Geheel appartement

Surf And Stones

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Deluxe appartement, 2 slaapkamers, niet-roken, balkon

  • Uitzicht op het strand
  • 84 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 1 tweepersoonsbed, 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Comfort appartement, 2 slaapkamers

  • Gedeeltelijk uitzicht op zee
  • 84 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Familie appartement, 2 slaapkamers, niet-roken, balkon

  • 86 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 1 tweepersoonsbed en 4 eenpersoons stapelbedden
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich zowel naast een golfbaan als bij de zee in Peniche. Als je graag een activiteit wilt doen, kun je een kijkje nemen bij Praia D'El Rey Golf Course en Royal Obidos Golfbaan. Geniet je liever van het buitenleven? Breng dan een bezoekje aan Praia da Consolação en Strand van Peniche. Ook een bezoek aan Praia do Lagido en Cabo Carvoeiro is sterk aanbevolen.Duiken en snorkelen zijn geweldige manieren om van het water te genieten. Je kunt ook kiezen voor een avontuurlijke activiteit in de buurt, zoals fietsen of wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Peniche
Meer appartementen in Peniche
Kaart
Av. do Golfe, Peniche, Centro, 2525-160

In de buurt

  • Een surfer die een golf pakt in de oceaan.
    Praia da Consolação
    12 min. lopen - 1.0 km
  • Een surfer die een golf pakt in de oceaan.
    Praia dos Supertubos
    12 min. rijden - 1.5 km
  • Kustklifformatie met gelaagde gesteenten en een watermassa aan de voet.
    Praia do Lagido
    17 min. rijden - 10.7 km
  • Een rotsformatie aan de kust bij zonsondergang, met golven die ertegen slaan.
    Cabo Carvoeiro
    19 min. rijden - 9.2 km
  • Strand van Peniche
    10 min. rijden - 4.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Caldas Da Rainha - 26 min. rijden
  • Lissabon (LIS-Humberto Delgado) - 70 min. rijden

Restaurants

  • Arcadas do Jardim
    7 min. rijden
  • Restaurante Bateira
    6 min. rijden
  • Frango Dourado
    6 min. rijden
  • Páteo do Pão
    5 min. rijden
  • Java House
    8 min. rijden

Over deze accommodatie

Surf And Stones

  • Appartement met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid in de buurt van Praia da Consolação
  • Surf And Stones bevindt zich in de buurt van Strand van Peniche en biedt extraatjes zoals een aangrenzende golfbaan en een dakterras. Voor actieve reizigers biedt dit appartement activiteiten zoals wandelen/fietsen aan. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Fietsverhuur, een snelle uitcheckservice en een snelle incheckservice
    • Spelletjes, hulp bij uitstapjes/tickets en een lift
    • Uit gastbeoordelingen blijkt dat gasten zeer lovend zijn over de algehele staat van de accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd, zijn voorzien van gemakken zoals luxe beddengoed en kussenkeuzemenu's en bieden voordelen zoals laptopwerkplekken en aparte zitruimtes.
  • Overige voorzieningen zijn o.a.:
    • Kinderstoelen, kinderboeken en gratis baby-/kinderbedjes
    • Pillowtop-bedden, donzen dekbedden en extra bedden (tegen een toeslag)
    • Badkamers met regendouches en bidets
    • Balkons of terrassen, (kleding)kasten en aparte zitruimtes

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis beveiligd, onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Gezinsvriendelijk

  • Babyspeelgoed
  • Gratis babybed
  • Kinderboeken
  • Kinderspeelgoed
  • Kinderspelletjes
  • Kinderstoel
  • Reiswieg

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Espressoapparaat
  • Keukenpapier
  • Koelkast/vriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Magnetron
  • Oven
  • Schoonmaakartikelen
  • Vriezer

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Donzen dekbed
  • Extra bed: EUR 10 per nacht
  • Kussenkeuzemenu
  • Luxe beddengoed
  • Pillowtop-matras

Badkamer

  • 1 aparte privébadkamer
  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Regendouche
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte
  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Kabel-/satellietzenders
  • Spellen

