Gehele flat·Particuliere eigenaar

NEW! Luxury Blackstone 3bdrm Condo in Canyons Village

Fotogalerie voor NEW! Luxury Blackstone 3bdrm Condo in Canyons Village

Een ruime keuken met een groot eiland, een eethoek met een open haard, en een trap naar een verdieping erboven.
Een moderne keuken met een groot eiland, roestvrijstalen apparatuur en een paar barkrukken.
Een ruime woonkamer met een stenen open haard, een zithoek, een bijzettafeltje en een hanglamp.
Een ruime woonkamer met keuken, een trap en een slaapvide.
Een ruime keuken met een centraal kookeiland, grote ramen en een open haard.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele flat

3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 8

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

NEW! Luxury Blackstone 3bdrm Condo in Canyons Village

  • Enjoy sophisticated living at our luxury loft at Blackstone Residences in Canyons Village. This 3-bedroom, 3-bathroom residence boasts elegance and comfort featuring a gourmet kitchen, a living room with plenty of space to gather, two master bedrooms complete with fireplaces and the perfect "hang out" bedroom in the loft featuring 4 twin beds. Savor the stunning mountain views from dual patios.
    *Gorgeous views
    *Exclusive access to a pool and gym.
    *Free garaged parking

    Property is located in the beloved Blackstone complex located in Canyons Village. Condo is on top floor - zero neighbors above - and comes with one free garaged parking spot (additional parking is open air).

    Amenities-
    Blackstone Condos has a year-round heated pool, a spa and a well outfitted gym.

    The Actual Space-
    Kitchen: Fully stocked kitchen with quartz counter tops and Viking appliances. Kitchen will have everything you need for cooking during your stay. Salt, pepper and olive oil will be stocked as well as a start of coffee. **We leave additional spices and condiments, but they are not guaranteed.

    Living Room/Dining Room: Beautiful windows let in lots of natural light, fireplace and large screen TV (with streaming and cable) and table that comfortably seats 8 (additional seating at counter).
    Balcony has outdoor seating and a BRAND NEW high end natural gas grill!

    Master Bedroom #1: King size bed, with luxury linens and premium mattress, private fireplace, smart TV, and en-suite bathroom with double vanity and beautiful walk-in shower. *Located on main level

    Master Bedroom #2: King size bed, smart TV, fireplace, balcony and en-suite bathroom with bath/ shower combo. *Located on main level

    Bunk/Loft Room: has two twin beds with trundles underneath (sleeps 4) an en-suite bathroom with walk-in shower, and a Roku TV with cable and streaming. **Located on second floor

    Washer and dryer in unit on second floor

    *AC
    *5-minute walk to Transit Center - 10-minute ride to Park City Mountain or Main Street

    Guests have access to the entire unit minus one lock out owner closet.

    Guests also have access to the pool, hot tub, and gym in the club house across the parking lot.

    This is a self check-in property, but we are available to answer any questions before and during your stay.

    Managed by Ghost Host / Apres PC

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Langlaufloipe in de buurt
  • Snowboarden in de buurt
  • Toegang tot de piste

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Buitenzwembad
  • Gemeenschappelijk zwembad
  • Massage
  • Verwarmd zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • IJsmachine
  • Keukeneiland
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Magnetron
  • Oven

Eetopties

  • Chef-kokservice
  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 3 badkamers
  • Bad of douche
  • Bidet
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Open haard

Entertainment

  • Boeken
  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders
  • Spellen

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Conciërgeservices

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een outletcentrum
  • Dicht bij een spa
  • Dicht bij een ziekenhuis
  • In de bergen
  • In een dorp
  • Naast een golfbaan

Dingen om te doen

  • Golf
  • Sportschool
  • Toegang tot skipiste
  • Verwarmd zwembad
  • Wintersportuitrusting
  • Bergbeklimmen in de buurt
  • Ecotours in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Jagen in de buurt
  • Jetskiën in de buurt
  • Kajakken in de buurt
  • Motorbootverhuur in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Natuurwandelingen in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Raften in de buurt
  • Rotsklimmen in de buurt
  • Schaatsmogelijkheid in de buurt
  • Scubaduiken in de buurt
  • Sleeën in de buurt
  • Sneeuwscooteren in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Vogelspotten in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Waterskiën in de buurt
  • Watertuben in de buurt
  • Zeilen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Accommodatie bevindt zich in een resort

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
Huren op lange termijn is mogelijk.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit appartement is gelegen in de wijk Canyons Village, Park City in Park City. De accommodatie heeft een gunstige ligging naast een golfbaan en in de bergen. Staat er een activiteit op het programma? Dan zijn Bergresort Park City en Resort Deer Valley wel een bezoek waard. Wie graag van de natuur wil genieten, kan zijn hart ophalen bij Big Cottonwood Canyon. Wil je tijdens je bezoek graag van een evenement of wedstrijd genieten? Bekijk wat Bear Hollow Sports Park of Snyderville Basin Recreation Center op het programma heeft staan. Raas in volle vaart naar beneden dankzij geweldige langlaufmogelijkheden en snowboardervaringen of doe mee aan andere buitenactiviteiten, zoals schaatsen en sneeuwscooteren. Bekijk onze reisgids voor Park City
Meer flats in Park City
Kaart
Park City, UT

In de buurt

  • Een skiër in beweging op een besneeuwde helling, met bomen op de achtergrond.
    Bergresort Park City
    1 min. lopen - 0.0 km
  • Frostwood Gondola
    8 min. lopen - 0.7 km
  • RockResorts Spa at The Grand Summit
    13 min. lopen - 1.1 km
  • Sunrise Gondola
    15 min. lopen - 1.3 km
  • Red Pine Gondola
    15 min. lopen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Centraal Station Murray - 33 min. rijden
  • Internationale luchthaven Salt Lake City (SLC) - 39 min. rijden

Restaurants

  • Vessel Kitchen
    5 min. rijden
  • No Name Saloon
    9 min. rijden
  • Red Tail Grill
    13 min. lopen
  • Burger King
    6 min. rijden
  • Après Pendry
    16 min. lopen

Veelgestelde vragen

Is NEW! Luxury Blackstone 3bdrm Condo in Canyons Village voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. De zwembaden omvatten een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij NEW! Luxury Blackstone 3bdrm Condo in Canyons Village?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij NEW! Luxury Blackstone 3bdrm Condo in Canyons Village te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij NEW! Luxury Blackstone 3bdrm Condo in Canyons Village?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij NEW! Luxury Blackstone 3bdrm Condo in Canyons Village uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt NEW! Luxury Blackstone 3bdrm Condo in Canyons Village?

Dit appartement in Canyons Village, Park City ligt in de bergen, binnen 2 km afstand van Canyons Golf Course en Bergresort Park City, en is ideaal gelegen als je vlakbij wilt langlaufen of sleeën. Ook Frostwood Gondola en Red Pine Gondola liggen binnen 15 minuten lopen.

Beoordelingen over NEW! Luxury Blackstone 3bdrm Condo in Canyons Village