Marriott Saddle Brook

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Zakelijke services
De huidige prijs is € 144
inclusief belastingen en toeslagen
24 jul - 25 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Kamer, 2 tweepersoonsbedden

7,4 van 10
Goed
(31 beoordelingen)
  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Kamer, 1 kingsize bed

7,8 van 10
Goed
(65 beoordelingen)
  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Kamer, 2 tweepersoonsbedden (Mobility/Hearing Accessible, Tub)

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Kamer, 2 tweepersoonsbedden (Hearing Accessible)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Kamer, 1 kingsize bed (Mobility/Hearing Accessible, Tub)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 kingsize bed (Hearing Accessible)

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 kingsize bed (Mobility/Hearing Access, Roll-in Shwr)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Je kunt Marriott Saddle Brook in de buitenwijken vinden vlak bij de luchthaven in Saddle Brook. Als je graag iets actiefs gaat doen, breng dan een bezoek aan Golfbaan Orchard Hills en Ridgewood Country Club. Ben je liever in de winkelstraten te vinden? Dan kun je je hart bij Westfield Garden State Plaza en Paramus Park Mall ophalen. Zin in een evenement of wedstrijd? Kijk dan eens wat er bij Meadowlands Sports Complex of MetLife Stadium op het programma staat. Oefen je swing op een golfbaan in de buurt of doe mee aan een andere buitenactiviteit in de omgeving en ga bijvoorbeeld wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Saddle Brook
Kaart
138 New Pehle Avenue, Saddle Brook, NJ, 07663

In de buurt

  • Een voetbalstadion met een groot 'GAMERS'-logo op het veld.
    MetLife Stadium
    16 min. rijden - 15.4 km
  • Gemeentepark Saddle River
    1 min. rijden - 1.1 km
  • Westfield Garden State Plaza
    3 min. rijden - 2.5 km
  • Paramus Park Mall
    6 min. rijden - 7.7 km
  • Meadowlands Sports Complex
    13 min. rijden - 12.6 km

Lokaal vervoer

  • Hackensack Essex Street Station - 5 min. rijden
  • Internationale luchthaven Newark Liberty (EWR) - 30 min. rijden

Restaurants

  • Taco Bell
    16 min. lopen
  • Starbucks
    3 min. rijden
  • Burger King
    3 min. rijden
  • Vito's Pizzeria
    3 min. rijden
  • Dunkin'
    3 min. lopen

Over deze accommodatie

Marriott Saddle Brook

  • Hotel met een chique stijl, verbouwd in 2024 en gelegen in de buurt van Westfield Garden State Plaza
  • Marriott Saddle Brook bevindt zich in de buurt van Gemeentepark Saddle River en Ridgewood Country Club en biedt extraatjes zoals een kruidenier/supermarkt, stomerij-/wasservices en een bar. Het plaatselijke restaurant met Amerikaanse gerechten, Sirloin & Saddle Lounge, serveert ontbijt, lunch en diner. Gasten kunnen gebruikmaken van voorzieningen zoals een 24-uurs healthclub en een businesscentrum en verbinding maken met gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
  • Daarnaast biedt dit hotel de volgende voordelen:
    • Een ontbijt met lokale gerechten (tegen een toeslag), parkeerplaatsen (toeslag) en een snelle uitcheckservice
    • Een kluis bij de receptie, een lift en een 24-uurs receptie
    • Een rookvrije accommodatie, een bankethal en conciërgeservices
    • Uit gastbeoordelingen blijkt dat gasten vol lof zijn over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 241 kamers bieden voordelen zoals airconditioning en badjassen en beschikken bovendien over faciliteiten zoals bureaustoelen en wifi.
  • Overige voorzieningen zijn o.a.:
    • Gratis baby-/kinderbedjes en gratis extra bedden
    • Hypoallergeen beddengoed en donzen dekbedden
    • Badkamers met bad-/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
    • Televisies van 55 inch met kabelzenders
    • (kleding)kasten, recycling en koffiezetapparaten/waterkokers

Vergelijkbare accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: wifi (USD 12,95 per dag)
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (USD 20 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Eten en drinken

  • Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.00 uur: USD 14,95 tot 17,95 per persoon
  • Een bar/lounge
  • Een restaurant
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Restaurants ter plaatse

  • Sirloin & Saddle Lounge

Dingen om te doen

  • 24-uurs fitnesscentrum

Gezinsvriendelijk

  • Babybed in de kamer
  • Gratis extra bed
  • Kruidenier/supermarkt
  • Snackbar/delicatessenwinkel
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Kluisje bij de receptie
  • Kruidenier/supermarkt
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Portier
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Stomerij-/wasserijservice
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Zakelijke diensten

