Gehele woning·Particuliere eigenaar

Appias Vacation Rental for 2–4 People

Fotogalerie voor Appias Vacation Rental for 2–4 People

Een wijngaard met houten spaliërs en blauwe stoelen.
Een modern appartement met een woonkamer, keuken en eethoek.
Een slaapkamer met een houten bed, twee nachtkastjes met lampen, een raam met uitzicht, en een groene deur.
Een moderne keuken met een vaatwasser, magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster en oven.
Een moderne keuken met een eethoek, een magnetron, een koffiezetapparaat en een vaas met rode bloemen op een tafel.

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamer60 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Appias Vacation Rental for 2–4 People

  • In the heart of the authentic Cévennes, an old schist-stone house located in a peaceful hamlet in the town of Moissac-Vallée-Française. A true haven of peace for lovers of nature and tranquility, the cottage features a bright and spacious living room (with a double sofa bed) that opens onto the kitchen and dining area, a bedroom with a 140-size double bed, a bathroom, and a separate toilet. Outside, enjoy a pleasant, shaded terrace offering an unobstructed view of the surrounding wooded hills—ideal for al fresco dining or simply relaxing. Just a few minutes away, the Gardon River invites you to take a swim or enjoy peaceful walks along the water’s edge. Nestled among deep valleys, chestnut groves, and unspoiled landscapes, this cozy retreat is the perfect place to recharge and explore the treasures of the Cévennes.

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Magnetron
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte

Entertainment

  • Boeken
  • Spellen
  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Omheinde tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan een rivier
  • Op het platteland

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Unitgrootte: 60 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Over deze buurt

dit vakantiehuis bevindt zich zowel in een landelijke omgeving als aan een rivier in Moissac-Vallée-Française. Wil je hier graag van de culturele hoogtepunten genieten? Dan zijn Musée des vallées cévenoles en La Muse echt een bezoek waard. Een aantal andere attracties in de omgeving vind je bij Cévennes Stoomtrein Saint-Jean-du-Gard Station en Jardin Arboretum Bonsaï. Ga je met je kinderen op vakantie? Overweeg dan een bezoek aan Labyrint en Bamboebos in de Cévennes. Bekijk onze reisgids voor Moissac-Vallée-Française
Meer vakantiehuizen in Moissac-Vallée-Française
Kaart
MOISSAC-VALLEE-FRANCAISE, Cévennes

In de buurt

  • Een bergachtig landschap met een kronkelende weg, rotsachtige kliffen en een dicht bos.
    Parc National des Cévennes
    1 min. lopen - 0.0 km
  • Office de Tourisme Saint-Jean-du-Gard
    21 min. rijden - 22.6 km
  • Robert Louis Stevenson Pad
    21 min. rijden - 22.6 km
  • Bamboebos in de Cévennes
    40 min. rijden - 40.3 km
  • Mont Aigoual
    42 min. rijden - 53.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Ales - 50 min. rijden

Restaurants

  • La Porte Ouverte
    20 min. rijden
  • Oronge
    20 min. rijden
  • Café Du Globe
    14 min. rijden
  • L'espinas
    35 min. rijden
  • La Sariette
    28 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Appias Vacation Rental for 2–4 People?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Appias Vacation Rental for 2–4 People te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Appias Vacation Rental for 2–4 People?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Appias Vacation Rental for 2–4 People uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Appias Vacation Rental for 2–4 People?

Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis ligt aan een rivier, binnen 20 km afstand van Robert Louis Stevenson Trail, Cévennes Stoomtrein Saint-Jean-du-Gard Station en Robert Louis Stevenson Pad. Ook Musée des vallées cévenoles en Office de Tourisme Saint-Jean-du-Gard liggen binnen 20 km afstand.