Gehele woning

Lovely Cozy Cottage-pet Friendly

2.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Lovely Cozy Cottage-pet Friendly

Huis | 2 slaapkamers, internet
Een zwembad met ligbedden en palmbomen.
Een overdekt terras met rieten meubels en een zwembad op de achtergrond.
Een slaapkamer met een bed, een plafondventilator, een nachtkastje, een televisie en een raam met jaloezieën.
Huis | 2 slaapkamers, internet

Beoordelingen

4,0 op 10 –

Gehele woning

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Parkeren inbegrepen
  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Lovely Cozy Cottage-pet Friendly

  • Vakantiehuis in de buurt van Beach Park, Isla Blanca
  • Lovely Cozy Cottage-pet Friendly biedt onder meer voorzieningen zoals een tuin aan. Blijf verbonden met gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Overige voordelen zijn o.a.:
    • Gratis plaatsen voor zelf parkeren
    • Een binnen- of buitenzwembad en barbecues
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers van Lovely Cozy Cottage-pet Friendly zijn uitgerust met faciliteiten zoals snel internet.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Binnen-/buitenzwembad
  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: snel internet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Gezinsvriendelijk

  • Kinderspeelgoed

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1,5 privébadkamers

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegestaan)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • 3 units
  • Tuin

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 16.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Neem contact op met de accommodatie voor informatie over het inchecken.
Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen

Over deze buurt

Je vindt dit vakantiehuis in Port Isabel. Beach Park, Isla Blanca is een geliefde trekpleisters en het natuurschoon van de omgeving kun je bij South Padre Island Beach en Isla Blanca Beach bewonderen. Beach Waterpark en Gravity Park zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Port Isabel
Meer vakantiehuizen in Port Isabel
Kaart
Port Isabel, TX

In de buurt

  • Een hoge, witte vuurtoren met een blauw licht bovenop, omgeven door een grasheuvel en straatverlichting.
    Vuurtoren Port Isabel
    4 min. rijden - 3.0 km
  • Een zandstrand met een omgevallen boom, golven en een heldere lucht.
    South Padre Island Beach
    10 min. rijden - 10.5 km
  • Long Island Village Golf Course
    7 min. lopen - 0.6 km
  • Port Isabel Historical Museum
    3 min. rijden - 2.7 km
  • Treasures of the Gulf Museum
    4 min. rijden - 3.0 km

Lokaal vervoer

  • Brownsville, Texas (BRO-Internationale luchthaven Brownsville-South Padre Island) - 49 min. rijden

Restaurants

  • Whataburger
    7 min. rijden
  • Starbucks
    7 min. rijden
  • White Sands Restaurant
    5 min. rijden
  • Subway
    7 min. rijden
  • Leo's Grill, Indian Cuisine
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Lovely Cozy Cottage-pet Friendly?

Nee, alleen assistentiedieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Wat kost het om bij Lovely Cozy Cottage-pet Friendly te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik inchecken bij Lovely Cozy Cottage-pet Friendly?

Je kunt inchecken vanaf: 16.00 uur; je kunt inchecken tot: 18.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Lovely Cozy Cottage-pet Friendly uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Lovely Cozy Cottage-pet Friendly?

Dit vakantiehuis in Port Isabel ligt binnen 3 km afstand van Long Island Village Golf Course, Treasures of the Gulf Museum en Port Isabel Historical Museum. Ook Vuurtoren Port Isabel en Pirate's Landing Fishing Pier liggen binnen 3 km afstand.

Beoordelingen over Lovely Cozy Cottage-pet Friendly

Beoordelingen

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

8,0

Netheid

Beoordelingen

Geverifieerd

4/10 – Slecht

Jennifer

Positief: Netheid
Negatief: Inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
It’s not an all together home or cabin, it’s 2 separate areas connected by 1 porch. There’s a mandatory resort fee you have to pay in order to use the pools, which the indoor was sooo nasty no one swam in it, and then the outdoor pool. The amount was exuberant amount. The putt-putt was laughable. The pictures look great, but it is not great. We were only there two days and still had to pay the resort fee and a deposit and didn’t even use the amenities. The amounts were not explained ahead of time. Not to mention the A/C went out in the two days we were there. Not happy at all!
2 nachten verbleven in juni 2026