Geheel appartement

Platinum Apartments Aparthotel

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,2 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Wasvoorzieningen
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Roomservice
De huidige prijs is € 56
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Standaard kamer, 1 queensize bed

  • 30 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe studio, 2 eenpersoonsbedden

  • 35 m²
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard appartement, 1 slaapkamer

  • 40 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 10
  • Gratis wifi

double deluxe

  • 35 m²
  • Max. aantal: 3
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Double or twin standard

  • 25 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Platinum Apartments Aparthotel ligt aan een rivier in de buurt van Stadscentrum van Poznań en is gelegen bij een winkelcentrum. Stary Rynek en Ostrów Tumski zijn belangrijke bezienswaardigheden en Waterpark Termy Maltańskie is een populaire trekpleister in de omgeving. Ook een bezoek aan Stary Browar - Centrum Sztuki i Biznesu en Museum voor Toegepaste Kunst is sterk aanbevolen.Maak van de gelegenheid gebruik om mee te doen aan buitenactiviteiten als wandel- en fietsroutes afleggen en andere activiteiten, zoals skimogelijkheden. Bekijk onze reisgids voor Poznań
Meer appartementen in Poznań
Kaart
ul. Ogrodowa 17, Poznan, Greater Poland, 61-820

In de buurt

  • Een meerlaags winkelcentrum met diverse winkels, waaronder zichtbare merken zoals 'sinsay' en 'LuxMed'.
    Stary Browar - Centrum Sztuki i Biznesu
    1 min. lopen - 0.2 km
  • Een standbeeld van een man met een speer in een plein, omringd door kleurrijke gebouwen.
    Stary Rynek
    9 min. lopen - 0.8 km
  • Een historiek plein met kleurrijke gebouwen, een opvallende kerk met een klokkentoren, en een geplaveid plein.
    Stadhuis van Poznań
    9 min. lopen - 0.8 km
  • Adam Mickiewicz Universiteit
    8 min. lopen - 0.7 km
  • Old Town Square
    9 min. lopen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Poznan Glowny - 17 min. lopen
  • Tramhalte Mogileńska - 18 min. rijden
  • Poznan (POZ-Lawica) - 21 min. rijden

Restaurants

  • Wise Cafe
  • Cukiernia Sowa
  • Starbucks
    3 min. lopen
  • McDonald's
  • Weranda Lunch & Wine
    3 min. lopen

Over deze accommodatie

Platinum Apartments Aparthotel

  • Appartement in de buurt van Stary Browar - Centrum Sztuki i Biznesu
  • Platinum Apartments Aparthotel bevindt zich in de buurt van Mood Club & Restaurant Conferentiecentrum en Museum voor Toegepaste Kunst en biedt extraatjes zoals wasvoorzieningen. Blijf verbonden met gratis wifi op de kamer.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
    • Een ontbijtbuffet (tegen een toeslag), parkeerplaatsen (toeslag) en vervoer van en naar de luchthaven (toeslag)
    • Een rookvrije accommodatie, meertalig personeel en hulp bij uitstapjes/tickets
    • Een receptieruimte, een bagageopslagruimte en een lift
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Platinum Apartments Aparthotel zijn voorzien van faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Extra voorzieningen zijn o.a.:
    • Extra bedden (tegen een toeslag) en gratis baby-/kinderbedjes
    • Badkamers met douches en baden of douches
    • Hd-televisies van 32 inch met kabelzenders
    • (kleding)kasten, kookgerei, borden en bestek en waterkokers

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Dicht bij een skigebied

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
  • Parkeerplekken ter plaatse (PLN 70 per dag)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis babybed

Eten en drinken

  • Elektrische waterkoker
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek

Eetopties

  • Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur: PLN 50 voor volwassenen en PLN 40 voor kinderen
  • Roomservice (beperkte tijden)

Slaapkamers

  • Extra bed: PLN 80 per nacht

Badkamer

  • Bad of douche
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 32 inch met kabelzenders

Wasvoorzieningen

  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 15 kg per huisdier
  • Toeslag: PLN 150 per huisdier per dag
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Voer- en drinkbakken

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Bagageopslag
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Virtuele receptie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan de Strip
  • Aan een rivier
  • Dicht bij de luchthaven
  • Dicht bij een treinstation
  • Dicht bij het vlonderpad/de promenade
  • Direct bij een congrescentrum
  • Direct bij een winkelcentrum
  • In een uitgaansbuurt
  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 1 etage
  • 1 gebouw
  • 27 units
  • Receptieruimte

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 15.00 uur; inchecken is mogelijk tot: 22.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het smartslot.
Voor assistentie kun je gebruikmaken van een virtuele receptiebalie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Smartslot

Huisdieren

Huisdieren zijn toegestaan tegen PLN 150 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden en katten zijn welkom
1 in totaal (maximaal 15 kg per huisdier)
Voer- en drinkbakken zijn aanwezig

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn extra bedden beschikbaar tegen PLN 80.0 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor het ontbijtbuffet: ca. PLN 50 voor volwassenen en ca. PLN 40 voor kinderen
  • Toeslag voor luchthavenshuttle: PLN 70 per voertuig
  • Parkeerkosten: PLN 70 per dag
  • Toeslag voor huisdieren: PLN 150 per huisdier, per dag
  • Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen
  • Toeslag voor extra bed: PLN 80.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de creditcard die bij het inchecken wordt gebruikt om incidentele kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam in de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Platinum Apartments Aparthotel?

Ja, bij deze accommodatie zijn katten en honden (maximaal 1 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 15 kg per huisdier. Er geldt een toeslag van PLN 150 per huisdier, per dag. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Hoeveel kost een verblijf bij Platinum Apartments Aparthotel?

Vandaag, 27 aug. 2026, kost een verblijf bij Platinum Apartments Aparthotel van één nacht voor twee volwassenen op 31 aug. 2026 min. € 56, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Platinum Apartments Aparthotel te parkeren?

Parkeren is mogelijk tegen een toeslag van PLN 70 per dag.

Hoe laat kan ik inchecken bij Platinum Apartments Aparthotel?

Je kunt inchecken vanaf: 15.00 uur; je kunt inchecken tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Platinum Apartments Aparthotel uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Biedt Platinum Apartments Aparthotel een shuttleservice naar de luchthaven aan?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van PLN 70 per voertuig.

Waar ligt Platinum Apartments Aparthotel?

Dit appartement ligt in Stadscentrum van Poznań, binnen 5 minuten lopen van Stary Browar - Centrum Sztuki i Biznesu en Mood Club & Restaurant Conferentiecentrum. Ook Museum voor Toegepaste Kunst en Adam Mickiewicz Universiteit liggen binnen 10 minuten lopen. Station Poznan Glowny ligt op 17 minuten lopen.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.