Geheel appartement·Particuliere eigenaar

New duplex • Parking• 4 bedrooms• 10 people•Paris, Villepinte Expo & CDG Airport

Fotogalerie voor New duplex • Parking• 4 bedrooms• 10 people•Paris, Villepinte Expo & CDG Airport

Een eetgedeelte met een tafel voor vier personen, omringd door vier stoelen.
Een moderne keuken met grijze kastjes, een ingebouwde wasmachine en een houten eettafel met stoelen.
Een balkon met een bank, een kleine tafel en een potplant.
Een slaapkamer met een bed, een raam met gordijnen en uitzicht op buiten.
Een meerlaags woongebouw met balkons, geparkeerde auto's en een heldere lucht.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

4 slaapkamers2 badkamers100 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Buitenruimte
  • Parkeerplaatsen beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

New duplex • Parking• 4 bedrooms• 10 people•Paris, Villepinte Expo & CDG Airport

  • ✨ Magnificent new duplex of 100 m² with terrace

    Welcome to this spacious bright duplex of 100 m², located on the top floor of a new, secure and carefully maintained residence.

    The accommodations are entirely private and can comfortably accommodate up to 10 people. It is perfect for families, groups of friends or business travellers.

    🛏️ RoomsPGJyPg
    The duplex has 4 bedrooms, each equipped with an individual lock for privacy.

    The bedding has been chosen to provide excellent comfort, including new Emma Hybrid Premium 2-seater mattresses, accompanied by bolsters and two cushions.

    Each room has:PGJyPgPGJyPg
    Bed linen and towels provided
    Storage
    Wardrobe
    Workspace with desk and armchair

    2 bedrooms also have an extra single bed.

    Another single bed is available on the landing on the upper floor.

    🛋️ Living & Living AreaPGJyPg�PGJyPgEnjoy a large, convivial living room with:

    Large corner sofa
    55-inch Smart TV
    Netflix
    Disney+
    Internet/Wi-Fi
    Open kitchen on the living room
    Terrace
    🍳 Equipped kitchen

    The kitchen is fully equipped to allow you to easily prepare your meals:

    Oven
    Microwave
    Refrigerator
    Kettle
    Toaster
    Nespresso machine
    Blender
    Stick vacuum cleaner
    Small garment steamer
    Stone and squeegee machine
    Rice cooker
    👶 For families

    The accommodations are also suitable for families with children.

    Baby equipment is available on request as well as children's games and toys.

    A baby cot can also be made available on request.

    🚿 Amenities
    2 bathrooms
    2 WC
    Terrace
    Wi-Fi included
    Parking
    New and secure residence
    Flexible check-in
    📍 Ideal locationPGJyPg
    The duplex is located close to Paris, the airport Charles-de-Gaulle, the Villepinte Exhibition Centre, Le Bourget and the Stade de France.

    ✈️ Paris-Charles-de-Gaulle Airport (CDG)
    🚗 About 12–15 min drive
    🚆 About 20–30 min by transport

    🏢 Parc des Expositions Paris-Nord Villepinte
    🚗 About 10–12 min drive
    🚆 Approx. 15–20 min by transport

    🏟️ Stade de France
    🚗 Approx. 15–20 min by car
    🚆 Approx. 25–35 min by transport

    ✈️ Paris Le Bourget Airport / Parc des Expositions
    🚗 Approx. 10–15 min drive
    🚆 Approx. 15–20 min by public transportation

    🎢 Disneyland Paris
    🚗 Approx. 35–40 min by car
    🚆 Approx. 1 hour to 1 hour 10 minutes by public transportation

    Whether you are coming for a family stay, a trip with friends, a business event or a trade fair in Villepinte, this duplex offers a comfortable setting, Spacious and functional to fully enjoy your stay.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 100 vierkante meter

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooiene n het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de deuren op slot doen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
Huren op lange termijn is mogelijk.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Over deze buurt

Je vindt dit appartement in Le Blanc-Mesnil. Winkelliefhebbers kunnen hun hart ophalen bij Champs-Élysées en Galéries Lafayette, terwijl natuurgenieters bij Champ de Mars en Île Saint-Louis van het natuurschoon in de omgeving kunnen genieten. Zin om van een evenement of wedstrijd te genieten? Kijk dan eens wat er bij Stade de France of Accor Arena op het programma staat. Bekijk onze reisgids voor Le Blanc-Mesnil
Meer appartementen in Parijs
Kaart
Le Blanc-Mesnil, Seine-Saint-Denis

In de buurt

  • Een man loopt over een brug, met een groot stadion op de achtergrond.
    Stade de France
    17 min. rijden - 10.4 km
  • Stadsgezicht met hoge gebouwen, waaronder RTE en Novotel, en een drukke snelweg met lichtsporen.
    La Défense
    36 min. rijden - 28.5 km
  • Een hoog, sierlijk monument met een beeldhouwstuk bovenop, omringd door gebouwen en een hek.
    Place de la Bastille
    37 min. rijden - 18.0 km
  • Stade Charles Sage
    13 min. lopen - 1.2 km
  • Villepinte Tentoonstellingscentrum
    11 min. rijden - 9.9 km

Lokaal vervoer

  • Tramhalte Hôtel de Ville de Bobigny - 3 min. rijden
  • Station Paris Le Blanc-Mesnil - 18 min. lopen
  • Luchthaven Roissy - Charles de Gaulle (CDG) - 22 min. rijden

Restaurants

  • Akira
    3 min. rijden
  • Paris Hanoi
    15 min. lopen
  • Franprix
    4 min. lopen
  • Restaurant Çankaya
    17 min. lopen
  • Planet Pizza.
    2 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij New duplex • Parking• 4 bedrooms• 10 people•Paris, Villepinte Expo & CDG Airport?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij New duplex • Parking• 4 bedrooms• 10 people•Paris, Villepinte Expo & CDG Airport te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij New duplex • Parking• 4 bedrooms• 10 people•Paris, Villepinte Expo & CDG Airport?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij New duplex • Parking• 4 bedrooms• 10 people•Paris, Villepinte Expo & CDG Airport uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt New duplex • Parking• 4 bedrooms• 10 people•Paris, Villepinte Expo & CDG Airport?

Dit appartement in Le Blanc-Mesnil ligt op 4,6 km van Le Bourget Tentoonstellingscentrum en op 4,8 km van Nationaal Lucht- en Ruimtevaartmuseum. Ook Villepinte Tentoonstellingscentrum en Stade de France liggen binnen 10 km afstand. Station Paris Drancy ligt op 21 minuten lopen en naar Station Paris Le Blanc-Mesnil is het 18 minuten lopen.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk