Inviting farmhouse with private pool; 1.5 miles from Ole Miss.
Our inviting home is the perfect place for families and friends to gather in Oxford for football, baseball, Double-Decker festival, or graduation. This house is located within easy access to the Ole Miss campus and histroicial square. You will also enjoy a few cozy areas to gather in this ranch style home. It has 5 bedrooms with 3 baths, which can accommodate 11-12 people. It also has a sunroom overlooking the beautiful backyard and pool where you can relax for morning coffee.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strandlakens
Strandstoelen
Zwembad/spa
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
IJsmachine
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Magnetron
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
5 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 badkamers
Bad
Bad of douche
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Open haard
Entertainment
Smart-tv
Buiten
Barbecue
Patio
Tuin
Tuinmeubels
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Bureaustoel
Computermonitor
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte handdoeken verzamelen
Restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisregels
When swimming, please don't walk in the house dripping water on the floor. Please towel off before walking inside.
Please lock all doors when leaving
You are accepting all risks associated with the pool area. Swim at your own risk. GLASS and SHARP objects are prohibited around the pool area.
Huisdieren
Geen huisdieren toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Opmerking van de eigenaar: This is due to the safety of children around pool.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusser en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er is geen lift in deze accommodatie
Over deze buurt
Je vindt dit vakantiehuis in Oxford. Heb je zin in een actieve uitstap? Neem dan een kijkje bij Palmer-Salloum Tennis Center en FNC Tennis Center. Wie liever in alle rust van het natuurschoon in de omgeving geniet, is bij South Campus Rail Trail en Sardis Lake aan het juiste adres. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat C.M. Tad Smith Coliseum of The Pavilion at Ole Miss op het programma heeft staan. Maak van de gelegenheid gebruik om de wateractiviteiten in de omgeving te ontdekken, zoals zwemmen. Bekijk onze reisgids voor Oxford
University, Mississippi (UOX-University - Oxford) - 8 min. rijden
Restaurants
McDonald's
4 min. rijden
Chick-fil-A
3 min. rijden
Sonic Drive-In
3 min. rijden
Captain D's
17 min. lopen
Circle K
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Is Inviting farmhouse with private pool; 1.5 miles from Ole Miss. voorzien van een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Inviting farmhouse with private pool; 1.5 miles from Ole Miss. ?
Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.
Wat kost het om bij Inviting farmhouse with private pool; 1.5 miles from Ole Miss. te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij Inviting farmhouse with private pool; 1.5 miles from Ole Miss. ?
Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Inviting farmhouse with private pool; 1.5 miles from Ole Miss. uitchecken?
Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Waar ligt Inviting farmhouse with private pool; 1.5 miles from Ole Miss. ?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Oxford ligt op 1,8 km van University of Mississippi en binnen 5 km afstand van Palmer-Salloum Tennis Center en C.M. Tad Smith Coliseum. Ook J D Williams Library en V.B.Harrison Health Center liggen binnen 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Inviting farmhouse with private pool; 1.5 miles from Ole Miss.
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
4
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 4 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
David H.
25 sep 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect place in Oxford! Tons of room, fantastic yard/pool, and wonderful hosts who were very accommodating. If you’re thinking about it, just do it.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Aaron H.
27 okt 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great place to stay. Super quiet area, close to everything.
Excellent host, communicated well. House was perfect.
3 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Chad B.
15 nov 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
2022 Ole Miss Trip
We had a wonderful stay at the Farm House. We highly recommend this location for larger gatherings of friends. The accommodations were excellent. Thank you for the wonderful greeting gift and advice for our stay in the Sip. We will definitely return.
Sincerely,
The Brennan's
3 nachten verbleven in november 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kelly P.
26 sep 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
This property was amazing and the host was as well. It was beautiful, clean, organized and perfect for guests. The host had everything ready for us and a book with all we needed to "run the house". The home had a ton of room for all of us (there were 9) and it was less than 1 mile from the Ole Miss campus which was perfect. I would recommend anyone that is coming to town for an OM game, graduation or parents weekend. We will DEFINITELY be returning.