Particuliere eigenaar

Sita Niwas Holiday Home Resort

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi

Kameropties

Deluxe eenpersoonskamer, 1 kingsize bed, uitzicht op tuin

  • Uitzicht op de tuin
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Comfort eenpersoonskamer, 1 queensize bed

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Comfort eenpersoonskamer, 1 kingsize bed

  • 16 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Eenvoudige eenpersoonskamer, 1 eenpersoonsbed

  • 11 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Kaart
Chakra Tirtha Rd, Puri, OD, 752002

In de buurt

  • Een strand met verschillende boten en mensen die zich bij de waterlijn verzamelen.
    Strand van Puri
    4 min. rijden - 2.3 km
  • Sudarshan Crafts Museum
    13 min. lopen - 1.2 km
  • Vishnu Temple
    3 min. rijden - 1.5 km
  • Jagannath-tempel
    5 min. rijden - 2.2 km
  • Narendra Sagar
    6 min. rijden - 2.6 km

Restaurants

  • Chung Wah
    8 min. lopen
  • Honey Bee Bakery and Pizzeria
    15 min. lopen
  • Wild Grass Restaurant
    9 min. lopen
  • Peace Restaurant
    16 min. lopen
  • Samudra Restaurant
    2 min. lopen

Over deze accommodatie

Sita Niwas Holiday Home Resort

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Sita Niwas Holiday Home Resort biedt faciliteiten zoals een dakterras en een outdoor entertainmentgebied aan. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi op de kamer.
  • Andere voordelen zijn o.a.:
    • Gratis plaatsen voor lang parkeren
    • Een lokale maaltijdbezorgdienst, parasols en tuinmeubels
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Sita Niwas Holiday Home Resort beschikken over faciliteiten zoals gratis wifi.
  • Aanvullende voorzieningen zijn onder andere:
  • Badkamers met toiletpapier

Beleid

Inchecken

Inchecken is mogelijk vanaf: 08.00 uur; inchecken is mogelijk tot: op elk moment

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail met informatie over het inchecken.
Na het boeken dien je een kopie van je identiteitsbewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Contante borgsom: INR 1000 per verblijf

We hebben alle kosten vermeld die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om een parkeerplaats ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contanten.
Registratienummer van de accommodatie 5-Tulip, 1-Lotus, 4-Tulsi, 6-Tea Rose, 2-Lavendar, 3-Lilac

Overige info

Er is geen lift in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Sita Niwas Holiday Home Resort?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Sita Niwas Holiday Home Resort te parkeren?

Deze accommodatie biedt plaatsen voor lang parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Sita Niwas Holiday Home Resort?

Je kunt inchecken vanaf: 08.00 uur; je kunt inchecken tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Sita Niwas Holiday Home Resort uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.