Vakantiewoning appartement met airconditioning en wifi
Het vakantieappartement bevindt zich in een in 1994 gebouwd rijtjeshuis, werd in 2019 gerenoveerd en is functioneel ingericht. Het perceel ligt in een woonwijk. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op zee en de rustige en zonnige hellinglocatie is de woning geliefd. Ter beschikking staan: ligweide, parasol en ligstoel.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 47 m² groot en is geschikt voor maximaal 3 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is in der 1. Etage
en leidt via een buitentrap en de 4 m² groot terras direct in de gang. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer 16 m² groot en met 1 extra bed op slaapbank en TV. U heeft toegang tot het balkon. slaapkamer 12 m² groot en met 1 tweepersoonsbed. kookhoek in de woonkamer 12 m² groot en met eethoek, afwasmachine, elektrisch fornuis (keramische kookplaat, 4 kookplaat), bakoven, afzuigkap, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. U heeft toegang tot het balkon. badkamer 6 m² groot en met douche, 1 wastafel, WC, haardroger en wasmachine. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per kabel worden ontvangen.
Ligging Klenovica. De vakantiewoning ligt in een in 1994 gebouwde rijtjeshuis, is in het jaar 2019 gerenoveerd en is functioneel ingericht. Het grondstuk is in een woongebied. Deze plaats is populair vanwege het uitzicht op de zee en het ligt op een helling op een rustige en zonnige plek. De 30 m lange toegangsweg naar het terrein gaat via een geasfalteerde zijstraat. Bij het huis zijn parkeerplaatsen op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 600 m afstand, restaurant 400 m en centrum 700 m. Novi Vinodolski: station 45 km en dokter, apotheek, bank elk 8 km. vliegveld in Rivier 28 km. Een kinderspeelplaats op 600 m afstand. hoofdweg 300 m. Jachthavenpoort 700 Adriatische Zee in Klenovica 700 m, strand met kiezel, steentjes en zwemplateau's in Klenovica, 700 m van uw verblijf vandaan. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. tennis in Klenovica 450 m.
Speciaal Airconditioning. Internettoegang (wifi). Televisieontvangst via kabel.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkelen 600 m, restaurant 400 m, centrum 700 m. Luchthaven in Rijeka 28 km. Novi Vinodolski: station 45 km en arts, apotheek, bank elk 8 km. Hoofdweg 300 m. Speeltuin 600 m. Marina luka 700. In de zomer: Adriatische Zee 700 m in Klenovica (strand 700 m in Klenovica met kiezel, stenen en zwemplateaus). Tennis in Klenovica 450 m.
Verdeling Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 47 m² groot en is geschikt voor maximaal 3 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is in der 1. Etage
en leidt via een buitentrap en de 4 m² groot terras direct in de gang. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer 16 m² groot en met 1 extra bed op slaapbank en TV. U heeft toegang tot het balkon. slaapkamer 12 m² groot en met 1 tweepersoonsbed. kookhoek in de woonkamer 12 m² groot en met eethoek, afwasmachine, elektrisch fornuis (keramische kookplaat, 4 kookplaat), bakoven, afzuigkap, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. U heeft toegang tot het balkon. badkamer 6 m² groot en met douche, 1 wastafel, WC, haardroger en wasmachine. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per kabel worden ontvangen.
Kamer De entree naar uw vakantieappartement bevindt zich op de 1e verdieping
en leidt via een buitentrap en het 4 m² grote terras direct naar de hal. Woonkamer (16 m²) met 1 extra bed op slaapbank/sofa, tv en toegang tot het balkon. Slaapkamer (12 m²) met 1 tweepersoonsbed. Kitchenettein de woonkamer (12 m²) met eethoek (4 plaatsen), elektrische kookplaat (keramische kookplaat, 4 pitten), oven, afzuigkap, vaatwasser, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster, elektrische waterkoker en toegang tot het balkon. Badkamer (6 m²) met wasmachine, douche, 1 wastafel, wc en föhn.
Vergelijkbare accommodaties
Apartments Rudi - One Bedroom Apartment with Terrace
Klenovica
Apartments Rudi - One Bedroom Apartment with Terrace
dit appartement ligt vlak bij het strand in Novi Vinodolski. Heb je zin in een actieve uitstap? Neem dan een kijkje bij Pavlomir Wijnmakerij en Haven van Senj. Wie liever in alle rust van het natuurschoon in de omgeving geniet, is bij Kerk op San Marino en Strand van Novi Vinodolski aan het juiste adres. Bekijk onze reisgids voor Novi Vinodolski
Zijn huisdieren welkom bij Vakantiewoning appartement met airconditioning en wifi?
Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.
Wat kost het om bij Vakantiewoning appartement met airconditioning en wifi te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Vakantiewoning appartement met airconditioning en wifi?
Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Vakantiewoning appartement met airconditioning en wifi uitchecken?
Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Waar ligt Vakantiewoning appartement met airconditioning en wifi?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 1,5 km van Kvarnergolf en binnen 10 km afstand van Kerk op San Marino en Strand van Novi Vinodolski. Ook Mazuranic's huis en Kasteel van Frankopan liggen binnen 10 km afstand.