Gehele woning

Driftwood Terrace

3.5-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Driftwood Terrace

Een keurig opgemaakt slaapkamer met een bed, twee nachtkastjes en een wandplank met ingelijste foto's.
Een moderne woonkamer met een donkerblauwe bank, een glazen salontafel en een flatscreen televisie aan de muur.
Een moderne woonkamer met een donkerblauwe bank, een glazen salontafel en een kamerbreed tapijt. Een trap leidt naar een hoger gelegen verdieping.
Een moderne woonkamer met een grijze zithoek, een flatscreen televisie aan de muur en een trap naar een verdieping.
Een houten terras met een bank en kussens, een potplant en een spiegel aan de muur.

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 347
inclusief belastingen en toeslagen
17 jul - 18 jul

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Driftwood Terrace

  • Cottage in de buurt van Eryri National Park
  • Bij Driftwood Terrace zijn er de volgende voorzieningen: een aangrenzende golfbaan, een tuin en een speeltuin. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Overige voordelen zijn o.a.:
  • Een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en beschikken over voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Aanvullende gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • Badkamers met douches en baden of douches
    • (kleding)kasten, keukens en koelkasten

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de cottage: gratie wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Speelplaats

Keuken

  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Magnetron

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Bad of douche
  • Douche

Buiten

  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Naast een golfbaan

Dingen om te doen

  • Vismogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Tuin

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 16.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Roken

Roken is niet toegestaan

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

deze cottage is naast een golfbaan in Porthmadog te vinden. Voor wat culturele hoogtepunten maak je een uitstap naar Ffestiniog & Welsh Highland Railways en Lloyd George Museum en een aantal bezienswaardigheden die je in de omgeving kunt ontdekken zijn onder andere Kasteel van Criccieth en Gelert's Grave. Y Ganolfan Arts Centre en Glaslyn Leisure Centre zijn ook zeker het bezoeken waard. Maak van de gelegenheid gebruik om de wateractiviteiten in de omgeving te ontdekken, zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Porthmadog
Meer cottages in Porthmadog
Kaart
1 Chandlers Place, Porthmadog, Wales, LL49 9EB

In de buurt

  • Een weelderig dal met glooiende heuvels en weelderige begroeiing.
    Eryri National Park
    8 min. rijden - 6.8 km
  • Glaslyn Leisure Centre
    6 min. lopen - 0.6 km
  • Y Ganolfan Arts Centre
    6 min. lopen - 0.6 km
  • Welsh Highland Heritage Railway
    7 min. lopen - 0.7 km
  • Ffestiniog & Welsh Highland Railways
    9 min. lopen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Porthmadog Station - 6 min. lopen
  • Liverpool (LPL-John Lennon) - 135 min. rijden

Restaurants

  • The Australia
    4 min. lopen
  • Allports Fish And Chips
    4 min. lopen
  • Golden Fleece Inn
    3 min. rijden
  • Mash and Barrel
    7 min. rijden
  • Red Lion
    1 min. lopen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Driftwood Terrace?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Driftwood Terrace?

Vandaag, 30 jun. 2026, kost een verblijf bij Driftwood Terrace van één nacht voor twee volwassenen op 17 jul. 2026 min. € 347, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Driftwood Terrace te parkeren?

Bij deze accommodatie kun je niet parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Driftwood Terrace?

Je kunt inchecken vanaf: 16.00 uur; je kunt inchecken tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Driftwood Terrace uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Driftwood Terrace?

Deze sportieve cottage in Porthmadog ligt binnen 10 minuten lopen van Y Ganolfan Arts Centre, Welsh Highland Heritage Railway en Glaslyn Leisure Centre. Ook Ffestiniog & Welsh Highland Railways en Black Rock Sands liggen binnen 5 km afstand. Porthmadog Station ligt op 6 minuten lopen.

Beoordelingen over Driftwood Terrace

Beoordelingen

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

4,0

Netheid

Beoordelingen

Geverifieerd

6/10 – Matig

K

Negatief: Netheid, comfort kamer en communicatie

Visit to porthmadog

Small double bed with very hard uncomfortable mattress. Peeling paint on bannister . Torn staircarpet. Water running all night in toilet . Broken seal on shower door . Would not recommend property for families due to staircase property just seems tired and needs attention . It did have a damp smell
4 nachten verbleven in september 2025