Particuliere eigenaar

Wonderful 2-bedroom farmhouse in Salida. Located @ Historic Hutchinson Ranch

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Wasvoorzieningen
  • Keuken

Over deze buurt

Je vindt Wonderful 2-bedroom farmhouse in Salida. Located @ Historic Hutchinson Ranch in Salida. Wil je hier graag van de culturele hoogtepunten genieten? Dan zijn Salida Museum en Art Matters Gallery & Studio echt een bezoek waard. Een aantal andere attracties in de omgeving vind je bij Rocky Mountain Mini Golf en Mt. Shavano Fish Hatchery. Bekijk onze reisgids voor Salida
Kaart
Salida, CO

Restaurants

  • McDonald's
  • Boathouse Cantina
  • Poncha Pub
  • Drift-In
  • Sonic Drive-In

Over deze accommodatie

Wonderful 2-bedroom farmhouse in Salida. Located @ Historic Hutchinson Ranch

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Wonderful 2-bedroom farmhouse in Salida. Located @ Historic Hutchinson Ranch biedt onder meer voorzieningen zoals wasvoorzieningen aan. Blijf verbonden met wifi op de kamer (toeslag).
  • Tijdens je verblijf profiteer je bovendien van het volgende:
  • Een rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle gastenkamers van Wonderful 2-bedroom farmhouse in Salida. Located @ Historic Hutchinson Ranch beschikken over faciliteiten zoals wifi.
  • Overige gemakken in alle kamers zijn o.a.:
    • Badkamers met douches en baden of douches
    • Keukens, koelkasten en broodroosters

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamer: wifi (toeslag)
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: internet

Voorzieningen

  • Wasserij

Meer

  • Roken is niet toegestaan

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Eten en drinken

  • Keuken

Meer

  • Droger
  • Verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 19

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies voor het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegestaan
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor aangerekend
Alleen honden zijn welkom
2 in totaal (maximaal 453 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn van harte welkom.

Evenementen

Toegestane evenementen: familiebijeenkomsten and verjaardagsfeesten

Roken

Roken is niet toegestaan

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag in rekening worden gebracht.
Bij het inchecken dien je mogelijk een erkend identiteitsbewijs met foto en een creditcard, pinpas of borgsom in contanten te verstrekken voor incidentele kosten.
Speciale verzoeken worden onder voorbehoud van beschikbaarheid bij het inchecken ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten in rekening worden gebracht. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feestjes en evenementen (waaronder familiebijeenkomsten en verjaardagsfeesten) zijn toegestaan op het terrein voor maximaal 15 gasten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: koolmonoxidemelder en rookmelder
Onze partner, Vrbo, beheert deze accommodatie. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Wonderful 2-bedroom farmhouse in Salida. Located @ Historic Hutchinson Ranch?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden (maximaal 2 in totaal) toegestaan, met een maximaal gewicht van 453 kg per huisdier.

Hoe laat kan ik inchecken bij Wonderful 2-bedroom farmhouse in Salida. Located @ Historic Hutchinson Ranch?

Je kunt vanaf 15.00 uur inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Wonderful 2-bedroom farmhouse in Salida. Located @ Historic Hutchinson Ranch uitchecken?

Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Waar ligt Wonderful 2-bedroom farmhouse in Salida. Located @ Historic Hutchinson Ranch?

Deze accommodatie in Salida ligt en binnen 5 km afstand van Rocky Mountain Mini Golf, Salida Museum en Loyal Duke's Dog Park. Ook Little Rainbow Trail en Salida Golf Club liggen binnen 5 km afstand.