Gehele flat·Particuliere eigenaar

Cozy 2-bedroom condo in peaceful Rancho Mirage with WiFi, AC

Fotogalerie voor Cozy 2-bedroom condo in peaceful Rancho Mirage with WiFi, AC

2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Dineren
Terras
Een televisie
Interieur

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele flat

2 slaapkamers2 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Cozy 2-bedroom condo in peaceful Rancho Mirage with WiFi, AC

  • Escape to this iconic mid-century modern condo at Chalet Palms, annually featured on the Palm Springs Modernism Week home tour. Its central location in Rancho Mirage puts you within walking distance to the River Shopping Center, featuring a variety of favorite restaurants and shops.

    The condo is fully equipped for your stay. It offers two bedrooms, each with a private balcony and a Jack and Jill bathroom. Step outside to a peaceful desert oasis, complete with a pool and Jacuzzi.

    Guests will have access to the entire condo, as well as two private patios and a shared courtyard with a seasonally heated pool and spa. For your convenience, there's an on-site laundry facility and designated covered parking spot and guest parking next to the unit.
    Other things to note
    If you are a traveling nurse or wants to book the place for more than 2 months, send me a message. :)

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Verwarmd zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1,5 badkamers
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 9 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Verwarmd zwembad

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Vergelijkbare accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

Volwassenen vanaf 18 jaar dienen alle aansprakelijkheid voor de boeking te accepteren
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden en katten zijn welkom
1 in totaal (maximaal 9 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusser
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit appartement ligt in de wijk Magnesia Falls Cove in Rancho Mirage. Heb je zin in een activiteit, neem dan een kijkje bij Empire Polo Club en Rancho Las Palmas Country Club. Voor attracties in de omgeving kun je bij Palm Springs Convention Center en Palm Desert Aquatic Center terecht. Zin om van een evenement of wedstrijd te genieten? Kijk dan eens wat er bij Agua Caliente Casino of Indian Wells Tennis Garden op het programma staat. Bekijk onze reisgids voor Rancho Mirage
Meer flats in Rancho Mirage
Kaart
Rancho Mirage, CA

In de buurt

  • Een zwembad met helder water, omgeven door palmbomen en een cactusplantenbak. Op de achtergrond een gebouw met een groen dak en zuilen.
    The River at Rancho Mirage
    5 min. lopen - 0.5 km
  • Cinemark Century at the River
    7 min. lopen - 0.6 km
  • Rancho Las Palmas Shopping Center
    12 min. lopen - 1.0 km
  • Thunderbird Country Club
    18 min. lopen - 1.6 km
  • Rancho Las Palmas Country Club
    5 min. rijden - 1.9 km

Lokaal vervoer

  • Palm Springs Station - 23 min. rijden
  • Bermuda Dunes, CA (UDD) - 25 min. rijden

Restaurants

  • In-N-Out Burger
    13 min. lopen
  • Yard House
    11 min. lopen
  • The Cheesecake Factory
    7 min. lopen
  • Olive Garden
    2 min. rijden
  • Starbucks
    14 min. lopen

Veelgestelde vragen

Is Cozy 2-bedroom condo in peaceful Rancho Mirage with WiFi, AC voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad. De zwembaden omvatten een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Cozy 2-bedroom condo in peaceful Rancho Mirage with WiFi, AC?

Ja, bij deze accommodatie zijn katten en honden (maximaal 1 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 9 kg per huisdier.

Wat kost het om bij Cozy 2-bedroom condo in peaceful Rancho Mirage with WiFi, AC te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Waar ligt Cozy 2-bedroom condo in peaceful Rancho Mirage with WiFi, AC?

Dit appartement ligt in Magnesia Falls Cove, binnen 15 minuten lopen van The River at Rancho Mirage en Rancho Las Palmas Shopping Center. Ook San Jacinto Mountains en Rancho Las Palmas Country Club liggen binnen 3 km afstand.

Beoordelingen over Cozy 2-bedroom condo in peaceful Rancho Mirage with WiFi, AC

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

10

Netheid

10

Locatie

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Leslie B.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great location! Super cute!
30 nachten verbleven in januari 2026