Provenchères-sur-Fave

Reisgids
Comfort Hotel Expo Colmar
Comfort Hotel Expo Colmar
3 out of 5
2c Rue Timken, Colmar, Haut-Rhin
De prijs is € 71 per nacht van 18 apr. tot 19 apr.
€ 71
per nacht
18 apr. - 19 apr.
9,2/10 Wonderful! (803 beoordelingen)
"Een redelijk hotel met goede bedden. Basic ingericht. Geen afscheiding voor de douche, zodat de hele badkamer nat was na het douchen. Ligt aan een doorgaande weg, maar met het raam dicht heb je hier geen hinder van. Ontbijt à 12,50 moet je apart bijboeken"

Beoordeeld op 26 sep. 2022

Comfort Hotel Expo Colmar
L'Hôtel & Spa  Ribeauvillé
L'Hôtel & Spa Ribeauvillé
2 Grand'Rue, Ribeauvillé, Haut-Rhin
De prijs is € 99 per nacht van 17 apr. tot 18 apr.
€ 99
per nacht
17 apr. - 18 apr.
8,8/10 Excellent! (226 beoordelingen)
"Ok"

Beoordeeld op 14 okt. 2023

L'Hôtel & Spa Ribeauvillé
B&B HOTEL Colmar Liberté 4 étoiles
4 out of 5
26 Rue Des Metiers, Colmar, Haut-Rhin
De prijs is € 90 per nacht van 30 apr. tot 1 mei
€ 90
per nacht
30 apr. - 1 mei
9/10 Wonderful! (939 beoordelingen)
"Stukken beter dan vorige week Proper, alles goed aangevuld zowel in kamer als bij ontbijt, zonder problemen en vlot ingecheckt"

Beoordeeld op 16 aug. 2023

Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Résidence Les Rives de la Fecht
4 out of 5
18 Quai De La Fecht, Ingersheim
8,6/10 Excellent! (783 beoordelingen)
"Fijne plek om op doorreis te overnachten. Jammer was de drukke weg waar ons appartement aan lag. Heerlijk gegeten in het restaurant. Colmar is een prachtige stad."

Beoordeeld op 14 sep. 2023

appartement comfort in chalet - openluchtzwembad -
Gérardmer, Grand Est
6,4/10 (30 beoordelingen)
Old and dirty
"Gerardmer is like always good. The Vosges is A good place but the chalet was old and verry dirty. I took us A day to clean. Fungus in the freezer and bathroom. Sheets in the washer. We found clothes of other people. And so in… I do not recommend this place"

Beoordeeld op 12 aug. 2023

Zelfstandig appartement in huis op het zuiden over het meer
Gérardmer, Grand Est
9,6/10 Exceptional! (141 beoordelingen)
Geweldige lokatie.
"Een heel fijne plek. Ruimte genoeg. Prachtig uitzicht op het meer. Het was een heel schoon appartement, met alles wat je nodig hebt. En erg aardige eigenaren. Ook in de omgeving heel veel te doen en Gérardmer is een leuke en levendige plaats. Het enige minpuntje voor ons was het smalle bed. 140breed. ..."

Beoordeeld op 11 jul. 2022