5 minutes from the beach, spacious family home with beautiful sea views.
Welcome to Sainte-Anne!
In this family home there are: - 3 bedrooms - 2 bathrooms - 1 living room - 1 dining room - 1 kitchen - 1 terrace - 1 pantry It is surrounded by a large fenced and private garden, with a panoramic sea view. It is located on the countryside in a residential area, quiet and peaceful, while remaining close to the stores, the beaches and the national road.
★Each room contains:★
- 1 double bed - 1 storage unit (wardrobe, dresser...) - 1 air conditioning - 1 bedside table - 1 lamp - blackout curtains or roller shutters - towels Bedroom 1 which is the master bedroom contains its own bathroom.
This bathroom contains: - 1 bathtub - 1 shower system - 1 sink - 1 toilet - 1 storage unit
Bedroom 2 contains only a bed, a bedside lamp, a storage unit and an air conditioning.
Bedroom 3 contains a desk with storage drawers in addition to all the furniture mentioned above
***In order to access the accommodation more easily and quickly, it is STRONGLY recommended to rent a car.***
The accommodations are located at the entrance of the town of Sainte-Anne, 5 minutes from one of the most beautiful beaches in Guadeloupe, the Caravelle beach and 15 min from the city center, by car.
There is an Esso gas station, the Gwada Pizza pizzeria, the Roule Raool car rental office nearby (5 min by car). The Coté Sud restaurant, the Club Med and La Toubana hotels are the closest amenities for eating and enjoying the beaches.
In the town of Sainte-Anne, you will find several grocery stores, the main beach, bakeries, restaurants, shops, pharmacies, a doctor's office, the gendarmerie and a police station.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Patio
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 9 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooiene n het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Huisdieren toegestaan
Alleen honden en katten zijn welkom
1 in totaal (maximaal 9 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn van harte welkom.
Evenementen
Geen evenementen toegestaan
Roken
Roken is niet toegestaan
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden.
Huren op lange termijn is mogelijk.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 971280018934R
Overige info
Er is geen lift in deze accommodatie
Over deze buurt
Je vindt dit vakantiehuis in Sainte-Anne. Voor wat culturele hoogtepunten maak je een uitstap naar Musée Saint-John Perse en Schoelcher Museum en een aantal bezienswaardigheden die je in de omgeving kunt ontdekken zijn onder andere Fort Fleur d'Épée en Église Saint-Pierre et Saint-Paul. Cultureel Centrum van Sainte-Anne en Karucoco Parc zijn ook zeker het bezoeken waard. Bekijk onze reisgids voor Sainte-Anne
Pointe-à-Pitre (PTP-Pointe-à-Pitre Intl.) - 30 min. rijden
Restaurants
Bar du Club Med "La Caravelle
5 min. rijden
Kote Sud
4 min. rijden
Gwada Pizza
9 min. rijden
Au bord de l'eau
7 min. rijden
Gelato & Cappucino
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 5 minutes from the beach, spacious family home with beautiful sea views.?
Ja, bij deze accommodatie zijn katten en honden (maximaal 1 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 9 kg per huisdier.
Wat kost het om bij 5 minutes from the beach, spacious family home with beautiful sea views. te parkeren?
Je kunt ter plaatse parkeren bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik inchecken bij 5 minutes from the beach, spacious family home with beautiful sea views.?
Je kunt vanaf 17.00 uur inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij 5 minutes from the beach, spacious family home with beautiful sea views. uitchecken?
Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.
Waar ligt 5 minutes from the beach, spacious family home with beautiful sea views.?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Sainte-Anne ligt en binnen 5 km afstand van Les Deux Oursins, Village Artisanal en Plage Caravelle. Ook Markt van Sainte-Anne en Cultureel Centrum van Sainte-Anne liggen binnen 5 km afstand.