Geheel appartement

Spacious and bright, in a chalet, with superb mountain views, near Morzine

Fotogalerie voor Spacious and bright, in a chalet, with superb mountain views, near Morzine

Een ruime woonkamer met houten plafond, een aan de muur bevestigde televisie, een bank, een eettafel met stoelen en grote ramen met uitzicht op het buitengebied.
Een houten terras met een tafel en stoelen, met uitzicht op een bergachtig landschap.
Een houten hutje met een schuin dak, omgeven door dichte groene bomen en een berg op de achtergrond.
Kamer
Een houten terras met een tafel en stoelen, met uitzicht op een bergachtig landschap.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

3 slaapkamers3 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Buitenruimte
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Spacious and bright, in a chalet, with superb mountain views, near Morzine

  • A large, bright apartment (80 m2), cozy and brand new, in a chalet in the heart of a very quiet hamlet in the village of Saint-Jean d'Aulps (resort of La Terche-Roc d'Enfer and close to Morzine),
    - 8mn walk to shops, bars and restaurants
    - 5mn by car or free shuttle to the resort of La Terche/ Roc d'Enfer (50km of slopes)
    - 15mn drive to the great international area of the Portes du Soleil (Morzine, Avoriaz, Les Gets, Châtel, Champéry, Les Crosets in Switzerland, etc.) with more than 200 ski lifts.
    - 15 minutes from the large ice rink of Morzine and its swimming pools and tennis courts
    - 1h20 from Geneva airport (shuttle services available)

    The apartment will offer you all the comfort and calm for an unforgettable holiday:
    - large bay windows and trapezoidal windows with exceptional views of the mountains and the village of Saint-Jean-d'Aulps,
    - spacious, bright, high-ceilinged living room with:
    . living room: sofa and armchairs, pellet stove for a gentle warmth in winter, in a warm larch décor,
    . dining room in front of a large bay window: table with 8 chairs,
    . kitchen: new fully equipped,
    - 1 bedroom with a queensize bed (separable into 2 single beds if needed), with its own bathroom, TV wifi and a teleworking space (desk and screen), sheets and towels provided
    - 1 bedroom with a double bed + 2 bunk beds and a teleworking space (desk and screen), high ceilings, sheets and towels provided
    - 1 mezzanine bedroom with 1 double bed + 1 single bed, sheets and towels provided
    - bathroom with toilet and large bathtub, double sink, towel warmer, large bright skylight, high ceilings
    - 1 separate toilet with washbasin
    - 1 large terrace facing East with a splendid 180° view of the mountains and the village of Saint-Jean. Table and 4 chairs
    Free private parking in front of the chalet for two cars
    Secure bike/mountain bike room, up to 6 bikes can be stored under lock and key.

    😀## Long stay discount:
    - 15% discount for a minimum 7-night booking
    the price shown takes into account the discount ##
    PGJyPg
    PGJyPgDETAILED COMFORT FEATURES:PGJyPg
    - Pellet stove in the living room for a soft warmth in winter, reserves of pellet bags stored under the main staircase

    - Fully equipped kitchen: induction hob, oven, microwave oven, large fridge, freezer, dishwasher, hood, toaster, kettle, coffee machine, complete crockery, raclette oven, fondue pot for Savoyard fondues.

    - Ski and/or hiking boot warmers at the entrance of the chalet for comfortable equipment always ready

    - Wifi, Wi-Fi TV

    - The 2 teleworking areas (desk and screen) are furnished with light, in the bedrooms, ensuring calm and confidentiality

    - Sheets, duvets, pillows provided, beds made on arrival

    - Towels and dish towels provided

    - End-of-stay cleaning included

    You have the entire accommodation at your disposal.
    1st floor apartment without elevator
    8/9 people
    Non-smoking apartment
    Les pets are not allowed
    Bicycles and skis are not allowed in the chalet (secure storage rooms outside)

    WINTER STAYS:
    If you wish, 🎁no more queues to collect your ski equipment!! Book your skis directly on our partner's website and they will be delivered and adjusted to you free of charge directly at the chalet! ⛷️

