Geheel appartement·Particuliere eigenaar

grote studio in een residentie

Fotogalerie voor grote studio in een residentie

Duidelijk uitzicht op een zwembad met een prieel en ligbedden, een houten terras, en in de verte de oceaan.
Een hotelkamer met een bed, een eettafel en een bank.
Een hotelkamer met een bed, een eettafel met stoelen, een kitchenette en uitzicht.
Een kleine keuken met een koelkast, magnetron en een flatscreen televisie aan de muur.
Een pad dat naar een strand leidt, met palmbomen en uitzicht op de oceaan.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

grote studio in een residentie

  • De residentie "Anse rocks"
    is een idyllisch met een vermelding
    veilige (elektrische poort
    en vigil bij de ingang).
    U zult genieten van het strand
    prive zwembad in
    infinity zwembad voor kinderen,
    speeltuinen (tennis, jeu de boules,
    mini-golf) (uw apparatuur
    beschikbaar in het appartement: 2 rackets voor volwassenen, 2 kinderen + rackets tien ballen; boules voor volwassenen, bowling ballen voor kinderen; beach volleybal; binnenkort clubs minigolf). Een duik op de site vindt u
    doopfeesten duiktrips
    zee verhuur maskers en snorkels ...
    In het appartement, het comfort is maximaal:
    De keuken is volledig
    uitgerust: koelkast met vriesvak,
    broodrooster, koffiezetapparaat, rijstkoker, fornuis
    elektrische wasmachine, kookgerei voorzien ...

    In de slaapkamer, geniet u van een 81cm LCD TV,
    aangesloten op een stereo-installatie
    films (HDMI-kabel aan op
    computer, PSP of andere verbinding met de
    TV)
    Lakens voorzien

    De badkamer beschikt over een douche
    met twee jets.
    Internet wifi
    Gratis levering van een mobiele telefoon-kaart (oranje)
    kinderbed en kinderstoel op aanvraag
    Website: locaguadeloupe. over-blog. com

    Tarieven vanaf 300 € afhankelijk van het seizoen, de duur en
    het aantal huurders

    Mogelijkheid om een ​​airconditioned auto huren.
    Aarzel niet om te vragen om meer
    informatie. Ik ben blij om
    antwoord op al uw vragen
    spoedig

Vergelijkbare accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Saint-François. Voor een middagje winkelen kun je bij Centre commercial Pradel St François Guadeloupe en Markt van Sainte-Anne heerlijk rondstruinen, terwijl natuurliefhebbers juist bij Point des Point des Chateaux en Plage de l'Anse des Rochers hun hart kunnen ophalen. Ga je met je kinderen op vakantie? Overweeg dan een bezoek aan Cultureel Centrum van Sainte-Anne en Karucoco Parc. Geniet van wat tijd op of aan het water dankzij faciliteiten voor jetskiën, duiken en windsurfen in de buurt, of ga lekker mountainbiken in de buitenlucht. Bekijk onze reisgids voor Saint-François
Meer appartementen in Saint-François
Kaart
saint-françois, grande terre

In de buurt

  • Plage de l'Anse des Rochers
    1 min. lopen - 0.2 km
  • Plage du Manganao
    2 min. rijden - 1.7 km
  • Plage des Raisins
    2 min. rijden - 2.3 km
  • Haven van St. François
    6 min. rijden - 5.7 km
  • Plage naturisme de Pointe Tarare
    19 min. rijden - 17.2 km

Lokaal vervoer

  • Pointe-à-Pitre (PTP-Pointe-à-Pitre Intl.) - 58 min. rijden

Restaurants

  • Le Balaou - Restaurant de plage
    11 min. rijden
  • Plage des Raisins Clairs
    4 min. rijden
  • L Et B Grillades Poulet Barbecue Etc Etc
    4 min. rijden
  • Bokit Place
    6 min. rijden
  • Le Filet du Pêcheur
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Is grote studio in een residentie voorzien van een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij grote studio in een residentie?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij grote studio in een residentie te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij grote studio in een residentie?

Je kunt vanaf 16.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij grote studio in een residentie uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt grote studio in een residentie?

Dit gezinsvriendelijke appartement in Saint-François ligt bij de zee, binnen 3 km afstand van Plage de l'Anse des Rochers, Plage du Manganao en Plage des Raisins. Haven van St. François ligt op 5 km.

Beoordelingen

Beoordelingen over grote studio in een residentie

8,8

Uitstekend

8,0

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Excellent séjour

Nous vous conseillons ce gîte très agréable, il n'est pas grand, mais on y trouve tout le nécessaire pour passer un excellent séjour.
9 nachten verbleven in oktober 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Un accueil attentionné et un lieu merveilleux

La locataire, Corinne, est charmante et attentionnée. Elle était disponible à tout moment, de notre réservation à l’aube de notre arrivée. Le logement était très propre et les installations - la piscine ! - sublime. Un bon équilibre entre tranquillité et près des services. Superbe séjour !
6 nachten verbleven in januari 2023
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Inchecken, communicatie
Negatief: Netheid
39 nachten verbleven in maart 2026