Gehele woning

4 Person Holiday Home in Olofstrom

2.5-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor 4 Person Holiday Home in Olofstrom

Een kamer met een bank, een kleine tafel en een lamp.
Een kleine keuken met een koelkast, magnetron, spoelbak en een klein aanrecht met een broodrooster.
Een knus slaapkamer op zolder met twee bedden, een klein tafeltje en een raam met uitzicht.
Een kamer met een witte deur, een televisie op een witte standaard, een tafel met een blauwe tafelkleed en een kamerbreed tapijt met een patroon.
Een gang die uitkomt in een eetruimte met een houten tafel en stoelen, een vloerkleed en een raam met uitzicht.

Gehele woning

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 460 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parkeren inbegrepen
  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

4 Person Holiday Home in Olofstrom

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • 4 Person Holiday Home in Olofstrom biedt onder meer voorzieningen zoals een terras aan. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Bovendien profiteer je van voordelen zoals:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Barbecues en een rookvrije accommodatie
  • Extra gemakken in alle kamers zijn o.a.:
  • Keukens en verwarming

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Terras

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegestaan)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Virtuele receptie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Individuele aankleding

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt een e-mail met informatie over het inchecken.
Voor assistentie kun je gebruikmaken van een virtuele receptiebalie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Roken

Roken is niet toegestaan

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Let op: contante betalingen zijn niet toegestaan.
Contactloos betalen is mogelijk
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Over deze buurt

Je vindt dit vakantiehuis in Olofström. Orlunden Strand en Hörnsjön zijn een goed voorbeeld van het natuurschoon van de omgeving en wat andere attracties in het gebied zijn bijvoorbeeld Kyrkö Autokerkhof en Kreativum Science Center. Bekijk onze reisgids voor Olofström
Meer vakantiehuizen in Olofström
Kaart
Olofström, Blekinge County

In de buurt

  • Orlunden
    12 min. rijden - 11.8 km
  • Orlunden Strand
    16 min. rijden - 14.9 km
  • Midingsbråte Badplats
    19 min. rijden - 22.2 km
  • Kreativum Science Center
    28 min. rijden - 27.2 km
  • Nationaal Park Åsnen
    32 min. rijden - 32.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Morrum - 16 min. rijden
  • Ronneby (RNB-Kallinge) - 43 min. rijden

Restaurants

  • Öjavads Ölkultur
    9 min. rijden
  • Vireo
    11 min. rijden
  • Halda Krogen HB
    9 min. rijden
  • 121:an
    15 min. rijden
  • Månsson, Anita
    12 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 4 Person Holiday Home in Olofstrom?

Nee, alleen assistentiedieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Wat kost het om bij 4 Person Holiday Home in Olofstrom te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij 4 Person Holiday Home in Olofstrom?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij 4 Person Holiday Home in Olofstrom uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt 4 Person Holiday Home in Olofstrom?

Dit vakantiehuis in Olofström ligt binnen 20 km afstand van Orlunden Strand, Hörnsjön en Orlunden. Ook Vitavatten en Hönshyltefjorden liggen binnen 20 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen over 4 Person Holiday Home in Olofstrom