Gehele woning·Particuliere eigenaar

Ruimte en veel comfort met 2400 m²! 11 slaapplaatsen!

Fotogalerie voor Ruimte en veel comfort met 2400 m²! 11 slaapplaatsen!

Een woonkamer met een open haard, een eetgedeelte en een keuken met een stenen spatwand.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastjes, een plafondventilator en gordijnen.
Een eetkamer met een houten tafel, bankjes en een kroonluchter. Er hangt een klok aan de muur en op de tafel staat een bloevas.
Een keuken met houten kastjes, roestvrijstalen apparatuur, een betegelde vloer en een klein eethoekje.
Een twee verdiepingen tellend bakstenen huis met een garage, een verzorgd gazon en volwassen bomen.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 11223 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ruimte en veel comfort met 2400 m²! 11 slaapplaatsen!

  • Bijgewerkt, ruime 4 slaapkamers en 2 badkamers huis in een rustige buurt met volwassen schaduw bomen en wijk speeltuin. De woning is centraal gelegen in Edmond dus je bent slechts enkele minuten verwijderd van winkels, restaurants, Mitch Park en de YMCA, Barnett Field Splash Pad, UCO campus, Downtown Edmond en toch een makkelijke 25 minuten rijden naar Downtown OKC.

    Tijdens uw verblijf kunt u zich uitrusten en ontspannen op een nieuwe bank en loveseat en genieten van een 55-inch, 4K flatscreen-tv met toegang tot Netflix, wifi en internet-tv. De keukenhoek heeft een 4-pits tafel en de formele eetkamer beschikt over een prachtige boerentafel die comfortabel plaats biedt aan 8 personen. De master suite biedt een comfortabel queensize bed met een pillow-top matras, microfiber lakens en een flatscreen-tv. De hoofdbadkamer is voorzien van dubbele wastafels, een apart bad en douche en een grote inloopkast. Twee gasten slaapkamers hebben een queen size bed en de derde heeft een leuke, twin-meer dan full-sized bed stapelbed dat comfortabel 3 personen kan slapen. De tweede woonkamer is gevuld met bordspellen, een grote slaapbank en een paar stoelen die een gebied weg van de tv creëren voor plezier, kwaliteit voor het hele gezin! Geniet van de volwassen bomen en de rustige omheinde achtertuin met terras en houtskoolgrill.

    We willen dat u geniet van uw verblijf, dus al onze bedden hebben lakens van microvezel, een verscheidenheid aan kussens en extra dekens. Een pack n play en booster kinderstoel zijn beschikbaar voor gasten die met kleine kinderen reizen. Er is een stormopvang in de garage, zodat u tijdens uw verblijf kunt ontspannen, ongeacht het weer buiten.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto vereist
  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Magnetron
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad of douche
  • Bubbelbad
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Open haard

Entertainment

  • Boeken
  • Spellen
  • Tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Barbecue
  • Omheinde tuin
  • Patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • Tot 23 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie
  • Opmerking van de eigenaar: No inside smoking or vaping

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een dierentuin
  • Dicht bij een ziekenhuis

Dingen om te doen

  • Basketballen in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Schaatsmogelijkheid in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Watertuben in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser
  • Veiligheidsslot

Algemeen

  • Unitgrootte: 223 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Pets must be potty trained and kept off all furniture (beds and couches). Do not leave unattended in the house. Always crate or leave in the backyard
Outdoor security cameras for the safety of the home and its guests. There is a step down in the living room, please make your guests aware.
Please be courteous of the neighbors and adhere to quiet hours 10pm - 8am.

Huisdieren

Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden zijn welkom
2 in totaal (maximaal 23 kg per huisdier)
Opmerking van de eigenaar: Must be house broken and stay off furniture

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan
No more than 15 people at house during the day

Roken

Roken is niet toegestaan
No inside smoking or vaping

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: No more than 15 people at house during the day
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser, een EHBO-doos en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit vakantiehuis is vlak bij een waterpark in Edmond te vinden. Quail Springs Mall is een kijkje waard als je graag wilt gaan winkelen. Bezoek je graag de populaire attracties in de omgeving? Maak dan een uitstapje naar Frontier City en Oklahoma City Zoo. Ga je met je kinderen op vakantie? Overweeg dan een bezoek aan Mitch Park en E.C. Hafer Park. Watertuben en motorbootvaren zijn geweldige manieren om van het water te genieten. Je kunt ook kiezen voor een avontuurlijke activiteit in de buurt, zoals mountainbiken of wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Edmond
Meer vakantiehuizen in Oklahoma City
Kaart
Edmond, OK

In de buurt

  • Een pad omzoomd met lichtslingers en bomen.
    Mitch Park
    2 min. rijden - 2.2 km
  • Een rustiek houten gebouw met een bord waarop ‘Sheriff’ staat en een wagen ervoor.
    Frontier City
    16 min. rijden - 20.8 km
  • Een dierentuinpoort met een 'Welkom'-bord, een stenen gebouw en een bord met daarop de herentoiletten.
    Oklahoma City Zoo
    21 min. rijden - 25.6 km
  • Een baskethal vol toeschouwers.
    Paycom Center
    24 min. rijden - 29.6 km
  • Quail Springs Mall
    11 min. rijden - 11.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Santa Fe - 21 min. rijden
  • Oklahoma City, Oklahoma (PWA-Wiley Post) - 30 min. rijden

Restaurants

  • OnCue Express #133
    5 min. rijden
  • Braum's
    3 min. rijden
  • Whataburger
    6 min. rijden
  • 3 Tequilas Mexican Grill And Cantina
    6 min. rijden
  • The Big Biscuit
    9 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ruimte en veel comfort met 2400 m²! 11 slaapplaatsen!?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden (maximaal 2 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 23 kg per huisdier.

Wat kost het om bij Ruimte en veel comfort met 2400 m²! 11 slaapplaatsen! te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Ruimte en veel comfort met 2400 m²! 11 slaapplaatsen!?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Ruimte en veel comfort met 2400 m²! 11 slaapplaatsen! uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Ruimte en veel comfort met 2400 m²! 11 slaapplaatsen!?

Dit gezinsvriendelijke vakantiehuis in Edmond ligt binnen 5 km afstand van Mitch Park, Universiteit van Central Oklahoma en Coffee Creek Golf Club. University of Central Oklahoma Jazz Lab ligt op 4,9 km.

Beoordelingen over Ruimte en veel comfort met 2400 m²! 11 slaapplaatsen!