  • 428 vierkante meter aan conferentieruimte
  • 6 vergaderruimtes
  • Businesscentrum

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • 4 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Handgreep naast het toilet (86 centimeter hoog)
  • Hendels als deurklinken
  • In hoogte verstelbare douchekop
  • Informatieborden in braille of reliëfletters
  • Lift (91 centimeter brede deur)
  • Luisterhulpmiddelen
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
  • Rolstoeltoegankelijk restaurant
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie (76 centimeter hoog)
  • Rolstoeltoegankelijkheid
  • Tillift aan plafond
  • Verlaagd deurslot
  • Verlaagde stopcontacten in de badkamer
  • Visuele alarmen in de gangen

Meer

  • 1 gebouw
  • 12 etages
  • Balzaal
  • De volledige accommodatie is gerenoveerd in april 2024
  • Feestruimte
  • Gebouwd in 1967
  • Geen plastic rietjes
  • Geen plastic roerstaafjes
  • Roken is niet toegestaan
  • Veganistische gerechten
  • Vegetarisch ontbijt beschikbaar
  • Vegetarische gerechten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Donzen dekbed
  • Gratis babybed
  • Gratis extra bed
  • Hypoallergeen beddengoed

Badkamer

  • Bad/douchecombinatie
  • Badjassen
  • Gedeeltelijk open badkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Shampoo
  • Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Tv van 55 inch met kabelzenders

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Meer

  • Aangrenzende kamers beschikbaar
  • Airconditioning
  • Bureau
  • Bureaustoel
  • Recycling
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon
  • Verwarming
  • Waterbesparende douches

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice beschikbaar

Speciale incheckinstructies

Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 16.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

De receptiemedewerker staat klaar om je te ontvangen

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.
Er zijn gratis extra bedden.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor het ontbijt met lokale gerechten: ca. USD 14.95–17.95 per persoon
  • Toeslag voor wifi in de kamer: USD 12.95 per dag (bedrag kan variëren)
  • Toeslag voor onoverdekt parkeren: USD 20.00 per nacht (onbeperkt in- en uitrijden)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder en EHBO-doos
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Marriott Saddle Brook?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Hoeveel kost een verblijf bij Marriott Saddle Brook?

Vandaag, 1 jul. 2026, kost een verblijf bij Marriott Saddle Brook van één nacht voor twee volwassenen op 24 jul. 2026 min. € 144, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Wat kost het om bij Marriott Saddle Brook te parkeren?

Parkeren is mogelijk tegen een toeslag van USD 20.00 per nacht.

Hoe laat kan ik inchecken bij Marriott Saddle Brook?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken. Op beperkte tijden kun je laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Marriott Saddle Brook uitchecken?

Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Waar ligt Marriott Saddle Brook?

Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 1,9 km van Gemeentepark Saddle River en op 3,9 km van Westfield Garden State Plaza. Ook Golfbaan Orchard Hills en Paramus Park Mall liggen binnen 10 km afstand.

Kan ik mijn boeking gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, bij deze accommodatie kun je voor bepaalde kamertarieven gratis annuleren, omdat we flexibiliteit belangrijk vinden. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze site voor meer informatie over uitzonderingen of vereisten.

Beoordelingen

Beoordelingen over Marriott Saddle Brook

7,6

Goed

8,0

Netheid

7,4

Voorzieningen

8,0

Personeel en service

7,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 489 van 1011 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 179 van 1011 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 126 van 1011 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 78 van 1011 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 139 van 1011 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Janet

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place!
3 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Adrienne

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Best staff ever! Clean rooms with everything a traveler needs. Great food too!
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alexandra

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Parking was easy, loved the hotel bar,
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sabrina

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
7 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jose

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Casheila

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice clean stay
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

nathaly

Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This place pipes burst while we were staying here
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Brian

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location easy to highways, nice open space to host large parties.
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Rashad

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I had a comfortable stay
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Thomas

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was nice but a little small. Otherwise good!
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Elzbieta

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean and quiet place Love it
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kewal

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yes
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kissahura Angeline

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Excelente todo
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Paola

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent service
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Robert

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff went above and beyond to accommodate us. Couldn't have asked for anything more from them.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Argie

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice place
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Waldo

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Deborah and Kate were amazing!
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Denny

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great stay!! Great staff
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Rene

Positief: Netheid
Great stay
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

roldanis

Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
great stay
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mohamed

Clean and modern
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Yoly

Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Terrible
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

6/10 – Matig

John

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Pay to park, pay for WiFi, basic room was clean and comfortable just loud from noise in the hallway.
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Admira

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice and clean place
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Isabella

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice room
3 nachten verbleven in december 2025