Gehele woning

Sleek Red Lodge Home Rental w/ Private Hot Tub!

Accommodatieklasse: 3

Fotogalerie voor Sleek Red Lodge Home Rental w/ Private Hot Tub!

Een ruime woonkamer met een groot raam, een stenen openhaard en leren banken.
Een eethoek met een grote houten tafel en stoelen, uitzicht op een grasveld door grote ramen, en kunstwerken aan de wanden.
Een ruime keuken met houten kastjes, een roestvrijstalen koelkast en een bargedeelte met krukken.
Een ruime keuken met houten kastjes, een groot eiland en een eethoek met een lange houten tafel.
Een keuken met houten kastjes, roestvrijstalen apparatuur en een marmeren aanrecht.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droger
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Sleek Red Lodge Home Rental w/ Private Hot Tub!

  • Cottage met een gezinsvriendelijk beleid
  • Sleek Red Lodge Home Rental w/ Private Hot Tub! biedt onder meer voorzieningen zoals een spelletjesruimte aan. Gasten kunnen verbinding maken met gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Daarnaast profiteer je van het volgende:
  • Spelletjes, boeken en een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Sleek Red Lodge Home Rental w/ Private Hot Tub! zijn voorzien van faciliteiten zoals open haarden en laptopwerkplekken en bieden daarnaast voordelen zoals airconditioning.
  • Aanvullende gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • Verwarming en plafondventilatoren
    • 2.5 badkamers met baden of douches
    • Keukens, vaatwassers en magnetrons

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

Je vindt deze cottage in Red Lodge. Heb je zin in een actieve uitstap? Neem dan een kijkje bij Red Lodge Mountain Golf Course en Red Lodge Powersports. Wie liever in alle rust van het natuurschoon in de omgeving geniet, is bij Lake Fork Trail en Custer National Forest aan het juiste adres. Bekijk onze reisgids voor Red Lodge
Meer cottages in Red Lodge
Kaart
Red Lodge, MT

In de buurt

  • Een bergachtig landschap met een heldere lucht, groene velden en gebouwen met oranje daken.
    Red Lodge Mountain Golf Course
    7 min. rijden - 2.1 km
  • Een rivier die door een bos stroomt, met een houten brug.
    Lake Fork Trail
    10 min. rijden - 4.2 km
  • Een landelijk landschap met een wit huis met een rood dak, een houten schuur en een grote berg met besneeuwde toppen in de verte.
    Red Lodge-skigebied
    31 min. rijden - 19.0 km
  • Yellowstone Wildlife Sanctuary
    9 min. rijden - 2.1 km
  • Montana Candy Emporium
    12 min. rijden - 5.2 km

Lokaal vervoer

  • Cody, WY (COD-Yellowstone Regional) - 87 min. rijden

Restaurants

  • Red Lodge Pizza Co.
    7 min. rijden
  • Cafe Regis
    8 min. rijden
  • Bogart's
    7 min. rijden
  • 28 Peaks Kitchen
    19 min. lopen
  • One Legged Magpie
    7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Sleek Red Lodge Home Rental w/ Private Hot Tub!?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan. Er geldt een toeslag van USD 137.01 per accommodatie, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Wat kost het om bij Sleek Red Lodge Home Rental w/ Private Hot Tub! te parkeren?

Je kunt in de buurt gratis parkeren.

Hoe laat kan ik inchecken bij Sleek Red Lodge Home Rental w/ Private Hot Tub!?

Je kunt inchecken vanaf: 16.00 uur; je kunt inchecken tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Sleek Red Lodge Home Rental w/ Private Hot Tub! uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Sleek Red Lodge Home Rental w/ Private Hot Tub!?

Deze cottage gezinsvriendelijke cottage in Red Lodge ligt binnen 5 km afstand van Red Lodge Mountain Golf Course, Carbon County Art Guild & Depot Gallery en Montana Candy Emporium. Ook Lake Fork Trail en Red Lodge Powersports liggen binnen 5 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen

Beoordelingen over Sleek Red Lodge Home Rental w/ Private Hot Tub!

10

Uitzonderlijk

10

Netheid
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
We were in the area for a family reunion. The home met our family needs perfectly! Comfortable beds, kitchen and conversation area.
2 nachten verbleven in augustus 2023