Großzügige Wohnung für bis zu 5 Persone in Steibis
Spacious apartment for up to 5 people in Steibis (Oberstaufen). Less than 2 minutes from the mountain railways. The apartment has 2 bedrooms, each with a large double bed, and a sleeper sofa in the living room. The kitchen is fully equipped with everything you need for cooking. Three balconies let you relax in the sun at any time of day. Plus, there’s a fireplace in the living room to keep you cozy during the winter months.<br><br>The “Seelenruhe” vacation rental is not affiliated with Oberstaufen Plus.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Slaapbank
Badkamer
2 badkamers
Douche
Woonruimtes
Eettafel
Open haard
Woonkamer
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
Je vindt dit appartement in Oberstaufen. Heb je zin in een actieve uitstap? Neem dan een kijkje bij Imbergbahn & Skiarena Steibis en Imbergbahn -kabelwagen. Wie liever in alle rust van het natuurschoon in de omgeving geniet, is bij Eistobel en Grosser Alpsee aan het juiste adres. Aquaria Erlebnisbad en Sommerrodelbahn Hündle zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Oberstaufen
Altenrhein (ACH-St. Gallen - Altenrhein) - 81 min. rijden
Restaurants
Blaues Haus
10 min. rijden
Hochgratbahn Bergstation
Nagelfluhlounge
10 min. rijden
Berggaststätte Hündle
Schwändle
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Großzügige Wohnung für bis zu 5 Persone in Steibis?
Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.
Wat kost het om bij Großzügige Wohnung für bis zu 5 Persone in Steibis te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Großzügige Wohnung für bis zu 5 Persone in Steibis?
Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Großzügige Wohnung für bis zu 5 Persone in Steibis uitchecken?
Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.
Waar ligt Großzügige Wohnung für bis zu 5 Persone in Steibis?
Dit appartement in Oberstaufen ligt binnen 15 minuten lopen van Imbergbahn & Skiarena Steibis, Imbergbahn -kabelwagen en Golf Club Oberstaufen und Steibis. Ook Hochrat-kabelwagen en Fluhexpress-skilift liggen binnen 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Großzügige Wohnung für bis zu 5 Persone in Steibis
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Ivo
19 aug 2026
Die Insektenschutzgitter an allen Fenstern und Türen waren sehr gut.
Alles war da
Sehr sauber
Die Insektenschutzgitter an allen Fenstern und Türen waren sehr gut.
Alles war da
Sehr sauber
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Michael
9 jan 2026
Ganz eindeutig JA
es hat an nichts gefehlt
Die Wohnung ist sehr schön gelegen und befindert sich..
Ganz eindeutig JA
es hat an nichts gefehlt
Die Wohnung ist sehr schön gelegen und befindert sich in einem tadellosen Zustand.
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Eva
5 jun 2026
Die Wohnung war sehr groß, die Räume optimal aufgeteilt, so dass man sich sehr wohl fühlen konnte...
Die Wohnung war sehr groß, die Räume optimal aufgeteilt, so dass man sich sehr wohl fühlen konnte. Wir möchten unbedingt wieder kommen.
Die Ausstattung war sehr gut und sehr funktionell, nur der Toaster war etwas versteckt, so dass wir ihn erst am Ende unseres Aufenthalts entdeckt haben.
Es war alles sauber. Nur das Besteck und ein paar der Teller haben wir nochmals in die Spülmaschine gesteckt. Allerdings haben wir dann entdeckt, dass es sich bei den vermeintlichen Verschmutzungen nur um Rückstände aus der Spülmaschine gehandelt hat.
Die Bäder, Toiletten sowie die Wohn- und Schlafräume waren tiptop.