Geheel appartement

The Sunny Seaside 300 Tenth | 102

Fotogalerie voor The Sunny Seaside 300 Tenth | 102

Een hotelschild met het nummer 300 en de naam 'MYRTLE BEACH' dat het hotel aanduidt.
Een hotelkamer met twee bedden, een houten bureau en uitzicht op de omgeving.
Een kleine keuken met witte kastjes, een roestvrijstalen spoelbak, een magnetron en een zwart inductiekookplaat.
Een zwarte deur met een nummerbord '102' op een witte bakstenen muur.
Een zwembad met een diepte van 3,5 meter, omringd door een gebouw met een witte gevel en een groene haag.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Airconditioning
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

The Sunny Seaside 300 Tenth | 102

  • Summary:

    Sunshine, ocean breezes, and laid-back beach days await at The Sunny Seaside at 300 Tenth, Unit 102. Ideally located just moments from the ocean, this inviting studio offers the perfect blend of comfort and convenience for your Myrtle Beach getaway.



    Designed to accommodate up to four guests, the studio features two comfortable queen beds and a full kitchen, giving you the flexibility to prepare everything from a quick breakfast before the beach to a relaxed meal after a day of exploring.



    Start your mornings with a stroll to the nearby beach, spend the afternoon soaking up the Carolina sunshine, or cool off with a swim in the resort’s outdoor pool. When you’re ready to venture out, Myrtle Beach’s popular restaurants, shopping, golf courses, entertainment, and family-friendly attractions are all within easy reach.



    Whether you’re planning a relaxing beach vacation, a couples getaway, or a fun-filled trip with family or friends, The Sunny Seaside offers a welcoming home base with the space, amenities, and coastal location you need to make the most of your Myrtle Beach escape.



    The Space:

    ☀️ Welcome to The Sunny Seaside at 300 Tenth, Unit 102—your Myrtle Beach retreat just moments from the ocean! 🌊



    Slip into vacation mode and enjoy sunny beach days, refreshing poolside afternoons, and everything Myrtle Beach has to offer. This inviting studio sleeps up to 4 guests with two comfortable queen beds, making it a great choice for couples, families, or friends traveling together.



    🍳 Enjoy the convenience of a full kitchen, giving you the flexibility to prepare everything from a quick breakfast before hitting the beach to a relaxed dinner after a full day of exploring. Whether you prefer dining in or sampling Myrtle Beach’s local favorites, you’ll have the freedom to vacation your way.



    🏖️ Beach days or pool days? Enjoy both! Start your morning with a stroll to the nearby ocean, spend the afternoon soaking up the Carolina sunshine, or cool off with a refreshing swim in the resort’s outdoor swimming pool.



    When you’re ready to explore, Myrtle Beach’s popular restaurants, shopping, golf courses, entertainment, and family-friendly attractions are all within easy reach. After a day of coastal adventures, return to your private studio, relax, and recharge.



    ✨ Two Queen Beds • Sleeps 4 • Full Kitchen • Outdoor Pool • Near the Ocean • Myrtle Beach Location



    Whether you’re planning a family beach vacation, a couples’ getaway, or a fun trip with friends, The Sunny Seaside at 300 Tenth, Unit 102 offers the comfort, convenience, and coastal location you need for a memorable Myrtle Beach escape.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookplaat
  • Magnetron

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee

Dingen om te doen

  • Waterpark
  • Casino in de buurt
  • Pretpark in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Accommodatie bevindt zich in een resort

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich zowel in de buurt van pretparken als vlak bij het strand in Myrtle Beach. Winkelliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij Broadway at the Beach en Coastal Grand Mall, terwijl natuurgenieters bij Stranden van Myrtle Beach en Staatspark Myrtle Beach van het natuurschoon in de omgeving kunnen genieten. SkyWheel Myrtle Beach en Amusementspark Family Kingdom mag je zeker niet overslaan. Maak van de gelegenheid gebruik om de wateractiviteiten in de omgeving te ontdekken, zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Myrtle Beach
Meer appartementen in Myrtle Beach
Kaart
Myrtle Beach, SC

In de buurt

  • Een vrolijke boulevard met restaurants, een reuzenrad en palmbomen.
    Stranden van Myrtle Beach
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Een groot reuzenrad, een strand en een pier met gebouwen op de achtergrond.
    Myrtle Beach Boardwalk
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Een houten looppad met een reuzenrad op de achtergrond.
    SkyWheel Myrtle Beach
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Ripley's Believe It or Not
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Burroughs & Chapin Pavilion Place
    3 min. lopen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Myrtle Beach, South Carolina (MYR) - 16 min. rijden

Restaurants

  • 8th Ave Tiki Bar And Grill
    6 min. lopen
  • Riptydz Oceanfront Grill And Rooftop Bar
    7 min. lopen
  • Beach House Bar & Grill
    6 min. lopen
  • Starbucks
    7 min. lopen
  • Pier 14
    12 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij The Sunny Seaside 300 Tenth | 102?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij The Sunny Seaside 300 Tenth | 102 te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij The Sunny Seaside 300 Tenth | 102?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij The Sunny Seaside 300 Tenth | 102 uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt The Sunny Seaside 300 Tenth | 102?

Dit appartement ligt bij de zee, binnen 5 minuten lopen van Ripley's Believe It or Not, Stranden van Myrtle Beach en SkyWheel Myrtle Beach. Ook Myrtle Beach Boardwalk en Myrtle Beach Convention Center liggen binnen 2 km afstand.