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
ESTANCIA DE 10⭐️
Una estancia de 10 estrellas, Francisco es un anfitrión fantástico y dispuesto en todo momento para lo que se necesite. La casa genial en general, limpieza, ubicación, menaje, mobiliario.
Recomandable 100%
Sin duda una gran experiencia y para repetir!!!
Gracias Francisco
8 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Yann-Erwan B.
19 aug 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Excellent séjour !!
Francisco est hôte d'excellente qualité de même que le logement proposé.
J'y retournerai les yeux fermés ^^
12 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
jean-charles G.
18 aug 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
très bon séjour
Nous avons passé un très bon séjour, Francisco nous attendais alors que nous sommes arrivé à une heure tardive, le logement correspond au descriptif (spacieux et propre).
Très bon emplacement avec vue sur mer.
Attention la route en contre bas (bruit).
Le mobilier de jardin demanderait un peu coup de fraicheur.
Super vacances, je recommande 👌
Merci Francisco
11 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Richard T.
28 nov 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
A great place to stay
This chalet exceeded our expectations.
We were met on arrival by Francisco and we were shown around the chalet which was very clean.
The patio was fantastic and in full sun for most of the day.
2 great restaurants only a 10 minute walk away and the staff and service were first class.
We used the local taxi's to get to other areas and the drivers were very polite and punctual.
Francisco lives locally and was available if we needed any help during our stay.
We highly recommend this chalet.
Richard and Jackie Taylor from Southampton UK
7 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kay G.
13 mrt 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Best Winter Getaway Ever!
My husband and I left the Chicago winter and spent six weeks falling in love with Costa del Sol and settling into a great place to stay. We were visited by friends and family, and everyone was comfortable and enjoyed their time there. This is a perfect place to relax not only because it is very cute and comfortable but also conveniently located as a home base for many great surrounding adventures. There’s a terrace where you can watch boats go by and dolphins playing, but waking up every morning to see the sun rising over the sea is indescribable. Francisco is fantastic and could not do enough to ensure our comfort. You can stop scrolling through places to stay and stop right here - we are definitely coming back!