Gehele woning

Vakantieappartement met 2 slaapkamers

Fotogalerie voor Vakantieappartement met 2 slaapkamers

Een balkon met een tafel en stoelen, een bakstenen muur en een heldere lucht.
Een moderne keuken met houten kastjes, een magnetron, een koffiezetapparaat en een vaatwasser.
Een slaapkamer met een hoogslaper, houten lades, een nachtkastje en een lamp.
Een moderne keuken met houten kastjes, een eettafel met stoelen en een witte bank in een lichte kamer met een schuine kap.
Een kustgebied met woonhuizen met rode daken, een strand op de achtergrond en een heldere lucht.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Gratis wifi
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Vakantieappartement met 2 slaapkamers

  • Graag stellen wij u ons comfortabele, gezellige en smaakvol ingerichte vakantieappartement voor, direct gelegen aan het zandstrand van Norddeich.

    Het appartement biedt plaats aan 1-4 personen (80 m²).

    Voorzieningen zijn onder andere: wasmachine met droger, vaatwasser, lcd-tv, kinderstoel, volledig uitgeruste kitchenette, oven, keramische kookplaat, magnetron, wifi, zonnig balkon op het zuidwesten met tuinmeubilair en nog veel meer.
    Indeling:

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Available for Rent

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Available for Rent
    Wifi; Included

Over deze buurt

Je vindt dit vakantiehuis in Norden. Wil je hier graag van de culturele hoogtepunten genieten? Dan zijn Schelpen- en Slakkenmuseum en Auto- en speelgoedmuseum echt een bezoek waard. Een aantal andere attracties in de omgeving vind je bij Ocean Wave en Erlebnispark-Norddeich. Rätsel-Irrgarten-Norddeich en Museumskreuzer Otto Schülke zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Norden
Meer vakantiehuizen in Norden
Kaart
Norddeich

In de buurt

  • Een zonsondergang boven een kustpromenade met een brug en een toren.
    Norddeich Strand
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Hundestrand Norddeich
    3 min. lopen - 0.3 km
  • Ocean Wave
    6 min. lopen - 0.5 km
  • Erlebnispark-Norddeich
    8 min. lopen - 0.8 km
  • Seehundstation Nationalpark-Haus
    9 min. lopen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Norddeich - 15 min. lopen
  • Bremen (BRE) - 132 min. rijden

Restaurants

  • La Rustica
    6 min. rijden
  • Diekster Pann
    2 min. lopen
  • Restaurant Seestern
    1 min. lopen
  • The Flying Kitchen
    12 min. lopen
  • Pizzeria Italy's
    13 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Vakantieappartement met 2 slaapkamers?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Vakantieappartement met 2 slaapkamers te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Vakantieappartement met 2 slaapkamers?

Je kunt vanaf middernacht inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Vakantieappartement met 2 slaapkamers uitchecken?

Je dient uiterlijk om middernacht uit te checken.

Waar ligt Vakantieappartement met 2 slaapkamers?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Norden ligt binnen 5 minuten lopen van Norddeich Strand, Waddenzee en Hundestrand Norddeich. Ook Ocean Wave en Erlebnispark-Norddeich liggen binnen 10 minuten lopen. Station Norddeich ligt op 15 minuten lopen en naar Station Norddeich Mole is het 16 minuten lopen.