    SUMMER ATTRACTIONS:
    - Morzine - Les Gets is the largest mountain biking region in the Alps: downhill mountain bikes and electric mountain bikes. The ski lifts are open for bikes from mid-June.
    - Climbing: from introductory routes to one of the most difficult climbing routes in France by via ferrata, "The Elephant", just a 10-minute walk from the chalet
    - Rafting, canyoning, paragliding, tree climbing, caving with experienced guides to discover the hidden treasures of the region
    - Kayaking, paddle, beaches on Lake Montriond 10mn
    - Large outdoor swimming pool in Morzine with many water games (and indoor swimming pool in winter)
    - Summer sledging, tennis courts, horse riding, paintball, pump track, there are multiple activities for all ages
    - Sailing on Lake Geneva in Thonon-les-Bains 25 minutes away, beaches nearby
    - Superb hiking routes of all lengths and difficulties in the region, often with magnificent views: Mont-Blanc, the Aiguilles de Chamonix, the Dents du Midi, Lake Geneva, the Jura...
    - Several nature hikes from the chalet, of all levels
    - The Gorges du Pont du Diable, a beautiful excursion accessible to all 10 minutes from the chalet
    - The long high-speed zip line of Châtel which covers more than three kilometres, in two stages.

    Many cultural attractions too:
    - Cistercian Abbey of Saint-Jean d'Aulps 15 minutes on foot,
    - Traditional sawmill in Morzine,
    - on Lake Geneva, the towns of Thonon-les-Bains with its pretty port, Evian-les-Bains, a spa town with beautiful art nouveau - art deco architecture, Yvoire a magnificent medieval village listed...

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Magnetron
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2,5 badkamers
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Houtkachel
  • Open haard

Entertainment

  • Boeken
  • Spellen
  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Tuin

Werkplekken

  • Bureau
  • Computermonitor

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegestaan

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Dingen om te doen

  • Fietsenopslag
  • Parkeerplaats voor fietsen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Fietsenopslag
  • Handdoeken (verschoond op verzoek)
  • Ledverlichting op bepaalde plaatsen
  • Parkeerplaats voor fietsen
  • Ramen met dubbelglas
  • Recycling
  • Schoon beddengoed op verzoek
  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Tours en activiteiten van lokale aanbieders
  • Tuin

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De vaatwasser opzetten
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Geen huisdieren toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Geen evenementen toegestaan

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Over deze buurt

Je vindt dit appartement in Saint-Jean-d'Aulps. Heb je zin in een activiteit, neem dan een kijkje bij Wintersportplaats Avoriaz en La Grande Terche. Voor attracties in de omgeving kun je bij Espace Aquatique en Luge 4 Saisons terecht. Aquariaz-waterpark en Jardin Botanique Alpin La Jaÿsinia zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Saint-Jean-d'Aulps
Meer appartementen in Saint-Jean-d'Aulps
Kaart
Saint-Jean-d'Aulps, Haute-Savoie

In de buurt

  • Een bergketen bedekt met sneeuw, met een vallei vol altijdgroene bomen.
    Les Portes du Soleil
    2 min. rijden - 1.4 km
  • La Grande Terche
    3 min. rijden - 2.4 km
  • Skilift van Pléney
    13 min. rijden - 8.8 km
  • Skilift van Super Morzine
    13 min. rijden - 8.8 km
  • Skilift bij Avoriaz
    34 min. rijden - 23.0 km

Lokaal vervoer

  • Funiculaire de Thonon-les-Bains - 27 min. rijden
  • Geneva International Airport (GVA) - 95 min. rijden

Restaurants

  • Auberge de la Terche
    17 min. lopen
  • Woody
    4 min. rijden
  • Le Coup De Coeur
    10 min. rijden
  • Restaurant la Chamade
    10 min. rijden
  • Lac'tuel
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Spacious and bright, in a chalet, with superb mountain views, near Morzine?

Nee, huisdieren zijn bij deze accommodatie niet toegestaan.

Wat kost het om bij Spacious and bright, in a chalet, with superb mountain views, near Morzine te parkeren?

Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik inchecken bij Spacious and bright, in a chalet, with superb mountain views, near Morzine?

Je kunt vanaf 17.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Spacious and bright, in a chalet, with superb mountain views, near Morzine uitchecken?

Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Waar ligt Spacious and bright, in a chalet, with superb mountain views, near Morzine?

Dit appartement in Saint-Jean-d'Aulps ligt binnen 2 km afstand van La Grande Terche en Les Portes du Soleil. Ook Wintersportplaats Avoriaz en Skilift van Super Morzine liggen binnen 10 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk