Geheel appartement

Ka Villa : Peaceful 3 Bedrooms

4.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Ka Villa : Peaceful 3 Bedrooms

Exterieur
Interieur
Villa, 3 slaapkamers, aan het zwembad | 3 slaapkamers, een kluis op de kamer, een strijkplank/strijkijzer
Villa, 3 slaapkamers, aan het zwembad | Dineren in de kamer
Villa, 3 slaapkamers, aan het zwembad | Terras

Beoordelingen

6,8 op 10 –

Geheel appartement

3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6296 m²

Over deze accommodatie

Ka Villa : Peaceful 3 Bedrooms

  • Appartement met een chique stijl in de buurt van Strand van Rawai
  • Bij Ka Villa : Peaceful 3 Bedrooms zijn er de volgende voorzieningen: een terras, een tuin en een fitnesscentrum. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Andere voordelen zijn o.a.:
    • Een buitenzwembad
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Vervoer van en naar de luchthaven (toeslag), een rookvrije accommodatie en hulp bij uitstapjes/tickets
    • Meertalig personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Ka Villa : Peaceful 3 Bedrooms bieden leuke extraatjes zoals privézwembaden en airconditioning en beschikken daarnaast over faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Overige voorzieningen zijn onder andere:
    • Extra bedden (tegen een toeslag) en baby-/kinderbedjes (tegen een toeslag)
    • Badkamers met aparte badkuipen en douches en haardrogers

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
  • Gratis overdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Babybed: THB 1.000 per week

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Extra bed: THB 2.000 per week

Badkamer

  • 1 privébadkamer

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Alarmsysteem

Algemeen

  • Tuin

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt binnen 72 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies. De eigenaar staat op je te wachten.
Neem minstens 48 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.

Toegang tot accommodatie

De eigenaar staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn extra bedden beschikbaar tegen THB 2000 per week.
Er zijn babybedjes beschikbaar tegen THB 1000 per week.

Roken

Roken is niet toegestaan

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Contante borgsom: THB 5000 per accommodatie, per verblijf
  • Elektriciteitstoeslag: THB 5 per verblijf, per kWh.

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Optionele extra's

  • Toeslag voor babybed: THB 1000 per week
  • Toeslag voor extra bed: THB 2000 per week

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Tijdens het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt