Gehele woning

Walk-In Norfork River Access! 6 Acres with Amazing Views and Total Privacy!

Fotogalerie voor Walk-In Norfork River Access! 6 Acres with Amazing Views and Total Privacy!

Een pand aan de rivier met een houten terras, een prieel en een gebouw met een rood dak.
Een overdekt terras met uitzicht op een meer en bomen.
Een ruime keuken met houten kastjes, een eethoek met een grote tafel en stoelen, en uitzicht op het buitenleven door een glazen deur.
Een houten interieur met een badkamer, een bed en een gang.
Een ruime woonkamer met een houten eettafel en stoelen, een bruine leren bank, een plafondventilator en een grote televisie.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Walk-In Norfork River Access! 6 Acres with Amazing Views and Total Privacy!

  • Book Old Charlie's and begin your Ozark adventure! This private, riverside retreat on 6 acres offers three bedrooms (king and queen in bedroom 1, king and full in bedroom 2, king and 4 bunk beds in bedroom 3, with two additional pull-out couches in common areas) and 3.5 bathrooms. Outside your door is a newly painted deck overlooking the much sought-after Norfork River that offers the rare opportunity to catch four kinds of trout - brook, rainbow, cutthroat and brown. With a fully stocked kitchen (brand new stainless steel appliances, Keurig and coffee pot with K-cups provided), satellite TV, high speed internet, pellet grill/smoker, Weber grill, covered parking and walk-in fishing access, you'll never have to leave!

    If you do choose to venture out, enjoy area attractions that include Blanchard Springs Caverns, the nearby Ozark Cultural Center and the quaint town of Norfork. You are also just minutes away from Norfork Lake for a day of water activities and a short drive from the Syllamo Mountain Bike Trail and a number of beautiful Arkansas hiking trails. Come discover your natural state at this premier and private Norfork River retreat!

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

deze cottage ligt aan het water in Norfork. Jacob Wolf House en Norfork Dam zijn twee lokale bezienswaardigheden. Andere attracties in de omgeving zijn bijvoorbeeld Norfork National Fish Hatchery en Tomlinson Art and Science Center. Ontdek de wateractiviteiten in de omgeving. Er zijn namelijk tal van faciliteiten in de buurt, bijvoorbeeld voor kajakken en waterskiën. Je kunt ook de natuur in trekken en rotsklimmen en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Norfork
Meer cottages in Norfork
Kaart
Norfork, AR

In de buurt

  • Een rivier die door een bebost landschap met meerdere meren kronkelt.
    Norfork Lake
    6 min. rijden - 7.1 km
  • Een rivier meandert door een vallei met herfstkleurige bomen en een steile klif.
    Buffalo National River
    27 min. rijden - 27.4 km
  • Een rivier kronkelt door een bebost dal, met heuvels op de achtergrond.
    Bull Shoals Lake
    41 min. rijden - 43.5 km
  • Een grotinterieur met rotsformaties en een lichtbron die de grotbodem verlicht.
    Blanchard Springs Caverns
    59 min. rijden - 76.9 km
  • North Fork River
    1 min. lopen - 0.1 km

Restaurants

  • The Grill at Whispering Woods
    15 min. rijden
  • Norfork Cafe
    6 min. rijden
  • Roscoe's Restaurant
    20 min. rijden
  • Two Rivers Hickory Pig
    5 min. rijden
  • Heidi's Ugly Cakes & Sandwich Shop
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Walk-In Norfork River Access! 6 Acres with Amazing Views and Total Privacy!?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan.

Wat kost het om bij Walk-In Norfork River Access! 6 Acres with Amazing Views and Total Privacy! te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Walk-In Norfork River Access! 6 Acres with Amazing Views and Total Privacy!?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Walk-In Norfork River Access! 6 Acres with Amazing Views and Total Privacy! uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.30 uur uit te checken.

Waar ligt Walk-In Norfork River Access! 6 Acres with Amazing Views and Total Privacy!?

Deze cottage ligt aan het water, binnen 3 km afstand van North Fork River, Jacob Wolf House en Norfork River Overlook. Ook White River en Norfork National Fish Hatchery liggen binnen 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Walk-In Norfork River Access! 6 Acres with Amazing Views and Total Privacy!

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 55 van 59 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 59 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 59 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 59 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 59 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Charlie’s

Great cabin, great location, well equipped and beautiful.
4 nachten verbleven in november 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Beautiful place and the host was great to work with, plan to come back next year.
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Excellent cabin with access to fly fishing

Great vacation for fishing enthusiasts
5 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great place with lots of room right on the river. We caught several nice fish from the river access on the property. Definitely bring some waders or a boat for the river though to catch more. With the house being close to the lake we were able to cool off during the hot weather and rent a boat on the lake for a day.
4 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

GREAT STAY

I only wished there more places to shop, but over all, its was a great stay.. our family enjoyed all of it.
5 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Very accommodating Great access to the river if you wade fish
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Beautiful

We enjoyed our stay. We loved
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

family time

Absolutely loved staying here and will definitely be back. Relaxing and trout fishing were just what we needed.
3 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great Spot Had Everything

Great Spot had Everything.
3 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Awesome place. Perfect for our group. We will be back!
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Awesome place to stay.

Beautiful property with enough accommodations to satisfy 9 adults. Would totally stay again.
3 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great spot

Beautiful views
4 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Amazing place!

There is not a better place to stay while fishing the Norfork river!
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Excellent Get Away, Great Fishing

Have stayed multiple times, I have enjoyed everyone of them. Quiet, Casual, relaxing, and Fishing!
5 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great Place

We loved the house and property. We had a great time. My grandkids had the best time.
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great cabin on the river

Beautiful spot on the Norfork River close to the lake and rivers.
3 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Fantastic place for a family fishing gathering!!

Completely awesome!
4 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Perfect spot on the Norfork

If you fly fish - this place is the best! Steps away from the island and the house was fantastic!
4 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Old Charlie’s is awesome!

This cabin has it all….room for everyone, great setting, clean updated rooms, great access to the river and very helpful management. We’ll definitely be back!
2 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Great for Fly-Fishing

Comfortable home right on the Norfork River at a good fishing spot. We would stay again. Thank you!
4 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Awesome place to stay right on the River

The house was very clean
3 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Fishing

Excellent
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Fishing trip with the guys

We had plenty of room for all 6 of to sleep comfy. Enjoyed have a grill. Worked out perfect t for our group. And will be back next year!!!
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Perfect getaway

The property is beautiful and the owner, Joey, was very responsive and helpful! I would definitely return!
3 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Amazing Spot

This house right on the Norfolk catch and release spot it amazing. I got up early and you can watch the sunrise over the river while catching Brown Trout. It’s beautiful. I will definitely be back!
3 nachten verbleven in augustus 2024