Buiten

  • Balkon/terras
  • Dakterras

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: EUR 3 per huisdier per nacht
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Aangepast badkamermeubel (80 centimeter hoog)
  • Deuropeningen op rolstoelbreedte (90 centimeter breed)
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Handdouche
  • Hardhouten vloer in de kamer
  • In hoogte verstelbare douchekop
  • Lift (90 centimeter brede deur)
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
  • Rolstoeltoegankelijke douche (90 centimeter breed)
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Trapleuningen (90 centimeter hoog)
  • Verlaagde werkbladen en wasbak (80 centimeter hoog)
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice
  • Gratis mineraalwater
  • Hulp met excursies en tickets
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de baai
  • Dicht bij de zee
  • Dicht bij het vlonderpad/de promenade
  • Naast een golfbaan

Dingen om te doen

  • Fietsenverhuur
  • Wandel- en fietsroutes
  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Scubaduiken in de buurt
  • Snorkelen in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Windsurfen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos

Algemeen

  • Fietsenverhuur
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 17.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment
Snelle incheckservice beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice beschikbaar

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt binnen 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over de lockbox. De eigenaar staat op je te wachten.
Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De eigenaar staat klaar om je te ontvangen, sleutelkluis

Huisdieren

Huisdieren zijn toegestaan tegen EUR 3 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn extra bedden beschikbaar tegen EUR 10.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 1.00 per persoon, per nacht voor maximaal 5 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 13 jaar.
  • Je dient de borgsom binnen 24 uur na het boeken te betalen via bankoverschrijving.

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 3 per huisdier, per nacht
  • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
  • Toeslag voor extra bed: EUR 10.0 per nacht
  • Verwarmingstoeslag: EUR 3 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en een kinderstoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-doos
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie 39662/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Surf And Stones?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 3 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Wat kost het om bij Surf And Stones te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Surf And Stones?

Je kunt inchecken vanaf: 17.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Surf And Stones uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Surf And Stones?

Dit gezinsvriendelijke appartement in Peniche ligt bij de zee, binnen 5 km afstand van Praia da Consolação en Strand van Peniche. Ook Praia do Lagido en Cabo Carvoeiro liggen binnen 10 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen

Beoordelingen over Surf And Stones

9,8

Uitzonderlijk

10

Netheid

9,0

Voorzieningen

8,0

Personeel en service

9,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 10 van 12 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 12 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 12 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 12 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 12 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Bohdan

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Very nice place next to the ocean
8 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Fernando

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Muito boa experiência

Muito boa experiência, apartamento igual as fotos, confortável e com todo o necessário para um fim de semana em família.
4 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Crystal

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice unit. Clean. Nice location close to the beach.
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Nina

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

quiet place near beach

Great place just a block from the beach and restaurants. Short drive to downtown Peniche. The place is clean and quiet. Water pressure was excellent. Kitchen had everything we needed. Minor issue with fridge while there and the owner responded immediately. Would highly recommend
4 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Cynthia

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
We specifically booked this apartment (between the 2 they had available) because on their booking room option details it clearly states "Deluxe Apartment, 2 Bedrooms, Balcony, Beachside" 84 sq m, 2 bedrooms, Beach view, Sleeps 6. The only things you are houses and buildings, NO WATER/BEACH whatsoever. That was extremely disappointing. Upon check-in, I mentioned it, and the gentleman said "both apartments are the same and maybe the translation is incorrect. Unfortunately, on our first night using a pot to warm up food, after serving and eating our food, we found chemicals (might be dish washer capsule remains) on the lid and on the pot where the lid closes the pot:( That was very upsetting as we also were traveling with our kids. There needs to be attention to these things. Other than that, the apartment is well equipped and spacious, and apart from the above mentioned, we had a pleasant stay.
3 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Telma

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

A week in paradise

Returning every year is always amazing. The peninsula of Peniche is so amazing that we always find new places and delicatessen to eat and enjoy. Highly recommended
7 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Cherrel

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The apartment is spacious, clean and modern. Short distance walk to Consolacao beach. A bit further to walk to Supertubos but it's still doable. Much appreciated the welcoming provisions of teas, coffee and biscuit just what we needed on arrival. Thank you Surf and Stone.
6 nachten verbleven in april 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Telma

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Pleasent stay in consolação

Very functional apartment in very good condition. Very clean with a nice welcome pack. We love the location. M3t
5 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Appartement propre et fonctionnel, tout à fait conforme aux photos dans une résidence calme.
5 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Myles

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
5 nachten verbleven in september 2021